Barcelona porzuciła Audi na rzecz Cupry, czyli sportowej marki Seata. Trochę szkoda, bo Audi ma ładniejsze i ciekawsze auta, ale ważne, że płacą Barcelonie :)
@Commando Oppo jest dobre, ale dosyć wysoko się cenią. Mają bardzo szybkie ładowanie Vooc, dosyć dobrą nakładkę, dobry aparat i są dobrze wykonane (najnowsze modele).
@macio_944 Ja z kolei wracam co jakiś czas do PES-a, ale się odbijam, bo nie lubię jak coś mnie wywala (przy patchach są różne problemy) i ma toporny interfejs. Ale tak ogólnie to wspieram PES, bo konkurencja dobrze zrobi Fifie.
@norbi77 Nie mam zamiaru bawić się w jakieś półśrodki. Wgram patch i nie będzie w nim animacji Bundesligi, a najlepsze kluby z niej nie będą miały szans w LM (tak miałem w 2018 i wszystkie niemieckie drużyny parokrotnie wylatywały w fazie grupowej). Nie mówiąc o okropnym komentarzu (lubię Beglina, ale w PES jego wypowiedzi są zbyt monotonne i powtarzalne).
@Pawelec7 A za to w PES jest MD White i MD Red White z twarzami, które tylko troche przypominają prawdziwe. Poza tym PES nie ma Bundesligi, więc mogą iść w cholerę...
@Wawrzyszewski Podobno robili "to" kilkukrotnie w jej samochodzie oraz w klasie. Szkoła zobaczyła podejrzane wiadomości w systemie, ale nie poinformowała o tym rodziców. Ogólnie ta kara jej się należy, bo wykorzystała młodzieńczy popęd do zaspokojenia swojego i sama zaczęła ten "związek", ale rodzice będą musieli porozmawiać z synem, bo nie ma po co się spieszyć (szczególnie jak ma się 13 lat) i trzeba umieć się powstrzymać.
@sebasek99 Tylko, że to jest bezsensowne i idiotycznie wygląda. Byłoby lepiej gdyby nic nie zrobił i po uzyskaniu pozwoleń zaczęły się prace. Po co komu leżaki przy ruchliwej ulicy?
@FC1899Barca W '39 armia WB była w rozsypce. Francja mogła coś zrobić, ale głupi dowódcy wybrali strategię rodem z I wś i ich ciężkie czołgi z dwiema lufa zostały wyprzedzone przez niemieckie lżejsze maszyny. Jeśli chodzi o ZSRR to w Jałcie byli również Amerykanie, więc to nie jest wina tylko WB. Poza tym mocarstwa "zachodnie" chciały uniknąć kolejnej wojny i oddali nas w ręcę Rosjan (ten "gest" był oczywiście zdradziecki i niekorzystny dla nas, ale my wtedy praktycznie nie istnieliśmy. Gdyby Sikorski przeżył to może inaczej by to wyglądało).
@lukasz947 W meczu z PSG nie było VAR-u, a tu Brazylijczyk uderzył mocno Argentyńczyka łokciem w polu karny, a sędzia nic nie zrobił i po chwili padła bramka dla Brazylii. Poza tym te dwie czerwone kartki w meczu o 3 miejsce były żenujące.
@shinthps Oskarżenia nie są bezpodstawne, bo był to badziewny turniej. Sędziowie amatorzy, murawa straszna i masakryczne pomyłki pomimo VAR. Messi przesadził mówiąc o korupcji, ale miał dużo racji. Następnym razem powinien trochę ugryźć się w język po prostu.
0
@kulek22 Miałem napisać "porzuciła" :) Masz rację umową się skończyła po prostu.
0
@Dejvv A teraz będą podjeżdżać Cuprą Ateca lub Leon.
0
@Pavu Tak, Seat jest w tej grupie. Chodziło mi tylko o wygląd samochodów.
0
Barcelona porzuciła Audi na rzecz Cupry, czyli sportowej marki Seata. Trochę szkoda, bo Audi ma ładniejsze i ciekawsze auta, ale ważne, że płacą Barcelonie :)
0
@Commando Oppo jest dobre, ale dosyć wysoko się cenią. Mają bardzo szybkie ładowanie Vooc, dosyć dobrą nakładkę, dobry aparat i są dobrze wykonane (najnowsze modele).
0
@Colon Zgadzam się. Kapeć jest najgorszy :(
0
@Colon Wołowinę można jeść krwistą, a dziczyznę to nie wiem (słyszałem o tatarze z jelenia).
