Jak oglądałem wczoraj z kibicem Realu to stwierdził, że Messi po prostu upadł na twarz i chciał symulować faul. Nie wiem skąd biorą się tacy ludzie.
Najpierw z barku przywalił mu w twarz i poprawił łapą, więc oczywisty faul, ale dla niektórych to ciągle za mało...
We wczorajszym meczu Busi zagrał po prostu fatalnie, a szczególnie zdobywając kartkę w tak głupi sposób. Dobrze, że w przyszłym sezonie będzie De Jong, bo gościu ma bardzo słabą formę.
Bardzo czyste powietrze, domy ocieplane i napędzane geotermią, przyjaźni ludzie, geocooking/ baking (czyli gotowanie w źródełkach termalnych np. tradycyjny słodki chlebek), brak silnych sąsiadów i piękne krajobrazy oraz nordyckie kobitki ;-) Nazbierało się parę plusów...
Ja nic, ale myślę, że będzie dużo rożnych w meczu Tottenham vs Man City bo obie drużyny są bardzo ofensywnie usposobione i będzie grad strzałów na obie bramki.
Która nie zrobi nic pożytecznego, podwyższy podatki, wprowadzi lgbt w szkołach, nie znodernizuje wojska i będzie działać pod dyktando Niemiec. Faktycznie dobry wybór...
Dlatego Ajax nigdy nie stanie się z powrotem klubem z top-u. Jak co drugi sezon wyprzedaje się zawodników, którzy weszli na wysoki poziom i od nowa kształtuje się nowych to nie masz szans by konkurować z potęgami.
Jak się rozpędzał to powiedziałem sobie: "co on kombinuje?!", ale jak zobaczyłem piłkę trzepoczącą w siatce to stwierdziłem, że jest po prostu genialny. Marnuje parę znakomitych okazji, by potem zamknąć wszystkim usta :)
Wie ktoś w jakim mieście/twierdzy znajduje się studnia głębinowa wybudowana przez krzyżowców, w której pracowały woły?
Na TVP Historia był o tym program parę tygodni temu i już nie pamiętam.
1
Też słony karmel, czekolada i sorbet malinowy.
0
Mi najlepiej smakuje te z orzechami (lubię jak coś chrupie) razem dżemem lub z Nutellą jako nadzienie do naleśników ;)
0
Podaj dwa interesujące Cię modele to powiemy, który jest lepszy.
1
Jak oglądałem wczoraj z kibicem Realu to stwierdził, że Messi po prostu upadł na twarz i chciał symulować faul. Nie wiem skąd biorą się tacy ludzie.
Najpierw z barku przywalił mu w twarz i poprawił łapą, więc oczywisty faul, ale dla niektórych to ciągle za mało...
0
Pożyjemy zobaczymy ;)
8
We wczorajszym meczu Busi zagrał po prostu fatalnie, a szczególnie zdobywając kartkę w tak głupi sposób. Dobrze, że w przyszłym sezonie będzie De Jong, bo gościu ma bardzo słabą formę.
2
Wypadek podczas turnieju gimnastycznego w Baton Rouge (Luizjana):
Film nie dla wrażliwych ludzi!
1
Bardzo czyste powietrze, domy ocieplane i napędzane geotermią, przyjaźni ludzie, geocooking/ baking (czyli gotowanie w źródełkach termalnych np. tradycyjny słodki chlebek), brak silnych sąsiadów i piękne krajobrazy oraz nordyckie kobitki ;-) Nazbierało się parę plusów...
1
Ważna jest długość po napompowaniu ;)
0
Jak Messi zaciera ręce to lepiej zejść mu z drogi ;)
1
Come on Spurs!
0
Ciekawe czy będzie dzisiaj Sonshine football ;)
Lubię Guardiolę, ale Totki są jednym z moich ulubionych klubów, więc Come on Spurs!
0
Ja nic, ale myślę, że będzie dużo rożnych w meczu Tottenham vs Man City bo obie drużyny są bardzo ofensywnie usposobione i będzie grad strzałów na obie bramki.
0
Nie stać mnie na baton - Message in a bottle
Żule w taksi - Joe le taxi
Soczek a ciasto - Such a disaster
0
Pomyliłem Cię z innym użytkownikiem.
0
To trzeba było napisać, że chodzi o Konfederację ;)
4
Która nie zrobi nic pożytecznego, podwyższy podatki, wprowadzi lgbt w szkołach, nie znodernizuje wojska i będzie działać pod dyktando Niemiec. Faktycznie dobry wybór...
0
Powinien zmienić nazwisko na Drinkfirewater ;)
0
Dostaną wpierdziel i się skończy gadanie ;)
0
Dlatego Ajax nigdy nie stanie się z powrotem klubem z top-u. Jak co drugi sezon wyprzedaje się zawodników, którzy weszli na wysoki poziom i od nowa kształtuje się nowych to nie masz szans by konkurować z potęgami.
9
Ciekawe co zapisał sobie Solskjaer podczas meczu :) Oby coś w stylu: "Jak zatrzymamy Messiego to ten Suarez strzeli coś z d... Jak żyć...".
1
Jak się rozpędzał to powiedziałem sobie: "co on kombinuje?!", ale jak zobaczyłem piłkę trzepoczącą w siatce to stwierdziłem, że jest po prostu genialny. Marnuje parę znakomitych okazji, by potem zamknąć wszystkim usta :)
0
Każdy korzysta z innego ipn
5
Z piłkarzami Barcelony nastrzelałby mnóstwo goli ;)
0
Wie ktoś w jakim mieście/twierdzy znajduje się studnia głębinowa wybudowana przez krzyżowców, w której pracowały woły?
Na TVP Historia był o tym program parę tygodni temu i już nie pamiętam.
0
Ale tak "DOGŁĘBNIE"? ;)
0
Dziękuję za informację :) Lubię BVB ale dawno o nich nie czytałem.
0
Dzisiaj Alcacer w doliczonym czasie gry strzeli bramkę Bayernowi! Róbcie screeny ;-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jedyna piosenka the Cure, która mi się podoba.