Jeśli kupisz Eleven w Playerze, na stronie Eleven lub w Ipli to będzie to legalny stream z możliwością wyboru jakości (240p, 520p, 720p i oczywiście 1080p lub automatyczną).
Dzisiaj w nocy między godziną 22, a 1 będzie można zaobserwować w północnej i centralnej Polsce zorzę polarną! Będzie ona spowodowana silnym wiatrem słonecznym. Nie będzie tak spektakularna jak w "zimnych" krajach i nie będzie widać niewiadomo jakich kolorów, a tylko jako poświatę na horyzoncie.
Chyba w Twoich mokrych snach ;-) VJ zepsuje pewnie parę setek, a Ramos sobie tylko pokrzyczy i popatrzy jak Dembele/Messi wjeżdżają z piłką do bramki Realu.
Huawei zaprezentował dzisiaj swój składany do zewnątrz telefon. Ma jeden składany wyświetlacz: https://zapodaj.net/3d929ad2edd8b.jpg.html ,
procesor Kirin 980, 8 GB RAM, 512 GB pamięci, 4500 mAh, Dual Sim, 4 aparaty oraz modem 5G. Złożony ma 11 mm grubości, a rozłożony 5,4 mm. Cena proponowana wynosi 2299 €.
Więcej zdjęć: https://zapodaj.net/e1a9261320016.jpg.html
Źródło: Tabletowo
4 GB RAM to już podstawa, by Android dobrze działał. Jeśli chodzi o pamięć to lepiej wziąć 64 GB, ponieważ aplikacje potrafia zająć dosyć dużo miejsca, a pamięć wewnętrzna jest o wiele szybsza od karty micro SD. Poza tym sam system potrafi zając do 10 GB pamięci, więc w wersji 32, będziesz miał ok. 22 GB wolnej przestrzeni.
Wybrałbym LG gdyby ceny za ich telefony nie były kosmiczne i jakby dawali większą baterię. Mają świetną optymalizację, ale nie wiem dlaczego nie mogą dać 4000 mAh. Wiem, że może to pogrubić telefon, ale nie przeszkadza mi to w ogóle.
Ja z kolei nie lubię IOS, bo ma mniej możliwości konfiguracji i wkurzające są te strzałki powrotu będące w górnych rogach ekranu. Jeśli chodzi o płynność działania, to Android nie ma już tylu wkurzających lagów (no chyba, że jest to tanie badziewie lub sprzęt z ociężałą nakładką). Poza tym IPhone'y też potrafią się zawiesić, co widziałem na własne oczy. Inną sprawą jest to, że każdemu podoba się coś innego ;)
Tak wg. "przecieków" wygląda Oneplus 7. Niektórzy mówią, że przednia kamerka może być umieszczona na sliderze (część wysuwana z telefonu), tak jak w Oppo Find X, ponieważ Oneplus należy do grupy, w której skład wchodzi Oppo. Jak będzie miał baterię 4000 lub więcej mAh, dobre audio i aparat oraz "normalną" cenę to będzie to bardzo dobry telefon :)
Gościu, który skomercjalizował papier (sprzedawał paczuszki z listkami) twierdził, że farba drukarska jest odpowiedzialna za hemoroidy, a jego papier je likwiduje. Spotkało się to z silnym oporem lekarzy, którzy dużo zarabiali na usuwaniu hemoroidów.
0
W Evertonie jest mniejsza presja po prostu.
0
Szkoda, że BVB wmoczyła, bo zakichany Bayern ich dogoni...
1
Oby piłkarze Barcelony dolecieli liniami lotniczymi ter Stegen do sekstetu :)
0
Masz niezłego pecha :)
1
W meczu na CN komentatorzy mówili coś w tym stylu: "Winicjus Żunior!!! Niestety obok bramki..." i tak parokrotnie :)
0
Coś czuję, że "biali" wykupią dzisiaj cały zapas maści do tej części ciała i będą ją sobie z rąk wyrywać ;-)
0
Twórcy tego subreddita mają teraz stronę footybite.com ;)
0
Jeśli kupisz Eleven w Playerze, na stronie Eleven lub w Ipli to będzie to legalny stream z możliwością wyboru jakości (240p, 520p, 720p i oczywiście 1080p lub automatyczną).
8
Dzisiaj w nocy między godziną 22, a 1 będzie można zaobserwować w północnej i centralnej Polsce zorzę polarną! Będzie ona spowodowana silnym wiatrem słonecznym. Nie będzie tak spektakularna jak w "zimnych" krajach i nie będzie widać niewiadomo jakich kolorów, a tylko jako poświatę na horyzoncie.
