0

Przygotuj sobie chusteczki, bo może być mokro podczas meczu... :)

1

Ktoś przerobił hymn Chamions League na Kaszanka, bo tak usłyszał :)

0

Poprawił się, ale ter Stegen jest o klasę wyżej. Tak samo Alba, który ma więcej goli i asyst od Robertsona.

1

Chciałem obejrzeć fajny film, ale po jakimś czasie zacinało się co 15 sekund, więc włączyłem coś na nf i wszystko hula. Żenada po prostu...

0

Wiecie dlaczego hbo go się co chwilę zacina, a netflix działa w 4k bez zacięć?

3

W Wenezueli siły opozycji i członkowie wenezuelskiej armi odbili szefa opozycji Guaido z aresztu domowego i przejęły wojskową bazę sił powietrznych.

1

Można gdzieś więcej o tym poczytać?

1

Ipla 40 zł na tydzień. Na jeden mecz się nie da.

0

Nie wiedziałam o tym tatuażu. W takim razie nie mam pojęcia dlaczego nie wziął ślubu kościelnego. Może Antonella nie chciała? Dziwne...

1

Mbappe ostro sfaulował w Pucharze Francji (

) i dostał czerwo, a kartki z tego pucharu przechodzą do ligi.

1

Tylko, że Leo wziął ślub cywilny i nie wiem, czy jest wierzący. Poza tym ten argument ze wzorem jest śmieszny, bo Salah nie robi nic niezwykłego...

0

Nie ma to jak bronić jakiegoś g... które nawet nie stało obok sztuki. No ale tonący brzytwy się chwyta.

0

"Zaliczasz", czy "obsługujesz"? :)

0

Zobaczymy :) Teraz Xiaomi szukuje coś ze Snapem 855, wąskimi ramkami i podobno dobry aparatem. Ciekawe jak wycenią.

0

Właśnie zależy mi na stereo i trochę aparacie.

2

Jak Dutch van der Linde vs Colm O'Driscoll :)

1

Ja się już o dobre piwko założyłem, że Liverpool zostanie za burtę wyrzucony :)

0

Chociaż powiedz czy uważasz te rzeczy za wadę :)

0

Jaki serial?

2

Co myślisz o wyskakującym aparacie i zaokrąglonym ekranie (bardzo prawdopodobny przeciek) w nadchodzącym OnePlus?

1

Ten zespół jest memem po prostu i nic nie osiągnie w tym sezonie...

0

Oglądałem Sicario, ale już nie pamiętam o co chodziło, bo puścili to o 23:30 i zacząłem podsypiać.

0

The Young Pope, The Good Doctor, Strzelec, Upadek Królestwa, Gra o Tron, Zabójcza Broń.

1

Zgadzam się, ale Guardiola był lepszym zjawiskiem w XXI wieku.

3

Szkoda, że na księżycu nie zorganizują tego pucharu...

0

Jakby były piersi to by się nie żalił, tylko podziwiał ;)

0

Ja również i nie będzie mi szkoda Guardioli :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szkoda, że OD11 ma słabą formę, ale mam nadzieję, że zagra dobrze z Liverpoolem :)

0

Jak grali w pierwszej połowie? Tylko proszę bez frustracji...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?