Kto wg. was wygra CA 2019? Chciałbym żeby wygrała Argentyna, ale obawiam się, że Messi będzie osamotniony i dozna jakiejś kontuzji. Wg. mnie bez Dybali, Icardiego i dobrze zorganizowanej obrony nie dadzą rady. Brazylia jest chyba największym faworytem.
Rakuten TV, serwis VOD od głównego sponsora FC Barcelony, wszedł właśnie do Polski w wersji beta. Narazie polskie napisy, czy dubbing są niedostępne, ale firma zamierza otworzyć swoje nowe biura m.in. w Polsce i Szwecji. Będzie to pierwszy serwis tego typu z filmami w rozdzielczości 8k. Nie oferuje on abonamentu, a możliwość wypożyczenia lub kupienia filmu. Np. wypożyczenie filmu Bez Litości 2 kosztuje ok. 10 zł, a zakup ok. 48 zł. Można też płacić specjalnymi punktami.
Ja nie cierpię czytać książek i mało czytam (głównie źródła historyczne na studia). Narazie przeczytałem Wojnę Starego Człowieka i czytam teraz serię Metro.
1
Kto wg. was wygra CA 2019? Chciałbym żeby wygrała Argentyna, ale obawiam się, że Messi będzie osamotniony i dozna jakiejś kontuzji. Wg. mnie bez Dybali, Icardiego i dobrze zorganizowanej obrony nie dadzą rady. Brazylia jest chyba największym faworytem.
0
Przecież nie chodzi mu o zieloną kartę. On się stara o wizę turystyczną.
0
Dlatego mecze puszczane na NC+ będę oglądał na footybite :)
2
Tvp na pewno pokaże, ale będą to późne godziny nocne
0
Był już artykuł na głównej.
0
Przynajmniej głupota nie będzie się rozszerzać...
2
Komentarz usunięty
0
Czasami piję tzw. przeze mnie "Winter Edition", czyli herbata, miód, laska cynamonu, goździki, pomarańcza i cytryna.
0
Z trzcinowym? Czy z jakimś likierkiem?
0
Z jakimi dodatkami lubicie pić herbatę? Ja uwielbiam herbatę z miodem wrzosowym i z cytryną, a Wy? :)
2
Hiszpanie nie są latynosami, bo to określenie narodów mieszkających w Ameryce Łacińskiej.
0
Jadon Sancho! :)
0
Myślę, że spotkanie z Naczelnym Śmieszkiem La Rambli to najlepsza atrakcja w stolicy ;)
2
Ale wybrali grę dla swojej ojczyzny, bo z Polską nie mają zbyt dużo wspólnego.
0
W obronie Grimaldo-Lenglet-De Ligt-Semedo
0
Tak, od 14.06 do 7.07 w TVP.
1
Ja Grosickiego nie lubię.
0
A po dwóch sezonach ściągnąć Grimaldo :)
0
Ramos, Casemiro, Reguillon, Mueller, Neymar.
3
To jest sonda dla zabawy :)
0
Jak firma powinna wg. was robić koszulki dla Barçy?
https://www.strawpoll.me/17639822/r
0
W Wielkiej Brytanii wypożyczenie kosztuje 3,99£, a kupić można za 9,99£, więc dla nich będzie ok. Szkoda, że złotówka jest taka słaba :(
2
Rakuten TV, serwis VOD od głównego sponsora FC Barcelony, wszedł właśnie do Polski w wersji beta. Narazie polskie napisy, czy dubbing są niedostępne, ale firma zamierza otworzyć swoje nowe biura m.in. w Polsce i Szwecji. Będzie to pierwszy serwis tego typu z filmami w rozdzielczości 8k. Nie oferuje on abonamentu, a możliwość wypożyczenia lub kupienia filmu. Np. wypożyczenie filmu Bez Litości 2 kosztuje ok. 10 zł, a zakup ok. 48 zł. Można też płacić specjalnymi punktami.
0
Dzięki wielkie.
0
Ja nazywa się sportowy kanał Pique na YouTube?
0
Dzięki, zapomniałem o tej stronie :)
0
Podacie linka do bramek Messiego?
0
Podobają mi się Azjatki, ale ta jest po prostu brzydka...
0
Ja nie cierpię czytać książek i mało czytam (głównie źródła historyczne na studia).
Narazie przeczytałem Wojnę Starego Człowieka i czytam teraz serię Metro.
0
Przecież będą grać z ogórkami, a paru zawodników nie ma formy np. Saul, czy Thiago.