1

@Gacu95 Gościu wygrał, więc broni swojej ojczyzny, która zorganizowała ten wątpliwej jakości turniej. Messi miał rację, bo jeśli mając VAR nie widzisz jak gościu w polu karnym walnął przeciwnika łokciem w szyję to znaczy, że jesteś amatorem. Poza tym gówniana murawa, kartki z tyłka i ciągłe zatrzymywanie gry.

0

@Pawlak1992 Tegoroczna jest główna, bo nie mam specjalnego dopisku. Pełna nazwa tej z 2016 to Copa America Centenario.

0

@Transu96 I zrobią gratisowe wybijanie szyb, co jest ok w upalną pogodę :)

0

@Volk A następcą Suareza będzie Lautauro Martinez :)

1

@Momalsino Najbardziej bym chciał ostatni mecz na Anfield Road powtórzyć...

0

@LuisSalvano Przypomniało mi się Gran Turismo Sport. Tam masz split screen.

0

@LuisSalvano Ja tylko pisałem o NFS U2. Jeśli chodzi o wyścigówki to pewnie coś jest, ale ciężko znaleźć. Teraz gry idą głównie w multi i jak kumple przychodzą to możesz odpalić albo bijatykę albo piłkę nożną :(

0

@Transu96 Na PS4 nie ma tej staruszki.

0

@Lamora A może słucha transu lub w niego wpada? Czemu od razu transwestyta? :)

0

@Vahn Co się stało?

1

@MatiVEB25 Ja też ich lubię, ale najnowsza płyta mi nie podeszła (chyba tylko Pressure). Oby w następnej się poorawili.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BarcaInfo Jak będą wieszali koszulki z napisem Griezmann to napisz :)

0

@Danny Gaucho Ciekawe po co ściągnęli Lamparda skoro mają Kepę :)

0

@Chwytliwy Wg. mnie jeśli łamiesz prawo i gorszysz innych (dzieci nie powinny widzieć roznegliżowanych facetów w lateksie) nie powinieneś mieć prawa do demonstrowania swoich poglądów.
Powinny być zakazane marsze narodowców i równościowców dopóki nie zaczną się normalnie zachowywać.

0

@kerouac A Polska została zbudowana na handlu niewolnikami :)

0

@Chwytliwy Narodowcy nie świecą tyłkami i nie ubierają obleśnych strojów. Mogą sobie organizować marsze, ale niech nie obrzydzają innych.

1

@TKWM Kalafior z bułką tartą, podsmażone ziemniaczki, pomidory z jogurtem, cebulą i szczypiorkiem, a do picia kefir.

2

@MNSbEstEver Neymar w Barcelonie tylko raz wygrał LM, więc nie jest gwarantem. Poza tym ta jego pajacerka jest żenująca i nie mam zamiaru go ponownie oglądać.

7

@MNSbEstEver Wielu ludzi krytykuje EV, bo to co jego drużyna pokazała dwa razy pod rząd w LM jest nie do wybaczenia.

0

@Copernicus Następna edycja będzie w Kolumbii i Argentynie. Będą dwie grupy, a z każdej awansują 4 zespoły. Potem już normalnie będą ćwierćfinały, półfinały i finał.

0

@kerouac Bengalski? Już widzę jak ktoś zdaje z tego maturę...

0

@Aaron10 A ja korzystam z Messengera i nie zauważyłem tej awarii.

0

@Yanek Wg. mnie boczni obrońcy trochę dali ciała. Np. Tagliafico był bez formy (może przez zmęczenie sezonem). Poza tym w pomocy trzeba zrobić remont. Wg. mnie powinni dać szansę Barco, który zachwycał podczas munialu u-20.

0

@TheNekro94 Ok, nie skumałem :)

0

@TheNekro94 Na świecie jest jeszcze dużo miejsca. Tylko wielkie miasta są przeludnione.

0

@Yanek Kolejne Copa America będzie za rok.

1

@Kamil070399 Będzie Copa w Kolumbii i Argentynie w 2020 bo chcą zrównać się z Euro.

0

@Drozdu7 Ja jutro walczę, by nie dopuścić do "kampanii wrześniowej" :)

1

@Danny Gaucho Zdradziłeś Stathama i wprowadziłeś się do the Rocka?! Bój się mechanika!
Nie spodziewałem się tego po Tobie Danny... ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?