1

Kto wg. was wygra CA 2019? Chciałbym żeby wygrała Argentyna, ale obawiam się, że Messi będzie osamotniony i dozna jakiejś kontuzji. Wg. mnie bez Dybali, Icardiego i dobrze zorganizowanej obrony nie dadzą rady. Brazylia jest chyba największym faworytem.

0

Przecież nie chodzi mu o zieloną kartę. On się stara o wizę turystyczną.

0

Dlatego mecze puszczane na NC+ będę oglądał na footybite :)

2

Tvp na pewno pokaże, ale będą to późne godziny nocne

0

Był już artykuł na głównej.

0

Przynajmniej głupota nie będzie się rozszerzać...

2

Komentarz usunięty

0

Czasami piję tzw. przeze mnie "Winter Edition", czyli herbata, miód, laska cynamonu, goździki, pomarańcza i cytryna.

0

Z trzcinowym? Czy z jakimś likierkiem?

0

Z jakimi dodatkami lubicie pić herbatę? Ja uwielbiam herbatę z miodem wrzosowym i z cytryną, a Wy? :)

2

Hiszpanie nie są latynosami, bo to określenie narodów mieszkających w Ameryce Łacińskiej.

0

Jadon Sancho! :)

0

Myślę, że spotkanie z Naczelnym Śmieszkiem La Rambli to najlepsza atrakcja w stolicy ;)

2

Ale wybrali grę dla swojej ojczyzny, bo z Polską nie mają zbyt dużo wspólnego.

0

W obronie Grimaldo-Lenglet-De Ligt-Semedo

0

Tak, od 14.06 do 7.07 w TVP.

1

Ja Grosickiego nie lubię.

0

A po dwóch sezonach ściągnąć Grimaldo :)

0

Ramos, Casemiro, Reguillon, Mueller, Neymar.

3

To jest sonda dla zabawy :)

0

Jak firma powinna wg. was robić koszulki dla Barçy?
https://www.strawpoll.me/17639822/r

0

W Wielkiej Brytanii wypożyczenie kosztuje 3,99£, a kupić można za 9,99£, więc dla nich będzie ok. Szkoda, że złotówka jest taka słaba :(

2

Rakuten TV, serwis VOD od głównego sponsora FC Barcelony, wszedł właśnie do Polski w wersji beta. Narazie polskie napisy, czy dubbing są niedostępne, ale firma zamierza otworzyć swoje nowe biura m.in. w Polsce i Szwecji. Będzie to pierwszy serwis tego typu z filmami w rozdzielczości 8k. Nie oferuje on abonamentu, a możliwość wypożyczenia lub kupienia filmu. Np. wypożyczenie filmu Bez Litości 2 kosztuje ok. 10 zł, a zakup ok. 48 zł. Można też płacić specjalnymi punktami.

0

Dzięki wielkie.

0

Ja nazywa się sportowy kanał Pique na YouTube?

0

Dzięki, zapomniałem o tej stronie :)

0

Podacie linka do bramek Messiego?

0

Podobają mi się Azjatki, ale ta jest po prostu brzydka...

0

Ja nie cierpię czytać książek i mało czytam (głównie źródła historyczne na studia).
Narazie przeczytałem Wojnę Starego Człowieka i czytam teraz serię Metro.

0

Przecież będą grać z ogórkami, a paru zawodników nie ma formy np. Saul, czy Thiago.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?