0
@norbi77 Może być, ale trochę głupio jest wydawać pieniądze na znanego komentatora i źle wykorzystać jego głos w grze :)
0
@kuz Ale inni nie przeszli.
0
@macio_944 Ja z kolei wracam co jakiś czas do PES-a, ale się odbijam, bo nie lubię jak coś mnie wywala (przy patchach są różne problemy) i ma toporny interfejs. Ale tak ogólnie to wspieram PES, bo konkurencja dobrze zrobi Fifie.
0
@Encore Czemu nie jadą?
0
@magic303 Neymar też ich trochę ma.
1
@norbi77 Nie mam zamiaru bawić się w jakieś półśrodki. Wgram patch i nie będzie w nim animacji Bundesligi, a najlepsze kluby z niej nie będą miały szans w LM (tak miałem w 2018 i wszystkie niemieckie drużyny parokrotnie wylatywały w fazie grupowej). Nie mówiąc o okropnym komentarzu (lubię Beglina, ale w PES jego wypowiedzi są zbyt monotonne i powtarzalne).
0
@Pawelec7 A za to w PES jest MD White i MD Red White z twarzami, które tylko troche przypominają prawdziwe. Poza tym PES nie ma Bundesligi, więc mogą iść w cholerę...
0
@Al FCB Dembele ma wielki potencjał, więc może być lepszy od Neya. Zobaczymy jak w tym sezonie będzie z jego kontuzjami.
1
Ja tam wolę DGM...
0
@Wawrzyszewski Podobno robili "to" kilkukrotnie w jej samochodzie oraz w klasie. Szkoła zobaczyła podejrzane wiadomości w systemie, ale nie poinformowała o tym rodziców. Ogólnie ta kara jej się należy, bo wykorzystała młodzieńczy popęd do zaspokojenia swojego i sama zaczęła ten "związek", ale rodzice będą musieli porozmawiać z synem, bo nie ma po co się spieszyć (szczególnie jak ma się 13 lat) i trzeba umieć się powstrzymać.
0
@maniekbak de Ligt.
1
@pinasmeister Matryca/błona światłoczuła jest prostokątna.
0
@YoungMan Nie Neymar, a Cancelo :)
2
@sebasek99 Ale ich nie dali, a asfalt się szybko nagrzewa. Poza tym to, że coś jest tymczasowe to nie znaczy, że ma być absurdalne.
0
@Ramos9248 iP 7 nie ma dużego ekranu.
5
@sebasek99 Tylko, że to jest bezsensowne i idiotycznie wygląda. Byłoby lepiej gdyby nic nie zrobił i po uzyskaniu pozwoleń zaczęły się prace. Po co komu leżaki przy ruchliwej ulicy?
0
@dawo17 Gościu bał się konkurencji i potrzebował częstej gry (młodzi zawodnicy, którzy nie grają się nie rozwiną).
0
@Colon Ten jest majestatyczny, ale wolę po prostu barwę skał kanionu Kolorado. A powiesz co ten kanion ma wspólnego z Polską?
0
@Colon Ten jankeski jest ładniejszy :)
0
@FC1899Barca W '39 armia WB była w rozsypce. Francja mogła coś zrobić, ale głupi dowódcy wybrali strategię rodem z I wś i ich ciężkie czołgi z dwiema lufa zostały wyprzedzone przez niemieckie lżejsze maszyny. Jeśli chodzi o ZSRR to w Jałcie byli również Amerykanie, więc to nie jest wina tylko WB. Poza tym mocarstwa "zachodnie" chciały uniknąć kolejnej wojny i oddali nas w ręcę Rosjan (ten "gest" był oczywiście zdradziecki i niekorzystny dla nas, ale my wtedy praktycznie nie istnieliśmy. Gdyby Sikorski przeżył to może inaczej by to wyglądało).
4
@Rewolucja123 Widać, że klub się za nich bierze. Poza tym ciekawe czy Dembele sam chciał tego dodatkowego trenera, czy go zmusili ;-)
1
@lukasz947 W meczu z PSG nie było VAR-u, a tu Brazylijczyk uderzył mocno Argentyńczyka łokciem w polu karny, a sędzia nic nie zrobił i po chwili padła bramka dla Brazylii. Poza tym te dwie czerwone kartki w meczu o 3 miejsce były żenujące.
0
@shinthps Oskarżenia nie są bezpodstawne, bo był to badziewny turniej. Sędziowie amatorzy, murawa straszna i masakryczne pomyłki pomimo VAR. Messi przesadził mówiąc o korupcji, ale miał dużo racji. Następnym razem powinien trochę ugryźć się w język po prostu.