0

Oby Pukki coś wsadził, bo pkt w FPL się przydadzą :D

0

@Hushovt Frank zawsze był szalonym i pracowitym człowiekiem, więc jego Chelsea też będzie harować :)

20

@18wojtek99 Notre Dame to jeden z najważniejszych zabytków średniowiecza, więc nie dziw się, że wielu ludzi przyszło z pomocą. Jeśli sądzisz, że ratowanie zabytków jest bezsensowne to znaczy, że nie masz szacunku do osiągnięć ludzkiej myśli technicznej sprzed wieków. Ratowanie Amazonii jest trudniejsze, bo prezydentem Brazylii jest pierdoła, która nie potrafi sprzeciwić się farmerom i przetwórniom mięsa. Trzeba ratować naturę i zabytki, a nie wybierać jedno i krytykować drugie.

0

@CalvinCandie Nie mam nic przeciwko murzynom i innym rasom. Chodzi mi tylko o wciskanie na siłę innych ras do filmów, których tematyka jest zupełnie inna.

3

@CalvinCandie Sam atakujesz i pouczasz innych, więc zastanów się nad sobą. @lucas/catalan napisał o poprawności politycznej, a Ty wyskoczyłeś z głosowaniem kobiet i z konserwami. Poprawność polityczna istnieje i się coraz bardziej rozszerza (murzyn w niemieckiej armii w Ardenach w Call of Duty WW2), więc nie jest to jakieś urojone zjawisko.

4

Komentarz usunięty

3

@snoopdegie To jest jakaś idiotka po prostu. Mięsożercy i wegetarianie chorują rzadziej niż weganie. Poza tym nie rozumiem czemu weganie nie wykorzystują dóbr natury. Przecież pszczołom nic się nie dzieje jak ludzie zbierają miód albo jak doi się krowę. Rezygnacja z tego jest idiotyczna i bezsensowna. A na koniec jest wiele osób, którym dieta wegańska nie służy (ja na przykład).

0

A co się dzieje z Umtitim? Kontuzja i dalej boi się operacji?

0

@Makalu Pan konflikt, kontuzja i urodziny siostry :)

1

@Losiex Tylko za mało pkt dał dzisiaj w FPL :)

1

@Naturopata To pewnie dlatego tak niezdrowo jedzą. Banany są u nich tanie i łatwo można zapchać nimi żołądek. Danie Mangu jest po prostu szybkie, tanie i sycące.

0

@Janiama A kiedy jest następny mecz Igi?

0

@Ramos9248 Z tym przeludnieniem to bzdura, bo jest wiele niezamieszkanych terenów. Są kraje mniejsze od Polski, które mają o wiele więcej ludzi, więc jeszcze wielu Polaków może się urodzić i pomieścić.

1

@Naturopata Jakoś żyją, więc musi być w tym coś dobrego :) Jest tam wielu otyłych?

0

@Danger204 Oni podczas burzy trzymali łańcuch. Prawdopodobnie prąd przeleciał przez niego i ich załatwił. Poza tym pewnie stali w rozkroku, a to błąd bo napięcie krokowe wtedy może "dosięgnąć". Trzeba złożyć nogi i się skulić.

1

@geass Prawdziwy kucak jest tylko jeden :)

2

@Naturopata Do tego dania używa się również zielonych bananów. Poza tym dla nich banany to takie nasze ziemniaki i jedzą je na setki sposobów. Jedzenie banana na surowo po jakimś czasie może się znudzić i ktoś pewnie zaczął kombinować. Smażenie podnosi kaloryczność i jest szybkim sposobem na zjedzenie czegoś na ciepło, a olej jest tani.

1

@Veb1233 Dzięki za poradę.

0

Zostawić Kinga w FPL, czy wymienić?
Moja sytuacja: https://zapodaj.net/b11af74340dc7.png.html

0

@Colon Niestety nie, bo zacząłem oglądać piłkę uważniej w 2007 roku. W 2006 coś tam oglądałem, ale nie pamiętam zbyt wiele :)
Ale domyślam się, że grał Barcelonie, tak?

0

@Colon Gdzie grał ten Henrik? Nie kojarzę gościa.

2

@VamosRakieta Albo serial pt. "Zagadki transferowe Gerarda Romero", a odcinek pt. "Neymar OJO once again" :)

0

@Salwik92 Ja z reguły męczę jakiegoś średniaka z PL i Barcelonę.

0

Jak gracie słabszym klubem w fifie to przechodzicie do innych klubów (jakich?), czy gracie dalej aż zrobicie z nich silną drużynę z top-u?

0

@barcelonaLM Jak dla mnie to może nawet paść cała sieć energetyczna w Paryżu :)

0

@Wilczeq TVP 2 transmituje.

3

@xavi890 Jaką substancję zażywasz?

0

@Striker A trzeba mieć PS+, by grać w trybie multi w grach z EA Access?

2

@Sabrina_spellman Mi w ogóle nie zdarzyło się poderwać dziewczyny gdziekolwiek, więc...

0

@DawidekFCB Ja bym wolał "mieć" dziewczynę i chodzić z nią na obiady do Messich :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?