0

Czy transfery w FPL się odnawiają?

0

@nuter27 Powinien zabrać świnię i zagrozić szejkowi, że ją na niego wypuści jeśli nie odda Neymara :)
P.S. #NoforNeymar

1

@Enerio A niech upadną dziady jedne. Najlepiej po erze Lewandowskiego. Niech Paco wygra Bundesligę :)

0

Do wszystkich, którzy mają Maguire w FPL: Ole pozwoli mu jutro zadebiutować w meczu z Chelsea.
[MUTV] Edit: Już poprawione.

0

@NaFazieHitman Jeśli liga wygra w klasyfikacji też coś można dostać, a jeśli wygrasz ligę to również coś dostaniesz.

0

@Teletubis 26 (20 Momo kapitan, 5 TAA i 1 A. Becker).

1

@JaSzymon Teraz Adrian gra, bo Alisson zszedł.

0

@NaFazieHitman Fascynacja jest, bo można niezłe nagrody wygrać (np. wyjazd na mecz PL z zakwaterowaniem) i jest to po prostu niezła zabawa :) Możesz zacząć kiedy chcesz, ale pierwszy mecz już straciłeś.

0

@Zodiac Ja kibicuję jeszcze Liverpoolowi, Tottenhamowi i BVB.

1

@Szreko Po meczu sprawdź. Wtedy powinno Ci zaliczyć.

4

@Bzyczekk Problemem jest pewien Estremadurczyk...

2

@NeroTFP Spokojnie, za miesiąc większość zapomni o tym :)

0

@Bykunn A ja posłuchałem Kajtka i TAA wrzuciłem ;)

0

@Wilczeq Tylko ten chrzaniony Alisson...

0

@Wilczeq Ja mam Alissona, TAA i Salaha na kapitanie :)

0

A jak robiłem zmiany w FPL o 13 to dzisiejszy mecz będzie się liczyć?

1

@IronSanHybrid To jest bulwersujące tak samo jak loty Tuska.

0

@sebasek99 A Ty w jakiej lidze jesteś?

2

@Raiden 460 km za 300 zł? Ta cena jest o wiele za niska.

0

https://zapodaj.net/feee8d77eff31.png.html
FPL skład wersja poprawiona :)

0

@Colon Tak, są w koalicji PSL...

0

@PrinceDamon A kogo zamiast Kante? Pickforda zamienię na Fabiańskiego.

0

https://zapodaj.net/5a155cd2bf187.png.html
Co myślicie o tym składzie FPL?

3

@MesQueUnClub96 Przecież wiadomo, że Pogoń Szczecin wygra :-)

0

@Kajtek77 Co można wygrać w FPL?

0

@GoLem Ale bomba plutonowa też jest bombą atomową. Zmienia się pierwiastek promieniotwórczy, ale zasada działania już nie.

1

Niestety po zaciętym meczu w III rundzie turnieju w Toronto, Naomi Osaka pokonała Igę Świątej 7:6, 6:4. W pierwszym secie Iga miała piłkę setową przy stanie 5:4 i 6:5, ale Naomi dobrze się broniła. Polka popełniała zbyt dużo błędów, ale i tak może być zadowolona, bo awansuje w rankingu o ok. 10 miejsc (z 65 na ~55). W ćwierćfinale Japonką zagra z Sereną Williams.

9

@Yanek Co tam robi Mane? Tadić miał mniej występów, a strzelił więcej bramek i zdobył więc asyst.

7

Iga Świątek (65 w rankingu WTA) sprawiła niespodziankę w II rundzie turnieju WTA Rogers Cup w Toronto, pokonując utytułowaną Caroline Woźniacki (18 w rankingu WTA) 1:6, 6:3, 6:4. W III rundzie trafi na rywalkę z najwyższej półki, Japonkę Naomi Osakę (2 miejsce). W ćwierćfinale zwyciężczyni tego pojedynku zmierzy się z Sereną Williams. Fajnie, że rośnie nam następczyni Radwańskiej. Mam nadzieję, że jeszcze dużo tytułów jest przed nią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?