1

Wg. mnie strony piłkarskie są w wielu przypadkach o niebo lepsze od tych "ekspertów".

0

De Jong w lipcu dołączy dopiero.

0

Przecież kwota wolna jest teraz wyższa.

0

Ludziom się chyba nudzi...

0

Czemu drań?

0

Ta cała impreza nie była zgłoszona, więc organizatorzy zawiedli, a nie rząd.

0

Zdarza się...

1

Przecież tu nie chodzi o wybicie wszystkich dzików, a tylko tych z terenów ASF. Jak w innych latach wybijali to wszyscy cicho siedzieli, a teraz chrzanią jak najęci...

1

Przetarg będzie rozstrzygnięty dopiero w marcu, więc nie trzeba będzie przerywać prac. Chyba, że UE się mocno przyczepi i problemy będzie robić.

1

Na Ziemi jest jeszcze bardzo dużo miejsca, więc gadanie o przeludnieniu jest idiotyczne. To, że ludzie kiszą się w miastach to ich sprawa, ale w takich Chinach, czy Indiach jest dużo przestrzeni.

0

Będziesz bohaterem swojego domu!

4

Tak samo jest nagonka na gry po różnych strzelaninach: "Kiedyś nie było gier i młodzież wspaniale bawiła się na podwórku, a teraz ćwoki siedzą całe dnie i nawalają w głupie strzelanki. Potem z podekscytowania strzelają w realu!"
Najlepsze jest to, że niektóre z tych osób naparzało nocami w Doom-a lub Quake-a ;)

0

Tak nam zachód pomógł, że jesteśmy kolonią dla ich firm (zagraniczne markety, stacje benzynowe, fabryki itd.). Jest różnica między pomocą finansową, a całkowitym uzależnieniem...

8

Dla mnie MAtS jest obecnie jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. Jeśli chodzi o Courtoisa to gościu nie ma formy i obrona Realu jest obecnie bardzo słaba (na szczęście :) ).

0

Ja nic o armii nie wspomniałem. Wiadomo, że bez współpracy z innymi mało znaczymy, ale oddanie się w ręce "wspólnej Europy" nic nie zmieni bo staniemy się narzędiem w niemieckich/francuskich rękach. Silni wicisną z nas wszystko, by się wzbogacić, bo nie ma sensu wzmacniać słabeuszy.

0

Chciałbyś żeby silniejsze kraje robiły z nami co zechcą? Żaden zapis nie zagwarantuje nam możliwość decydowania o sobie, bo są za duże różnice między krajami w UE. Poza tym trzeba być stukniętym by mieć gdzieś swoich przodków i dążyć do "zjednoczenia".

1

Piłka nie przekroczyła swoim obwodem linii bramkowej.

9

Szkoda, że stracili bramkę, ale mecz się jeszcze nie skończył. Oby City zostało zmielone w drugiej połowie ;)

0

Strona. Wpisz w Google po prostu.

0

Rzadko. Mocną stroną tej witryny są dobrej jakości streamy działające również na konsolach i telefonach.

0

Reddit soccer streams jest najlepsze!

0

Jeep F.C. ;)

1

Ja mam w fifie takie coś:

Dembele/Malcom - Werner/Suarez- Messi/Malcom/ Dembele

Coutinho/Alena

Busquets/Rakitic - De Jong/Vidal

Alba/Grimaldo - Umtiti/Lenglet/Upamecano- De Ligt/Pique/Upamecano- Semedo/Wague
MAtS/Cillessen

0

Ja też od 2007/08.

1

Nie, bo to przez net idzie.

0

Najlepsze mają M.2 NVMe PCIe i są pare razy szybsze od zwykłasów (SATA).

0

A zdjęcia, muzyka itp. zapisywane są na hdd?
Jeśli tak to powiedz jak to zrobiłeś.

1

Można przeznaczyć na kompost, a gałązki wykorzystać jako rozpałkę.

2

Nieźle się pali, ale komin się brudzi, bo dużo żywicy.

2

GW to głównie bełkot i granie na emocjach, więc nie jest to dobre źródło. Oczywiście nie bronię TVP i ich propagandy. Stwierdzam tylko, że GW to ten sam poziom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?