Można wyłączyć ten dostęp w ustawieniach telefonu. U mnie żadna z takich aplikacji nie ma dostępu do mikrofonu i aparatu. Poza tym używam systemowej latarki ;)
Benzema od paru lat potykał się o własne nogi i dopiero od miesiąca ma jakąś formę. Poza tym Suarez potrafi grać słabo i nagle zdobyć gola z d..., więc taka krytyka jest bezsensowna.
Ja chciałbym McLaren'a, bo podobają mi się ich autka. Ewentualnie Koenigsegga lub Lamborghini ;) Mercedes nie bo to dla starych pryków, a BMW jest dla mnie po prostu brzydkie i nie lubię ich designu.
Niektórzy kupują flagowca, by używać go przez parę lat. Ja mam flagowca od 2 i pół roku i dalej dobrze działa, tylko bateria się psuje. Za rok lub 2 prawdopodobnie wymienię na nowy.
Solari prowadził Real w mniejszej liczbie spotkań (12 mniej ), a oni podniecają się, że ma wyższy procent wygranych od Valverde. Są w d... i pocieszają się czym mogą. Mam nadzieję, że w lutym ich sezon się zakończy ;)
Ja mam gdzieś te Polsaty i inne g... Oglądam mecze na Eleven (wiem, że mają tylko połowę La Liga, ale będę oglądał F1), czasami LM w Ipli jak upoluję kod. Resztę na Reddit, bo mam dosyć tych badziewnych firm, które ciągle chcą więcej kasy od nas wyciągnąć.
0
Alexa to asystent Amazona.
0
Można wyłączyć ten dostęp w ustawieniach telefonu. U mnie żadna z takich aplikacji nie ma dostępu do mikrofonu i aparatu. Poza tym używam systemowej latarki ;)
5
Strona, która zastępuje zamknięte reddit soccerstreams:
https://www.reddit.com/r/footballstreams_pl/
0
To chyba są jego ulubione, bo na wielu zdjęciach je trzymał :)
1
Bodyguard, Limitless.
0
Brakuje mu argumentów, więc nawet do fryzury się przyczepi... Szkoda gadać, bo najlepiej będzie jak Malcom zamknie mu jadaczkę swoją grą ;)
0
Z Romą akurat wszyscy się opierniczali.
0
Kiedy ostatnio FCB przegrywała 3 bramkami z Suarezem na boisku?
0
Benzema od paru lat potykał się o własne nogi i dopiero od miesiąca ma jakąś formę. Poza tym Suarez potrafi grać słabo i nagle zdobyć gola z d..., więc taka krytyka jest bezsensowna.
6
Poza tym gość bardzo nie lubi Realu, więc jest dobrze zmotywowany.
2
Podniecali się Viniciusem przez całą pierwszą połowę i stwierdzili, że nie był to świetny mecz Malcoma.
0
Ten mecz pokazał, że Cou po prostu nie może grać na skrzydle, a w pomocy np. jako OŚP.
1
https://www.reddit.com/r/footballstreams_pl/comments/anqv06/2000_gmt_barcelona_vs_real_madrid/
W Chrome Ci zadziała ;)
0
No chyba, że w ten sposób.
0
Chyba się nie da. Próbowałem na PS4 Pro w przeglądarce i kicha. Zalogowałem się, ale stream się nie odpalił (Internet działał dobrze).
0
Również poproszę o link ;)
0
Flagi rozdają z tego co pamiętam.
0
Barcelona to jedna z najlepszych drużyn świata i zasługuje na luksusowe samochody :-)
0
Ja chciałbym McLaren'a, bo podobają mi się ich autka. Ewentualnie Koenigsegga lub Lamborghini ;) Mercedes nie bo to dla starych pryków, a BMW jest dla mnie po prostu brzydkie i nie lubię ich designu.
0
Salah podziurawi im tą śmieszną obronę, a Lewego powstrzyma Van Dijk. YWNWA!
0
Oby nie, bo Real to zbyt silny przeciwnik dla Inakiego.
0
Alto Odyssey, Jetpack Joyride, Mekorama, Shadow Fight, Lemmings i 2048.
0
Właśnie nie ma takiej aplikacji.
0
Suarez, Messi, Mbappé, Ibrahimović, Eto'o, Griezmann, CR7, Salah, Balotelli , Pogba
0
Czy w przeglądarce ps4 da się obejrzeć mecz z Eleven?
0
Samsung co roku wydaje nowy model, więc musiałeś kupować jak S7 był już stary.
0
Niektórzy kupują flagowca, by używać go przez parę lat. Ja mam flagowca od 2 i pół roku i dalej dobrze działa, tylko bateria się psuje. Za rok lub 2 prawdopodobnie wymienię na nowy.
0
Solari prowadził Real w mniejszej liczbie spotkań (12 mniej ), a oni podniecają się, że ma wyższy procent wygranych od Valverde. Są w d... i pocieszają się czym mogą. Mam nadzieję, że w lutym ich sezon się zakończy ;)
0
Ja mam gdzieś te Polsaty i inne g... Oglądam mecze na Eleven (wiem, że mają tylko połowę La Liga, ale będę oglądał F1), czasami LM w Ipli jak upoluję kod. Resztę na Reddit, bo mam dosyć tych badziewnych firm, które ciągle chcą więcej kasy od nas wyciągnąć.
0
20 zł miesięcznie za Polsat Premium.