https://zapodaj.net/8aaa8cb8240a6.png.html
Screenshot mojego postu o osiedlu dla biednych rolników z drukarki 3d. Jak wstawiłem normalnie to strona wycinała połowę tekstu.
Bo dwa razy z rzędu we frajerskim stylu odpadł z LM wysoko wygrywając u siebie, bo nie potrafił zmotywować zawodników po straconych bramkach itp. itd. Nie mówiąc o nudnej grze opartej tylko na Messim, przebłyskach Dembele i interwencjach Stegena. Poza tym zajeżdżanie Rakiticia i wystawianie słabego Cou zamiast Malcoma.
Wszystko fajnie, ale jeśli chodzi o Eriksena to Levy jest bardzo ciężkim przeciwnikiem i tanio go nie sprzeda. Isco też nie do wyjęcia, chyba że Ethan Hunt wykona kolejną "Mission Impossible" :)
Ja lubię obie drużyny, ale będę za słabszymi, czyli za Kogutami. Jak wygra Live to nie będę jakoś zasmucony, bo zasłużenie są w finale i są fajną ekipą.
Ja kibicuję pięciu klubom:
1. Pogoń Szczecin - ostatnie miejsce w grupie mistrzowskiej, ale jestem zadowolony, bo niedawno groził im spadek.
2. Barcelona - klęska i frajerstwo w LM
3. BVB - prowadzenie przez długi czas i utrata prowadzenia na rzecz znienawidzonego Bayernu i sezon bez żadnego trofeum.
4. Liverpool - prowadzenie przez długi czas i pożegnanie się z mistrzostwem Anglii, ale z szansą na LM.
5. Tottenham - pełne zadowolenie, bo utrzymują się na miejscu gwarantującym LM i po raz pierwszy w historii finał w LM po pasjonującym boju z Ajaxem.
Teraz mam dylemat komu kibicować w finale, ale myślę, że wybiorę Totki, bo są po prostu słabsi i podoba mi się ich ogólna postawa :)
Nigdy nie liczyło się podwójnie. W przypadku remisu w dwumeczu przeczodzi drużyna, która strzeliła więcej na wyjeździe. Jak było 2:2 to Ajax prowadził w dwumeczu 3:2.
0
Zgadzam się, ale Kane jest nie do wyjęcia. Chyba, że skończy mu się kontrakt i poklóci się z zarządem.
0
1. Pożegnanie z EV
2. Copa America
3. 3 miesiące wakacji :)
0
I ktoś zamiast EV!
0
Dobrze, że de Jong przychodzi, bo z Busim daleko nie zajdziemy... Chociaż z EV nawet z nim szlag wszystko może trafić.
0
A czemu grasz ostatnio w takich szmirach jak Szybcy i Wściekli? ;-)
0
Ale mecz trwa 90 minut, a nie 45.
3
Ale to jest coś innego. Tutaj wysoko wygrywamy i zamiast dobić przeciwnika frajersko odpadamy...
0
https://zapodaj.net/8aaa8cb8240a6.png.html
Screenshot mojego postu o osiedlu dla biednych rolników z drukarki 3d. Jak wstawiłem normalnie to strona wycinała połowę tekstu.
1
Już od antychrystów go wyzywają :)
0
Reszta to też będą kibice, ale przyjadą na własną rękę.
0
Nie chcę oglądać jego ciągłych symulek...
5
Bo dwa razy z rzędu we frajerskim stylu odpadł z LM wysoko wygrywając u siebie, bo nie potrafił zmotywować zawodników po straconych bramkach itp. itd. Nie mówiąc o nudnej grze opartej tylko na Messim, przebłyskach Dembele i interwencjach Stegena. Poza tym zajeżdżanie Rakiticia i wystawianie słabego Cou zamiast Malcoma.
1
Kadrę "U" mam gdzieś :)
1
Powinno się zamknąć te badziewne media. Z gó#na próbują ukręcić sensacyjną wiadomość tworząc jeszcze większe gó#no...
0
To nie wiedziałem. Dzięki za info.
0
Levy...
1
Kane już biega i trenuje. Ma narazie problemy ze skręcaniem podczas biegu, ale do 1 czerwca powinien być gotowy.
0
Wszystko fajnie, ale jeśli chodzi o Eriksena to Levy jest bardzo ciężkim przeciwnikiem i tanio go nie sprzeda. Isco też nie do wyjęcia, chyba że Ethan Hunt wykona kolejną "Mission Impossible" :)
0
Danny Gaucho tak by rozśmieszył liverpoolczyków, że nie mogliby się pozbierać z murawy :)
0
Na Instagramie, czy tam twitterze zapytaj ich po hiszpańsku :)
0
Może Twój de Light jest drewniany, bo de Ligt nie ma nic z drewnem wspólnego.
0
Gnojki z Madrytu...
3
Ale EV zasługuje na zwolnienie za podwójne frajerstwo w LM i gówniane decyzje kadrowe.
0
Ja lubię obie drużyny, ale będę za słabszymi, czyli za Kogutami. Jak wygra Live to nie będę jakoś zasmucony, bo zasłużenie są w finale i są fajną ekipą.
0
Poczekaj aż wygrają PK. Wtedy mogą zrobić jakąś rewolucję. Dadzą EV dograć sezon i powiedzą adios.
1
Tylko Wenger! :)
0
Ja kibicuję pięciu klubom:
1. Pogoń Szczecin - ostatnie miejsce w grupie mistrzowskiej, ale jestem zadowolony, bo niedawno groził im spadek.
2. Barcelona - klęska i frajerstwo w LM
3. BVB - prowadzenie przez długi czas i utrata prowadzenia na rzecz znienawidzonego Bayernu i sezon bez żadnego trofeum.
4. Liverpool - prowadzenie przez długi czas i pożegnanie się z mistrzostwem Anglii, ale z szansą na LM.
5. Tottenham - pełne zadowolenie, bo utrzymują się na miejscu gwarantującym LM i po raz pierwszy w historii finał w LM po pasjonującym boju z Ajaxem.
Teraz mam dylemat komu kibicować w finale, ale myślę, że wybiorę Totki, bo są po prostu słabsi i podoba mi się ich ogólna postawa :)
1
Nigdy nie liczyło się podwójnie. W przypadku remisu w dwumeczu przeczodzi drużyna, która strzeliła więcej na wyjeździe. Jak było 2:2 to Ajax prowadził w dwumeczu 3:2.
0
Tottki, bo grają na wyjeździe.
1
Jedną.