@NaFazieHitman Fascynacja jest, bo można niezłe nagrody wygrać (np. wyjazd na mecz PL z zakwaterowaniem) i jest to po prostu niezła zabawa :) Możesz zacząć kiedy chcesz, ale pierwszy mecz już straciłeś.
Niestety po zaciętym meczu w III rundzie turnieju w Toronto, Naomi Osaka pokonała Igę Świątej 7:6, 6:4. W pierwszym secie Iga miała piłkę setową przy stanie 5:4 i 6:5, ale Naomi dobrze się broniła. Polka popełniała zbyt dużo błędów, ale i tak może być zadowolona, bo awansuje w rankingu o ok. 10 miejsc (z 65 na ~55). W ćwierćfinale Japonką zagra z Sereną Williams.
Iga Świątek (65 w rankingu WTA) sprawiła niespodziankę w II rundzie turnieju WTA Rogers Cup w Toronto, pokonując utytułowaną Caroline Woźniacki (18 w rankingu WTA) 1:6, 6:3, 6:4. W III rundzie trafi na rywalkę z najwyższej półki, Japonkę Naomi Osakę (2 miejsce). W ćwierćfinale zwyciężczyni tego pojedynku zmierzy się z Sereną Williams. Fajnie, że rośnie nam następczyni Radwańskiej. Mam nadzieję, że jeszcze dużo tytułów jest przed nią.
0
Czy transfery w FPL się odnawiają?
0
@nuter27 Powinien zabrać świnię i zagrozić szejkowi, że ją na niego wypuści jeśli nie odda Neymara :)
P.S. #NoforNeymar
1
@Enerio A niech upadną dziady jedne. Najlepiej po erze Lewandowskiego. Niech Paco wygra Bundesligę :)
0
Do wszystkich, którzy mają Maguire w FPL: Ole pozwoli mu jutro zadebiutować w meczu z Chelsea.
[MUTV] Edit: Już poprawione.
0
@NaFazieHitman Jeśli liga wygra w klasyfikacji też coś można dostać, a jeśli wygrasz ligę to również coś dostaniesz.
0
@Teletubis 26 (20 Momo kapitan, 5 TAA i 1 A. Becker).
1
@JaSzymon Teraz Adrian gra, bo Alisson zszedł.
0
@NaFazieHitman Fascynacja jest, bo można niezłe nagrody wygrać (np. wyjazd na mecz PL z zakwaterowaniem) i jest to po prostu niezła zabawa :) Możesz zacząć kiedy chcesz, ale pierwszy mecz już straciłeś.
0
@Zodiac Ja kibicuję jeszcze Liverpoolowi, Tottenhamowi i BVB.
1
@Szreko Po meczu sprawdź. Wtedy powinno Ci zaliczyć.
4
@Bzyczekk Problemem jest pewien Estremadurczyk...
2
@NeroTFP Spokojnie, za miesiąc większość zapomni o tym :)
0
@Bykunn A ja posłuchałem Kajtka i TAA wrzuciłem ;)
0
@Wilczeq Tylko ten chrzaniony Alisson...
0
@Wilczeq Ja mam Alissona, TAA i Salaha na kapitanie :)
0
A jak robiłem zmiany w FPL o 13 to dzisiejszy mecz będzie się liczyć?
1
@IronSanHybrid To jest bulwersujące tak samo jak loty Tuska.
0
@sebasek99 A Ty w jakiej lidze jesteś?
3
@l0Messini https://fantasy.premierleague.com/prizes
2
@Raiden 460 km za 300 zł? Ta cena jest o wiele za niska.
0
https://zapodaj.net/feee8d77eff31.png.html
FPL skład wersja poprawiona :)
0
@Colon Tak, są w koalicji PSL...
0
@PrinceDamon A kogo zamiast Kante? Pickforda zamienię na Fabiańskiego.
0
https://zapodaj.net/5a155cd2bf187.png.html
Co myślicie o tym składzie FPL?
3
@MesQueUnClub96 Przecież wiadomo, że Pogoń Szczecin wygra :-)
0
@Kajtek77 Co można wygrać w FPL?
0
@GoLem Ale bomba plutonowa też jest bombą atomową. Zmienia się pierwiastek promieniotwórczy, ale zasada działania już nie.
1
Niestety po zaciętym meczu w III rundzie turnieju w Toronto, Naomi Osaka pokonała Igę Świątej 7:6, 6:4. W pierwszym secie Iga miała piłkę setową przy stanie 5:4 i 6:5, ale Naomi dobrze się broniła. Polka popełniała zbyt dużo błędów, ale i tak może być zadowolona, bo awansuje w rankingu o ok. 10 miejsc (z 65 na ~55). W ćwierćfinale Japonką zagra z Sereną Williams.
9
@Yanek Co tam robi Mane? Tadić miał mniej występów, a strzelił więcej bramek i zdobył więc asyst.
7
Iga Świątek (65 w rankingu WTA) sprawiła niespodziankę w II rundzie turnieju WTA Rogers Cup w Toronto, pokonując utytułowaną Caroline Woźniacki (18 w rankingu WTA) 1:6, 6:3, 6:4. W III rundzie trafi na rywalkę z najwyższej półki, Japonkę Naomi Osakę (2 miejsce). W ćwierćfinale zwyciężczyni tego pojedynku zmierzy się z Sereną Williams. Fajnie, że rośnie nam następczyni Radwańskiej. Mam nadzieję, że jeszcze dużo tytułów jest przed nią.