0

@Kajtek77 Co można wygrać w FPL?

0

@GoLem Ale bomba plutonowa też jest bombą atomową. Zmienia się pierwiastek promieniotwórczy, ale zasada działania już nie.

1

Niestety po zaciętym meczu w III rundzie turnieju w Toronto, Naomi Osaka pokonała Igę Świątej 7:6, 6:4. W pierwszym secie Iga miała piłkę setową przy stanie 5:4 i 6:5, ale Naomi dobrze się broniła. Polka popełniała zbyt dużo błędów, ale i tak może być zadowolona, bo awansuje w rankingu o ok. 10 miejsc (z 65 na ~55). W ćwierćfinale Japonką zagra z Sereną Williams.

9

@Yanek Co tam robi Mane? Tadić miał mniej występów, a strzelił więcej bramek i zdobył więc asyst.

7

Iga Świątek (65 w rankingu WTA) sprawiła niespodziankę w II rundzie turnieju WTA Rogers Cup w Toronto, pokonując utytułowaną Caroline Woźniacki (18 w rankingu WTA) 1:6, 6:3, 6:4. W III rundzie trafi na rywalkę z najwyższej półki, Japonkę Naomi Osakę (2 miejsce). W ćwierćfinale zwyciężczyni tego pojedynku zmierzy się z Sereną Williams. Fajnie, że rośnie nam następczyni Radwańskiej. Mam nadzieję, że jeszcze dużo tytułów jest przed nią.

0

@clyde Jeśli w jej zainteresowaniach byłaby również muzyka rockowa i historia to oczywiście, że tak :) Jest tylko jeden problem: nigdy nie udało mi się odpowiednio zagadać do jakiejkolwiek dziewczyny...

1

@MarioVeB! Chodzi tylko o to, że tu i tu jest propaganda. Telewizja publiczna i prywatna powinna być obiektywna, a nie wybierać tylko wygodną prawdę i nawalać na przeciwników.

0

@BarcaInfo Oby się nie udało :)

2

@Kuczek Miał rację, bo ręka była bardzo widoczna.

0

@Kapitan hawk Na wojnie zawsze wykorzystuje się "nowe zabawki", by zyskać przewagę na wrogiem. W czasie pokoju nikt nie odważy się użyć tej broni, bo wiele państw ją ma.

0

@Encore Niedawno kibice Man UTD napisali jakiś list do zarządu. Było tam napisane, że są zaniepokojeni, a prezes stopniowo doprowadza klub do upadku.

0

@Commando Yerba nie jest herbatą. To jest napar z ostrokrzewu :)

0

@Kapitan hawk A z drugiej strony Japonia wymęczyła i wymordowała wielu chińskich i filipińskich cywilów. Poza tym stosowali wymyślne tortury (zamykanie ludzi w małych bambusowych klatkach na parę dni, czy podkładanie sadzonek bambusa pod delikwenta). Broń jądrowa jest przerażająca, ale Japonia też nie była bez winy.

0

@barcelonaLM W Szczecinie mnie prawie zdmuchnęło :)

0

@4drian0 Ale nie było jeszcze poważnego meczu bez Messiego z Griezmannem.

0

@thecreativepl A w co gracie?

0

@BigShaq Junior Firpo, tak?

0

@norbi77 Z drugiej strony są zatwardziali wyborcy PO, którzy łykają wszystkie bzdury wypisywane przez Onet, Na Temat, czy Wyborczą. Przez to robią się dwa nawalające się obozy, na które ludzie głosują, bo nie mają wyboru. Ja nie wiem na kogo będę głosować, bo mam poglądy konserwatywne, a PiS mnie irytuje, PO to to samo zło, PSL to przystawka Platformy, Kukiz się powoli zawija i chce z PSL-em startować, a w Konfederacji jest dziadek Korwin, który twierdzi, że Hitler nie wiedział o Holokauście albo, że kobiety zawsze się trochę gwałci. I weź coś wybierz...

0

@nvidd Po prostu szacun!

2

@Commando Jeśli nie ma "tego" i bierze estrogen to można uznać, że jest kobietą. Są ludzie, którzy mają inną płeć psychiczną, a inną fizyczną i nie czują się dobrze. Problemem jest tylko bezsensowna promocja transseksualizmu i traktowanie tego jako trzeciej płci...

0

@sidzej Ja najbardziej nie rozumiem braku trójkątów. EV je wprowadził, dobrze działały i nagle z nich rezygnuje. Poza tym irytuje mnie jego bezczynność podczas meczu. Zamiast co jakiś czas zwrócić piłkarzom uwagę, on woli kucać i nic nie robić...

1

@Hosh i bardzo dobrze. Fajnie jest patrzeć jak taka napompowana drużyna zostaje upokorzona w LM :)

0

@mekston Zobaczymy czy Ernesto wyciągnął wnioski, bo do trzech razy sztuka...

0

Teraz jeszcze jakiś PO i jedziemy po tryplet! :)

2

@Jericho Ale w LM City na 100% zostanie spuszczone przez kogokolwiek.

0

@masq Wtedy byłbym za Rodakami :)

0

@student97r Ja też, bo wygrywanie PL przez City jest już nudne :) Oby Tottki i Liverpool stanęli na wysokości zadania. Jeśli chodzi o UTD to po prostu wolę ich od Chelsea.

0

@student97r Ole! Ole Solskjaer! :)

2

@Janiama Zgadzam się. Jest prześliczna ;-)

0

@kamilop Na jednostkach Mercedesa, ale raczej nie dostają takich samych jak Bottas, czy Hamilton. Williams jest taki słaby, bo nie ma swojego tunelu aerodynamicznego i nie potrafi zrobić czegoś zgodnie z przepisami (przed sezonem chwalili się innowacyjnym podwoziem i okazało się, że jest niezgodne z przepisami). Poza tym ich nie stać nawet na komplet części zapasowych i ciągle muszą kombinować: "Co my tu możemy zrobić? Aaa już wiem zabierzemy dwie części od Kubicy i wsadzimy mu coś od Russella" :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?