0

Zgadzam się, ale Kane jest nie do wyjęcia. Chyba, że skończy mu się kontrakt i poklóci się z zarządem.

0

1. Pożegnanie z EV
2. Copa America
3. 3 miesiące wakacji :)

0

I ktoś zamiast EV!

0

Dobrze, że de Jong przychodzi, bo z Busim daleko nie zajdziemy... Chociaż z EV nawet z nim szlag wszystko może trafić.

0

A czemu grasz ostatnio w takich szmirach jak Szybcy i Wściekli? ;-)

0

Ale mecz trwa 90 minut, a nie 45.

3

Ale to jest coś innego. Tutaj wysoko wygrywamy i zamiast dobić przeciwnika frajersko odpadamy...

0

https://zapodaj.net/8aaa8cb8240a6.png.html
Screenshot mojego postu o osiedlu dla biednych rolników z drukarki 3d. Jak wstawiłem normalnie to strona wycinała połowę tekstu.

1

Już od antychrystów go wyzywają :)

0

Reszta to też będą kibice, ale przyjadą na własną rękę.

0

Nie chcę oglądać jego ciągłych symulek...

5

Bo dwa razy z rzędu we frajerskim stylu odpadł z LM wysoko wygrywając u siebie, bo nie potrafił zmotywować zawodników po straconych bramkach itp. itd. Nie mówiąc o nudnej grze opartej tylko na Messim, przebłyskach Dembele i interwencjach Stegena. Poza tym zajeżdżanie Rakiticia i wystawianie słabego Cou zamiast Malcoma.

1

Kadrę "U" mam gdzieś :)

1

Powinno się zamknąć te badziewne media. Z gó#na próbują ukręcić sensacyjną wiadomość tworząc jeszcze większe gó#no...

0

To nie wiedziałem. Dzięki za info.

0

Levy...

1

Kane już biega i trenuje. Ma narazie problemy ze skręcaniem podczas biegu, ale do 1 czerwca powinien być gotowy.

0

Wszystko fajnie, ale jeśli chodzi o Eriksena to Levy jest bardzo ciężkim przeciwnikiem i tanio go nie sprzeda. Isco też nie do wyjęcia, chyba że Ethan Hunt wykona kolejną "Mission Impossible" :)

0

Danny Gaucho tak by rozśmieszył liverpoolczyków, że nie mogliby się pozbierać z murawy :)

0

Na Instagramie, czy tam twitterze zapytaj ich po hiszpańsku :)

0

Może Twój de Light jest drewniany, bo de Ligt nie ma nic z drewnem wspólnego.

0

Gnojki z Madrytu...

3

Ale EV zasługuje na zwolnienie za podwójne frajerstwo w LM i gówniane decyzje kadrowe.

0

Ja lubię obie drużyny, ale będę za słabszymi, czyli za Kogutami. Jak wygra Live to nie będę jakoś zasmucony, bo zasłużenie są w finale i są fajną ekipą.

0

Poczekaj aż wygrają PK. Wtedy mogą zrobić jakąś rewolucję. Dadzą EV dograć sezon i powiedzą adios.

1

Tylko Wenger! :)

0

Ja kibicuję pięciu klubom:
1. Pogoń Szczecin - ostatnie miejsce w grupie mistrzowskiej, ale jestem zadowolony, bo niedawno groził im spadek.
2. Barcelona - klęska i frajerstwo w LM
3. BVB - prowadzenie przez długi czas i utrata prowadzenia na rzecz znienawidzonego Bayernu i sezon bez żadnego trofeum.
4. Liverpool - prowadzenie przez długi czas i pożegnanie się z mistrzostwem Anglii, ale z szansą na LM.
5. Tottenham - pełne zadowolenie, bo utrzymują się na miejscu gwarantującym LM i po raz pierwszy w historii finał w LM po pasjonującym boju z Ajaxem.
Teraz mam dylemat komu kibicować w finale, ale myślę, że wybiorę Totki, bo są po prostu słabsi i podoba mi się ich ogólna postawa :)

1

Nigdy nie liczyło się podwójnie. W przypadku remisu w dwumeczu przeczodzi drużyna, która strzeliła więcej na wyjeździe. Jak było 2:2 to Ajax prowadził w dwumeczu 3:2.

0

Tottki, bo grają na wyjeździe.

1

Jedną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?