0

@AmigoBlancos Ray Hudson / Jim Beglin. W innych językach nie słucham, więc się nie wypowiem :)

1

@Hanok Pierwszy skład z Oriolem, Puigiem i Collado?

0

@mesi8191 Umiejętności miał dobre, ale teraz tylko kontuzja za kontuzją i ogólnie słaba gra.

0

@mesi8191 Na pewno nam pomoże symulant latający na urodziny siostry z głupim ojcem...

0

@Odesseiron Oprócz wymienionych przez Ciebie drużyn znam jeszcze te:
2. Baseball
7. Football Amerykański
10. Baseball/Football Amerykański

2

@A_Gomesinho_21 Gracz komputerowy, żartowniś > Symulant z chciwym ojcem :)

3

@sidzej Roszczeniowe i bezczelne dzieci były już 10 lat temu, więc nie jest to skutek 500+.

0

@Bobo25 Po co Ousmane miałby przechodzić do jakiegoś śmiesznego klubu? :)

0

@karci0 Pomyliło mi się :) Myślałem o Jordim Cruijffie.

0

@BarcaInfo Który Kluivert, bo nie jestem w temacie?

7

Może ta francuska ekipa zmobilizuje Dembele to ciężkiej pracy :)

2

@Drzakubs A Twój ton był odpowiedni? Wyśmiałeś członka redakcji za to, że miał rację i pisałeś o niskich instynktach. Faktycznie mądrze napisane i z szacunkiem do odbiorcy. Nie mówiąc o cytacie w ogóle nie pasującym do czegokolwiek, bo nikt nie pisał tutaj jak bardzo nienawidzi homoseksualistów.

0

@kamilek20039 No to nie będą marki takie jak: Range Rover, Infiniti, BMW (nie lubię, ale niektóre modele na pewno są premium), Lexus, Chevrolet (Camaro, Corvette), czy Mercedes :)

0

@mmaciass Porsche też produkuje dużo samochodów (np. Panamera) :)

3

@Drzakubs Ale o czym Ty do mnie piszesz?! Nie mówiłem, że trzeba usunąć homoseksualistów, a o tym, że LGBT to pewien ruch społeczny/organizacje. Parady równości są organizowane przez pewne organizacje i nie jest to oddolny ruch homoseksualistów. Typowe, jeśli ktoś jest przeciwnikiem organizacji LGBT to nazwij go faszystą/nazistą...
Nie mam nic przeciwko homoseksualistom, a tylko jestem przeciwny narzucaniu innym swoich poglądów (np. edukacja genderowa dzieci) i zakłócanie porządku innym.

0

@Barcamoja Po prostu sportowy Leon (kombi nie jest w ofercie Cupry) jest lepszy od Toledo. Jeśli chodzi o status tej marki to wiadomo, że nie jest to premium, ale jak się nie ma tego co się lubi to lubi się to co się ma. Marka premium musiałaby się dogadać z Barceloną w sprawie wymagań finansowych i może się to nie udało. P.S. Fajnie jakby jeździli autami marki: Porsche, Ferrari, Range Rover, czy Lamborghini, ale nic z tym nie zrobimy :)

0

@JacaBarca Piłkarze Pogoni Szczecin jeżdżą Toyotami Aygo :)

7

@Barcamoja Cupra jest już osobną marką, która przerabia niektóre modele Seata na bardziej luksusowe i sportowe. Narazie mają Leona i Atecę, więc nikt nie będzie jeździł Toledo.

0

Teraz będą mieli Cuprę Leon lub Ateca (więcej modeli będzie w przyszłości). Będą też samochody z napędem elektrycznym, bo SEAT traktuje Cuprę jako sportową markę eksperymentalną.

3

@Drzakubs @ściah Miał rację, bo LGBT jest organizacją i nie reprezentuje wszystkich homoseksualistów. Poza tym tak jak każda organizacja ta również ma swoją ideologię. W tym poście pokazałeś swoją głupotę i arogancję, bo sam nie wiesz czym jest LGBT, a krytykujesz kogoś kto wie i sugerujesz, że wyzwolił najniższe instynkty. Szczyt głupoty osiągnięty - chapeau bas!

0

@MarioVeB! Nie chodzi o gwarancję zdobycia LM, a o walkę do końca.

5

@antoniabc Jestem zwolennikiem normalnej Europy, która szanuje wszystkich, a nie wspiera organizacje, które organizują odrażające parady w obcisłych, okropnych strojach i dyskryminują myślących inaczej. Te parady tylko bardziej zniechęcają innych (obrażając ich), więc ich organizowanie jest bezsensowne. Bayern wyczuł "pieniądze" i teraz będzie się podlizywał temu środowisku. Europa nie musi być chrześcijańska w 100%, a powinno się zachować jakieś standardy.

0

https://zapodaj.net/612bf50fee2fd.jpg.html
Allianz LGBT Arena
Tak Bayern Monachium pokazał, że jego wartościami są "tolerancja i różnorodność"...

2

@IronSanHybrid Niczym PO-PSL i PiS.

3

@SuperPatsonFCB Man City jest chyba najgorzej prowadzony. Jak można przy tak śmiesznych dochodach wydawać tyle pieniędzy (Finansowe Fair Play powinno zadziałać).
Barcelona też mnie trochę martwi, bo zamiast spłacić w końcu zobowiązania się dalej zadłuża...

0

@liberoFCB Wiedział co wybiera :)

1

@ukaszz To jest Twitter stacji FOX poświęcony piłce nożnej, więc wrzucają to różni ludzie.

1

@Croocers Szkoda tylko, że AMD nie ma Ray tracingu. Może kiedyś udostępnią jakiś zamiennik (PS5 będzie obsługiwało coś takiego). Ja narazie używam PS 4, ale w przyszłości zamierzam coś złożyć, bo Ryzenki są kuszące.

0

Oglądałem Wicka nr. 1 i 2. Warto obejrzeć trójkę, czy jest słaba?

0

@Croocers Ktoś tu super sprzęt konstruuje. Karta będzie SUPER, czy Navi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?