0

Co myślicie o filmie Ballada o Busterze Scruggsie?

2

Przypomina transfery przeprowadzane przez komputer w Fifie ;-)

0

W większych miastach są darmowe korepetycje dla każdego. Ja chodziłem przez 1.5 miesiąca i zdałem na 70%.

0

Niech ściągną Wernera lub Rashforda i nie będą musieli kombinować :)

0

Poleci ktoś jakiś film z Netflixa na męskie spotkanie? ;)

1

Nie lubię Atleti, ale jak grają przeciwko CR7 to im kibicuję ;)

0

Dwie, bo po bramce Lyon dalej miałby przewagę bramki na wyjeździe.

0

Niech ściągają do Barcelony Jovicia lub Wernera. Wtedy Suarez miałby konkurencję i atak byłby wzmocniony :)

0

Chyba, że udostępnisz programem join.me:
https://m.pcformat.pl/Ekran-twojego-komputera-w-internecie,a,1543

0

I co? Podzielisz się? ;)

0

A chciałem by Bayern rozbił sobie szczękę o pięść Liverpoolu...

0

Na priva wysłałem Ci.

0

Podzieli się ktoś iplą lub nc+go z Polsatem Premium za pewną opłatą? Jeśli tak, to proszę o kontakt na privie ;)

1

Bałkański temperament przyciąga kobiety...

0

Już Cię lubię za połączenie w nicku jednego z moich ulubionych piłkarzy z jedną z moich ulubionych serii filmów akcji :)

0

Wyjdzie korzystniej ;)

0

Niestety nie :( Działa na 2 urządzenia na jednym koncie...

0

Chciałby się ktoś złożyć na pakiet Polsat sport premium w Ipli? ;)

0

Nie ma jakiegoś zagranicznego streamingu LM działającego w Polsce?

0

Wieśniaki z Polsatu zakończyły w grudniu grę Graliga, więc kody się skończyły.

0

Tu masz te "kontrowersyjne" sytuacje: https://mobile.twitter.com/GIGANTESbasket/status/1097275003081416704
Sędziowie powinni zauważyć to uderzenie ręką gracza Realu w głowę zawodnika Barcelony i powinny być rzuty wolne, ale Real twierdzi, że znowu zostali oszukani i grożą wyjściem z ACB, czyli z hiszpańskiego związku koszykówki.

0

Chodzi o Pro Piacenzę.

0

Zapomniałem, że nie była to bezpośrednia kartka.

2

Jeszcze czerwona kartka Ramosa :-)

3

Nie mam, ale z PPC wiem, że obecnie jest to jeden z najbardziej opłacalnych procesów.

0

Mój wymarzony transfer to Timo Werner, ponieważ jest moim drugim ulubionym niemieckim piłkarzem, zaraz po MAtSie.

0

To jest pseudopatriota po prostu.

0

Baby Driver polecam!

0

Wiadomo, że Diego Simeone :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?