0
A Winicjusz Dżunior? ;)
0
Niech od razu po hattricku ustrzelą ;)
1
Taki z Ciebie Playboy jest? ;)
0
Chyba w Twoich mokrych snach ;-) VJ zepsuje pewnie parę setek, a Ramos sobie tylko pokrzyczy i popatrzy jak Dembele/Messi wjeżdżają z piłką do bramki Realu.
0
To pokazuje, że La Liga jest jedną z najciekawszych lig piłkarskich.
1
Mam nadzieję, że Real zdobędzie combo 3x porażka, czyli wpierdziel w PK, La Lidze i w LM od Ajaksu :)
0
Huawei zaprezentował dzisiaj swój składany do zewnątrz telefon. Ma jeden składany wyświetlacz: https://zapodaj.net/3d929ad2edd8b.jpg.html ,
procesor Kirin 980, 8 GB RAM, 512 GB pamięci, 4500 mAh, Dual Sim, 4 aparaty oraz modem 5G. Złożony ma 11 mm grubości, a rozłożony 5,4 mm. Cena proponowana wynosi 2299 €.
Więcej zdjęć: https://zapodaj.net/e1a9261320016.jpg.html
Źródło: Tabletowo
1
Tym czasem na RM.pl nazywają Sevillę barcelońską prostytutką :-)
0
Wyśle mi ktoś linka? Z footybite zniknęły.
0
Twórcy Reddit Soccer Stream utworzyli stronę:
https://www.footybite.com
0
Na maila wysyłają gotowca, a ty możesz go zobaczyć i wpisać np. KRS.
0
Mi wysłali PIT-a, ale nie mogę go zobaczyć, bo to mój pierwszy :)
2
Zaczyna się program Populizm+, czyli "trzynastka" dla seniorów i 500+ od pierwszego dziecka...
2
Sprawdź priva :)
0
Mam nadzieję, że nie odejdzie do PSG. Jeśli jednak odejdzie i zastąpi go Monchi to się nie obrażę.
0
4 GB RAM to już podstawa, by Android dobrze działał. Jeśli chodzi o pamięć to lepiej wziąć 64 GB, ponieważ aplikacje potrafia zająć dosyć dużo miejsca, a pamięć wewnętrzna jest o wiele szybsza od karty micro SD. Poza tym sam system potrafi zając do 10 GB pamięci, więc w wersji 32, będziesz miał ok. 22 GB wolnej przestrzeni.
1
Wybrałbym LG gdyby ceny za ich telefony nie były kosmiczne i jakby dawali większą baterię. Mają świetną optymalizację, ale nie wiem dlaczego nie mogą dać 4000 mAh. Wiem, że może to pogrubić telefon, ale nie przeszkadza mi to w ogóle.
2
Ja z kolei nie lubię IOS, bo ma mniej możliwości konfiguracji i wkurzające są te strzałki powrotu będące w górnych rogach ekranu. Jeśli chodzi o płynność działania, to Android nie ma już tylu wkurzających lagów (no chyba, że jest to tanie badziewie lub sprzęt z ociężałą nakładką). Poza tym IPhone'y też potrafią się zawiesić, co widziałem na własne oczy. Inną sprawą jest to, że każdemu podoba się coś innego ;)
1
https://mobile.twitter.com/Steven_Sbw/status/1097856863620583425/photo/1
Tak wg. "przecieków" wygląda Oneplus 7. Niektórzy mówią, że przednia kamerka może być umieszczona na sliderze (część wysuwana z telefonu), tak jak w Oppo Find X, ponieważ Oneplus należy do grupy, w której skład wchodzi Oppo.
Jak będzie miał baterię 4000 lub więcej mAh, dobre audio i aparat oraz "normalną" cenę to będzie to bardzo dobry telefon :)
0
Samsung Galaxy Fold (składany) ma cenę sugerowaną 2000€, więc w Polsce po dodaniu "januszowych" dojdzie pewnie do ok. 10000 zł...
0
Gościu, który skomercjalizował papier (sprzedawał paczuszki z listkami) twierdził, że farba drukarska jest odpowiedzialna za hemoroidy, a jego papier je likwiduje. Spotkało się to z silnym oporem lekarzy, którzy dużo zarabiali na usuwaniu hemoroidów.