1

@matix19(2) Polsat na kanale kanałach Polsat Sport.

0

@nieprzysiadalnosc Wczoraj w nocy tak wiało i lało, że można by pomyśleć, że ktoś wstawił dom do zmywarki :)

0

@Kamiloza91 1. Lewy
2. Błaszczu
3. Pio Pio Pio

2

@BlaseR9 Niby nieźle, ale wygląda to trochę drewnianie. Na plus cutscenki i odświeżony tryb kariery. Może dzięki temu EA zajmie się w końcu trybem menedżera na poważnie...

0

@Kamiloza91 Możesz zaryzykować, bo pewniaczków nie ma.
Chyba, że @Socjopata postawił na Koreę :)

0

@Piotr,1985 U mnie ostrzeżenie o trąbach powietrznych rozsyłają :(

0

@Kamiloza91 Korea jest mocna, bo walczy do końca. W meczu z Senegalem dwa razy tracili prowadzenie, a potrafili doprowadzić do wyrównania. Na tych mistrzostwach nic nie jest pewne. Myślałem, że Senegal wygra, a tu niespodzianka.

0

@Dejvv Francuzi lubią "kochać" kobiety :)

0

@Thierno Na Ipli pakiet z Polsatem Sport można wykupić.

0

@Cochise Niestety kapitan reprezentacji Izraela jest zmanipulowany przez nacjonalistyczny rząd. Poza tym nic bardziej mnie nie wkurza jak kłamstwo historyczne. Jak można z ofiar robić oprawców?! Ktoś powinien powiedzieć na konferencji, że za nim zaczniesz wypowiadać się na jakiś temat to najpierw poczytaj o tym w paru różnych publikacjach, ale nie, bo lepiej słuchać propagandy...
Jeśli chodzi o karnego to uważam, że był słuszny, bo po odbiciu się piłki od uda zatrzymał ją ręką.

0

@Hawajczyk Dlatego potrzebny jest Griezmann :)

1

Powinien pokazać tą cieszynkę.

0

@Gaucho Dziękuję za odpowiedź.

1

@MarioVeB! Bardzo brzydka jest ta Japonka. Wygląda jak mężczyzna.

0

To koszulki okolicznościowe, czy to nowe, w których będą grać?

0

Neymar jest dobrym piłkarzem, ale przez jego pazernego ojczulka smród robi się nie do wytrzymania...

1

@Odesseiron Jeszcze jakiegoś napadziora do tego i... frytki :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@22_LR Parodia mszy św. wydarzyła się naprawdę, tak samo jak stwierdzenie o starych ku#wach i inne głupoty jakie wydarzyły się na tym marszu.

3

Gratulacje dla Portugalii, ale nie zmienia to faktu, że jesteście wkurzającymi cymbałami. Poza tym Euro was wyjaśni :)

0

@format1977 Ja grałem 3 sezony, a potem chciał odejść i zastąpiłem go Saulem.

0

@Chwytliwy Za 40 zł (2x 20 zł) obejrzysz całe CA w Ipli.

0

@rado_Barca Trzeba, bo tylko tak pobierają opłaty.

2

Przydadzą się młodzi gniewni tacy jak De Ligt, którzy mają głód zwycięstw i potrafią zmotywować siebie i kolegów.
W Liverpoolu zabrakło kogoś takiego. W pierwszej połowie wszyscy stali i czekali aż Messi strzeli.

0

@Chaoss Tylko, że w PES trzeba walczyć z topornym interfejsem i samemu ogarniać licencje, bo Konami nie potrafi...

0

@Messibestplayerintheworld Jeśli będzie komentował Strejlau to faktycznie będzie to jego świetnym mecz :-)

1

@Jacu327 Może jeszcze Mbappe i Kimmich do tego? :)

0

@Bamek94 Jak Holandia tyle strzeli to będzie ok, ale jak CR7 to już nie dobrze...

0

@Chaoss Większość z nich urodziła się we Francji lub w krajach do niej dawniej należących.

1

@normasubiektywna Piękno footballu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?