Przecież tu nie chodzi o wybicie wszystkich dzików, a tylko tych z terenów ASF. Jak w innych latach wybijali to wszyscy cicho siedzieli, a teraz chrzanią jak najęci...
Na Ziemi jest jeszcze bardzo dużo miejsca, więc gadanie o przeludnieniu jest idiotyczne. To, że ludzie kiszą się w miastach to ich sprawa, ale w takich Chinach, czy Indiach jest dużo przestrzeni.
Tak samo jest nagonka na gry po różnych strzelaninach: "Kiedyś nie było gier i młodzież wspaniale bawiła się na podwórku, a teraz ćwoki siedzą całe dnie i nawalają w głupie strzelanki. Potem z podekscytowania strzelają w realu!"
Najlepsze jest to, że niektóre z tych osób naparzało nocami w Doom-a lub Quake-a ;)
Tak nam zachód pomógł, że jesteśmy kolonią dla ich firm (zagraniczne markety, stacje benzynowe, fabryki itd.). Jest różnica między pomocą finansową, a całkowitym uzależnieniem...
Dla mnie MAtS jest obecnie jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. Jeśli chodzi o Courtoisa to gościu nie ma formy i obrona Realu jest obecnie bardzo słaba (na szczęście :) ).
Ja nic o armii nie wspomniałem. Wiadomo, że bez współpracy z innymi mało znaczymy, ale oddanie się w ręce "wspólnej Europy" nic nie zmieni bo staniemy się narzędiem w niemieckich/francuskich rękach. Silni wicisną z nas wszystko, by się wzbogacić, bo nie ma sensu wzmacniać słabeuszy.
Chciałbyś żeby silniejsze kraje robiły z nami co zechcą? Żaden zapis nie zagwarantuje nam możliwość decydowania o sobie, bo są za duże różnice między krajami w UE. Poza tym trzeba być stukniętym by mieć gdzieś swoich przodków i dążyć do "zjednoczenia".
GW to głównie bełkot i granie na emocjach, więc nie jest to dobre źródło. Oczywiście nie bronię TVP i ich propagandy. Stwierdzam tylko, że GW to ten sam poziom.
1
Wg. mnie strony piłkarskie są w wielu przypadkach o niebo lepsze od tych "ekspertów".
0
De Jong w lipcu dołączy dopiero.
0
Przecież kwota wolna jest teraz wyższa.
0
Ludziom się chyba nudzi...
0
Czemu drań?
0
Ta cała impreza nie była zgłoszona, więc organizatorzy zawiedli, a nie rząd.
0
Zdarza się...
1
Przecież tu nie chodzi o wybicie wszystkich dzików, a tylko tych z terenów ASF. Jak w innych latach wybijali to wszyscy cicho siedzieli, a teraz chrzanią jak najęci...
1
Przetarg będzie rozstrzygnięty dopiero w marcu, więc nie trzeba będzie przerywać prac. Chyba, że UE się mocno przyczepi i problemy będzie robić.
1
Na Ziemi jest jeszcze bardzo dużo miejsca, więc gadanie o przeludnieniu jest idiotyczne. To, że ludzie kiszą się w miastach to ich sprawa, ale w takich Chinach, czy Indiach jest dużo przestrzeni.
0
Będziesz bohaterem swojego domu!
4
Tak samo jest nagonka na gry po różnych strzelaninach: "Kiedyś nie było gier i młodzież wspaniale bawiła się na podwórku, a teraz ćwoki siedzą całe dnie i nawalają w głupie strzelanki. Potem z podekscytowania strzelają w realu!"
Najlepsze jest to, że niektóre z tych osób naparzało nocami w Doom-a lub Quake-a ;)
0
Tak nam zachód pomógł, że jesteśmy kolonią dla ich firm (zagraniczne markety, stacje benzynowe, fabryki itd.). Jest różnica między pomocą finansową, a całkowitym uzależnieniem...
8
Dla mnie MAtS jest obecnie jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. Jeśli chodzi o Courtoisa to gościu nie ma formy i obrona Realu jest obecnie bardzo słaba (na szczęście :) ).
0
Ja nic o armii nie wspomniałem. Wiadomo, że bez współpracy z innymi mało znaczymy, ale oddanie się w ręce "wspólnej Europy" nic nie zmieni bo staniemy się narzędiem w niemieckich/francuskich rękach. Silni wicisną z nas wszystko, by się wzbogacić, bo nie ma sensu wzmacniać słabeuszy.
0
Chciałbyś żeby silniejsze kraje robiły z nami co zechcą? Żaden zapis nie zagwarantuje nam możliwość decydowania o sobie, bo są za duże różnice między krajami w UE. Poza tym trzeba być stukniętym by mieć gdzieś swoich przodków i dążyć do "zjednoczenia".
1
Piłka nie przekroczyła swoim obwodem linii bramkowej.
9
Szkoda, że stracili bramkę, ale mecz się jeszcze nie skończył. Oby City zostało zmielone w drugiej połowie ;)
0
Strona. Wpisz w Google po prostu.
0
Rzadko. Mocną stroną tej witryny są dobrej jakości streamy działające również na konsolach i telefonach.
0
Reddit soccer streams jest najlepsze!
0
Jeep F.C. ;)
1
Ja mam w fifie takie coś:
Dembele/Malcom - Werner/Suarez- Messi/Malcom/ Dembele
Coutinho/Alena
Busquets/Rakitic - De Jong/Vidal
Alba/Grimaldo - Umtiti/Lenglet/Upamecano- De Ligt/Pique/Upamecano- Semedo/Wague
MAtS/Cillessen
0
Ja też od 2007/08.
1
Nie, bo to przez net idzie.
0
Najlepsze mają M.2 NVMe PCIe i są pare razy szybsze od zwykłasów (SATA).
0
A zdjęcia, muzyka itp. zapisywane są na hdd?
Jeśli tak to powiedz jak to zrobiłeś.
1
Można przeznaczyć na kompost, a gałązki wykorzystać jako rozpałkę.
2
Nieźle się pali, ale komin się brudzi, bo dużo żywicy.
2
GW to głównie bełkot i granie na emocjach, więc nie jest to dobre źródło. Oczywiście nie bronię TVP i ich propagandy. Stwierdzam tylko, że GW to ten sam poziom.