0

@Chaoss Tylko, że w PES trzeba walczyć z topornym interfejsem i samemu ogarniać licencje, bo Konami nie potrafi...

0

@Messibestplayerintheworld Jeśli będzie komentował Strejlau to faktycznie będzie to jego świetnym mecz :-)

1

@Jacu327 Może jeszcze Mbappe i Kimmich do tego? :)

0

@Bamek94 Jak Holandia tyle strzeli to będzie ok, ale jak CR7 to już nie dobrze...

0

@Chaoss Większość z nich urodziła się we Francji lub w krajach do niej dawniej należących.

1

@normasubiektywna Piękno footballu :)

0

@Kamiloza91 U Neurophate są kanały płatne, czyli Polsat Sport.

0

@czosnekfcb Nie mam pojęcia.

1

@malicinho Przecież w lipcu klauzula spadnie do 120 mln. Nie wiedziałeś o tym?

1

@Makalu Przecież liga portugalska też jest ogórkowa. De Ligt doszedł aż do 1/2 LM pokonując Real i Juventus, a Porto w 1/8 pokonało Romę i w 1/4 dostało wpierdziel od Liverpoolu.

0

@MaxEm Jeśli myślisz, że Perez wyciągnie Kyliana to jesteś śmieszny. P$G nie sprzeda go nikomu, chyba, że będzie kończył mu się kontrakt. Poza tym Cou też może odpalić w przyszłym sezonie, a jak przyjdzie Griezmann to ten Hazard wam w niczym nie pomoże :)

1

@culesjasiules Jeśli Dembuś nie złapie kolejnej kontuzji i będzie tak się przykładał jak do gier video , Cou złapie formę, a de Jong wprowadzi kreatywność do pomocy to może coś wygrają. Nie lubię EV, ale życzę Barcelonie jak najlepiej i z chęcią zobaczę kucającego EV z pucharem LM :)

1

@Lamora Kornet jest wyrzutnią rakietową, a nie czołgiem, więc jest to pojedynek między wyrzutnią i czołgiem :)

0

@Colon Jak widzę twarz Ramosa to zbiera mi się na wymioty.

0

@Nano22 A przypomnisz mi w jakim meczu? Poza tym chodziło mi o wystawieniu tego ustawienia często, a nie raz na ruski rok.

0

@Nano22 A Kimmich jakim jest typem obrońcy? Wiem, że ten transfer pachnie fifą, ale myślę, że Niemiec by mógł wypalić.
P.S. Z EV takie ustawienie nie przejdzie, bo będzie zbyt ofensywne.

15

Może w Barcelonie Gigi wygra upragnioną Ligę Mistrzów :)

0

@Odesseiron O żadnej godzinie, bo najpierw muszę "kupić zegar"...

1

@Odesseiron Mój kot jest gruby i mówię na niego grubas, a kotka jest "wysportowana" i nauczyła się otwierać szafki (naciska łapą), więc mówię na nią spryciarz :)

0

@Odesseiron Mam dwóch przedstawicieli tej rasy i są genialne ;)

0

@Vhaeraun Wg. mnie kupią Grieza. Narazie nic o tym nie słychać, ale myślę, że w lipcu Barto go sprowadzi.

0

@Coutinho007 Kawa ok, ale papierosek niszczący płuca?! Jak tak można? :)

1

@Flores Przynajmniej nie spieprza z repki jak Lopetegui do Realu...

3

@Odesseiron Przecież to jawny antyfeminizm! ;-)

4

@Colon Trzy szybkie dostaną i będą oglądać fazę pucharową w TV popijając yerbę :)

0

@Kapitan hawk Na starość niektórzy ludzie stają się zrzędliwi i upierdliwi. Ta sąsiadka jest widocznie takim typem :)

0

@Xavinho54 Przecież LN nic nie znaczy. Poza tym jak Messi zajdzie daleko na CA to ZP dla CR7 będzie nie realna.

2

Szlag mnie trafi jeśli znowu się ośmieszą, ale tym razem na rynku transferowym...

0

@Maciek069 Przyjdzie Griezmann i Real narobi w galoty :)

0

@Cvzx Powiedział coś w stylu: Irańczycy to złośliwy i chamski naród, który uważa się za Persów, a tak naprawdę są Arabami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?