1

On grał w Ekstraklasie :)

13

Ja chcę:
Man City - Juve
Man UTD - Barca
Porto - Ajax
Liverpool - Totki

0

Liverpool wykorzystał po prostu bezradność Bayernu, który nawet na praktycznie pustą bramkę nie potrafił celnie strzellić. Skupili się na zabieraniu piłki i wykorzystywaniu błędów. To co zrobiła obrona Die Rotten przy bramce na 1:0 było śmieszne i żenujące. Poza tym lubię The Reds, więc odpadnięcie Bawarczyków mnie nie smuci :)

0

Co ty pierdzielisz? EV wystawił go z dopiero zaleczoną kontuzją i przez to kontuzja się odnowiła. Dembele na pewno nie je dużo fastfoodów, bo w takich klubach jak Barca pilnuje się piłkarzy i ich odżywiania.

0

Zobacz priv.

1

OL wtedy Llorisa miał w bramce. Dużo się zmieniło...

0

Na footybite.com lub na redsoccer reddit poszukaj chwilę przed meczem.

0

Bardzo ucieszy mnie ich porażka :)

0

BTW jaką formację Barcelony polecasz? Moi podstawowi piłkarze: ter Stegen/Onana, Grimaldo/Alba, Lenglet/Pique, De Ligt/Umtiti, Semedo/Roberto, De Jong/Busi, Arthur/Vidal, Saul/Alena, Sancho/Lozano/Dembele/Malcom, Werner/Suarez/Abel R., Messi/Dembele/Malcom

0

Nie lubię Juve i CR7 i chciałbym żeby Atleti ich wywaliło, ale w LM wszystko może się zdarzyć, bo jedna drużyna jest zmotywowana by odrobić straty, a druga chce zdobyć bramkę i spokojnie przejść dalej.

1

Ja wziąłbym Paquetę, bo jest młodszy, silniejszy, ma większy potencjał i wg. mnie bardziej pasuje do roli Fekira.

0

Wyciągnięcie kogoś z grupy: Icardi, Kane, Neymar, Mbappe, Hazard, Pogba, czy Saul jest mało prawdopodobne.

0

Je śniadanie trzymając w drugiej ręce Dualshocka :)

0

Prezydent Duda będzie dzisiaj w Szczecinie, więc przyjechało wielu strażaków i policja z psami.

3

Na szczecińskim

14

Dzisiaj na uniwerku miałem alarm bombowy, bo jakiś cymbał zadzwonił, że podłożył bombę. Dzięki niemu odwołali zajęcia :)

0

Lenin pod koniec życia krytykował komunizm i był stopniowo odsuwany od władzy.

0

Najlepiej jakby światłowód był szerzej rozpowszechniony, bo wciąż jest wiele miejsc z zawalonymi nadajnikami i badziewnym zasięgiem :(

0

Oni również, ale Schalke jest bardzo słabe i raczej nie mają żadnych szans w starciu z Obywatelami.

0

Niech z LM odpadnie jeszcze Bayern, Juve i Lyon, a będzie to jedna z fajniejszych edycji od paru lat :)

0

Nie ma znaczenia, czy jest to pierwsza, czy ostatnia akcja meczu. Strzał leciał w kierunku bramki i piłkarz PSG pomógł sobie ręką powiększając powierzchnię ciała. Poza tym chciałem by ten klub odpadł, bo irytują mnie arabskie szumowiny, które psują piłkę i wyciągają kasę z dziwnych źródeł (katarska fundacja).

0

Ja przechodzę RDR2 i mam już piątego konia, bo ciągle mi giną... Jak nie zderzenie z innym to zabicie przez gliniarzy, czy atak dzikiego zwierza :)

0

Mam nadzieję, że Ziyech będzie miał dobrze nastawiony celownik, bo szlag mnie trafi jak będzie tak pudłował jak w pierwszym meczu :)

0

Wszystko fajnie, ale bateria ma tylko 3300 mAh przy rozdzielczości >FullHD... Nie kupię niczego co ma mniej niż 4000 mAh.

0

Za dużo stracili na darmowych kodach :-)

0

Szkoda, że S10 ma małą baterię. S10+ ma dla mnie idealną specyfikację razem z baterią 4100 mAh, ale jest dla mnie za drogi, więc poczekam na OnePlus 7 :)

0

Wejdź na footybite.com i tam poszukaj.

0

To już nie działa.

0

Oby Ajax ich rozmontował...

0

Najlepiej jakby wystąpiła żeńska Barcelona bez strojów :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?