@Gacu95 Gościu wygrał, więc broni swojej ojczyzny, która zorganizowała ten wątpliwej jakości turniej. Messi miał rację, bo jeśli mając VAR nie widzisz jak gościu w polu karnym walnął przeciwnika łokciem w szyję to znaczy, że jesteś amatorem. Poza tym gówniana murawa, kartki z tyłka i ciągłe zatrzymywanie gry.
@LuisSalvano Ja tylko pisałem o NFS U2. Jeśli chodzi o wyścigówki to pewnie coś jest, ale ciężko znaleźć. Teraz gry idą głównie w multi i jak kumple przychodzą to możesz odpalić albo bijatykę albo piłkę nożną :(
@Chwytliwy Wg. mnie jeśli łamiesz prawo i gorszysz innych (dzieci nie powinny widzieć roznegliżowanych facetów w lateksie) nie powinieneś mieć prawa do demonstrowania swoich poglądów. Powinny być zakazane marsze narodowców i równościowców dopóki nie zaczną się normalnie zachowywać.
@MNSbEstEver Neymar w Barcelonie tylko raz wygrał LM, więc nie jest gwarantem. Poza tym ta jego pajacerka jest żenująca i nie mam zamiaru go ponownie oglądać.
@Copernicus Następna edycja będzie w Kolumbii i Argentynie. Będą dwie grupy, a z każdej awansują 4 zespoły. Potem już normalnie będą ćwierćfinały, półfinały i finał.
@Yanek Wg. mnie boczni obrońcy trochę dali ciała. Np. Tagliafico był bez formy (może przez zmęczenie sezonem). Poza tym w pomocy trzeba zrobić remont. Wg. mnie powinni dać szansę Barco, który zachwycał podczas munialu u-20.
1
@Gacu95 Gościu wygrał, więc broni swojej ojczyzny, która zorganizowała ten wątpliwej jakości turniej. Messi miał rację, bo jeśli mając VAR nie widzisz jak gościu w polu karnym walnął przeciwnika łokciem w szyję to znaczy, że jesteś amatorem. Poza tym gówniana murawa, kartki z tyłka i ciągłe zatrzymywanie gry.
0
@Pawlak1992 Tegoroczna jest główna, bo nie mam specjalnego dopisku. Pełna nazwa tej z 2016 to Copa America Centenario.
0
@Transu96 I zrobią gratisowe wybijanie szyb, co jest ok w upalną pogodę :)
0
@Volk A następcą Suareza będzie Lautauro Martinez :)
1
@Momalsino Najbardziej bym chciał ostatni mecz na Anfield Road powtórzyć...
0
@LuisSalvano Przypomniało mi się Gran Turismo Sport. Tam masz split screen.
0
@LuisSalvano Ja tylko pisałem o NFS U2. Jeśli chodzi o wyścigówki to pewnie coś jest, ale ciężko znaleźć. Teraz gry idą głównie w multi i jak kumple przychodzą to możesz odpalić albo bijatykę albo piłkę nożną :(
0
@Transu96 Na PS4 nie ma tej staruszki.
0
@Lamora A może słucha transu lub w niego wpada? Czemu od razu transwestyta? :)
0
@Vahn Co się stało?
1
@MatiVEB25 Ja też ich lubię, ale najnowsza płyta mi nie podeszła (chyba tylko Pressure). Oby w następnej się poorawili.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo Jak będą wieszali koszulki z napisem Griezmann to napisz :)
0
@Danny Gaucho Ciekawe po co ściągnęli Lamparda skoro mają Kepę :)
0
@Chwytliwy Wg. mnie jeśli łamiesz prawo i gorszysz innych (dzieci nie powinny widzieć roznegliżowanych facetów w lateksie) nie powinieneś mieć prawa do demonstrowania swoich poglądów.
Powinny być zakazane marsze narodowców i równościowców dopóki nie zaczną się normalnie zachowywać.
0
@kerouac A Polska została zbudowana na handlu niewolnikami :)
0
@Chwytliwy Narodowcy nie świecą tyłkami i nie ubierają obleśnych strojów. Mogą sobie organizować marsze, ale niech nie obrzydzają innych.
1
@TKWM Kalafior z bułką tartą, podsmażone ziemniaczki, pomidory z jogurtem, cebulą i szczypiorkiem, a do picia kefir.
2
@MNSbEstEver Neymar w Barcelonie tylko raz wygrał LM, więc nie jest gwarantem. Poza tym ta jego pajacerka jest żenująca i nie mam zamiaru go ponownie oglądać.
7
@MNSbEstEver Wielu ludzi krytykuje EV, bo to co jego drużyna pokazała dwa razy pod rząd w LM jest nie do wybaczenia.
0
@Copernicus Następna edycja będzie w Kolumbii i Argentynie. Będą dwie grupy, a z każdej awansują 4 zespoły. Potem już normalnie będą ćwierćfinały, półfinały i finał.
0
@kerouac Bengalski? Już widzę jak ktoś zdaje z tego maturę...
0
@Aaron10 A ja korzystam z Messengera i nie zauważyłem tej awarii.
0
@Yanek Wg. mnie boczni obrońcy trochę dali ciała. Np. Tagliafico był bez formy (może przez zmęczenie sezonem). Poza tym w pomocy trzeba zrobić remont. Wg. mnie powinni dać szansę Barco, który zachwycał podczas munialu u-20.
0
@TheNekro94 Ok, nie skumałem :)
0
@TheNekro94 Na świecie jest jeszcze dużo miejsca. Tylko wielkie miasta są przeludnione.
0
@Yanek Kolejne Copa America będzie za rok.
1
@Kamil070399 Będzie Copa w Kolumbii i Argentynie w 2020 bo chcą zrównać się z Euro.
0
@Drozdu7 Ja jutro walczę, by nie dopuścić do "kampanii wrześniowej" :)
1
@Danny Gaucho Zdradziłeś Stathama i wprowadziłeś się do the Rocka?! Bój się mechanika!
Nie spodziewałem się tego po Tobie Danny... ;)