1

Też słony karmel, czekolada i sorbet malinowy.

0

Mi najlepiej smakuje te z orzechami (lubię jak coś chrupie) razem dżemem lub z Nutellą jako nadzienie do naleśników ;)

0

Podaj dwa interesujące Cię modele to powiemy, który jest lepszy.

1

Jak oglądałem wczoraj z kibicem Realu to stwierdził, że Messi po prostu upadł na twarz i chciał symulować faul. Nie wiem skąd biorą się tacy ludzie.
Najpierw z barku przywalił mu w twarz i poprawił łapą, więc oczywisty faul, ale dla niektórych to ciągle za mało...

0

Pożyjemy zobaczymy ;)

8

We wczorajszym meczu Busi zagrał po prostu fatalnie, a szczególnie zdobywając kartkę w tak głupi sposób. Dobrze, że w przyszłym sezonie będzie De Jong, bo gościu ma bardzo słabą formę.

2

Wypadek podczas turnieju gimnastycznego w Baton Rouge (Luizjana):


Film nie dla wrażliwych ludzi!

1

Bardzo czyste powietrze, domy ocieplane i napędzane geotermią, przyjaźni ludzie, geocooking/ baking (czyli gotowanie w źródełkach termalnych np. tradycyjny słodki chlebek), brak silnych sąsiadów i piękne krajobrazy oraz nordyckie kobitki ;-) Nazbierało się parę plusów...

1

Ważna jest długość po napompowaniu ;)

0

Jak Messi zaciera ręce to lepiej zejść mu z drogi ;)

1

Come on Spurs!

0

Ciekawe czy będzie dzisiaj Sonshine football ;)
Lubię Guardiolę, ale Totki są jednym z moich ulubionych klubów, więc Come on Spurs!

0

Ja nic, ale myślę, że będzie dużo rożnych w meczu Tottenham vs Man City bo obie drużyny są bardzo ofensywnie usposobione i będzie grad strzałów na obie bramki.

0

Nie stać mnie na baton - Message in a bottle

Żule w taksi - Joe le taxi

Soczek a ciasto - Such a disaster

0

Pomyliłem Cię z innym użytkownikiem.

0

To trzeba było napisać, że chodzi o Konfederację ;)

4

Która nie zrobi nic pożytecznego, podwyższy podatki, wprowadzi lgbt w szkołach, nie znodernizuje wojska i będzie działać pod dyktando Niemiec. Faktycznie dobry wybór...

0

Powinien zmienić nazwisko na Drinkfirewater ;)

0

Dostaną wpierdziel i się skończy gadanie ;)

0

Dlatego Ajax nigdy nie stanie się z powrotem klubem z top-u. Jak co drugi sezon wyprzedaje się zawodników, którzy weszli na wysoki poziom i od nowa kształtuje się nowych to nie masz szans by konkurować z potęgami.

9

Ciekawe co zapisał sobie Solskjaer podczas meczu :) Oby coś w stylu: "Jak zatrzymamy Messiego to ten Suarez strzeli coś z d... Jak żyć...".

1

Jak się rozpędzał to powiedziałem sobie: "co on kombinuje?!", ale jak zobaczyłem piłkę trzepoczącą w siatce to stwierdziłem, że jest po prostu genialny. Marnuje parę znakomitych okazji, by potem zamknąć wszystkim usta :)

0

Każdy korzysta z innego ipn

5

Z piłkarzami Barcelony nastrzelałby mnóstwo goli ;)

0

Wie ktoś w jakim mieście/twierdzy znajduje się studnia głębinowa wybudowana przez krzyżowców, w której pracowały woły?
Na TVP Historia był o tym program parę tygodni temu i już nie pamiętam.

0

Ale tak "DOGŁĘBNIE"? ;)

0

Dziękuję za informację :) Lubię BVB ale dawno o nich nie czytałem.

0

Dzisiaj Alcacer w doliczonym czasie gry strzeli bramkę Bayernowi! Róbcie screeny ;-)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jedyna piosenka the Cure, która mi się podoba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?