@BarcaInfo No i co z tego, że kiedyś strzelił ładnego gola? Teraz ma wiecznie łamiącą się stopę i rozdmuchane ego. Jeśli wróci i nie będzie upadał od najmniejszego dotyku i udawał ciężkorannego to może zyska mój szacunek. Teraz jest dla mnie facetem, który dalej tkwi w erze dzieciństwa i lubi jak jest o nim głośno...
Macie problemy z Eleven Sports? Na telefonie działa, a na komputerze w dwóch przeglądarkach pojawia się błąd (jest coś o sprawdzeniu połączenia) i nie działa. Na telefonie używam Brave, a na laptopie Firefox i również Brave. W FF włączyłem DRM, ale dalej nic...
@kenneth99 Ciężko jest uwierzyć w nagranie, które nie wygląda normalnie. Tu cofają się sekundy i ochroniarze idą do tyłu, więc można mieć wrażenie, że on tej koszulki nie zabrał.
@BykFCB Gdyby było normalne video z tą sytuacją to byłoby to bardziej przejrzyste. Teraz to jest bezsensowne. Poza tym ciągle jestem przeciwny Neymarowi.
Po interwencji grupy aktywistów urząd miejski w Barcelonie zakazał basenom nakłaniać kobiety do zakrywania biustu, gdyż jest to dyskryminacja i nie ma żadnych przepisów, które by zakazywały pływanie topless.
0
@Kuczek Nawet w fifie go nie kupują, a co dopiero w realu :-)
0
@Vxb93 Jeszcze nie słychać nic o wielki imprezach z udziałem Dembele i o kłótniach z trenerem, więc jeszcze trochę mu brakuje do Balotelliego.
2
@BarcaInfo No i co z tego, że kiedyś strzelił ładnego gola? Teraz ma wiecznie łamiącą się stopę i rozdmuchane ego. Jeśli wróci i nie będzie upadał od najmniejszego dotyku i udawał ciężkorannego to może zyska mój szacunek. Teraz jest dla mnie facetem, który dalej tkwi w erze dzieciństwa i lubi jak jest o nim głośno...
1
@student97r Ale jeśli chodzi o samego Lamparda to mam do niego bardzo dużo szacunku i sympatii.
0
@student97r Lisy pozamiatają :)
0
@ViscaBarca123 To już lepiej powalczyć o Chiesę lub Sancho...
1
@Kepojus Chyba Bartkowi odpowiada EV. Messi nie ma nic wspólnego z zatrudnianiem trenerów.
3
@Jordi10 Tryplet + zwolnienie EV.
4
@BarcaInfo Jeśli ma się trenera, który kuca przez 90% czasu i nie potrafi w żaden sposób wpłynąć motywująco na grę to nie da się daleko zajść.
0
@antylegionista Wczoraj wszyscy byli w d...
0
@sharkon Jak zwykle mam problemy... Coś mam skopane w komputerze :)
0
Macie problemy z Eleven Sports? Na telefonie działa, a na komputerze w dwóch przeglądarkach pojawia się błąd (jest coś o sprawdzeniu połączenia) i nie działa. Na telefonie używam Brave, a na laptopie Firefox i również Brave. W FF włączyłem DRM, ale dalej nic...
0
@kenneth99 Bein Sports byłoby bardziej podejrzane, bo są sponsorem PSG i jest z Kataru. BT jest brytyjskie.
1
@SeeleyBooth Dziękuję, bo już czasami gubię się w żartach :)
0
@kenneth99 A video wstawione przez @Witekk10 nie jest dla Ciebie podejrzane?
0
@SeeleyBooth Żart? Czemu niby sfabrykowane? Jaki cel miałoby BT Sports by to zrobić?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SeeleyBooth @kenneth99 Neymar dał mu swoją koszulkę. Oto oryginalne nagranie:
0
@kenneth99 Ciężko jest uwierzyć w nagranie, które nie wygląda normalnie. Tu cofają się sekundy i ochroniarze idą do tyłu, więc można mieć wrażenie, że on tej koszulki nie zabrał.
0
@BykFCB Gdyby było normalne video z tą sytuacją to byłoby to bardziej przejrzyste. Teraz to jest bezsensowne. Poza tym ciągle jestem przeciwny Neymarowi.
1
@BykFCB To czemu sekundy się cofają i oni idą do tyłu?
0
@BykFCB Ja jestem przeciwny transferowi Neymara. Stwierdzam tylko, że to video fałszuje rzeczywistość.
0
@Vxb93 Z czego się śmiejesz? Jeśli ze mnie to zwróć uwagę, że sekundy się cofają.
1
@kenneth99 To nagranie się cofa, więc Neymar dał mu koszulkę, a nie zabrał.
0
@Boberson Ale raczej nie chciałbyś żeby jakaś Helga 60+ z wiekim biustem na wierzchu pływała obok Ciebie? :)
1
@Marcelek90 Tak, dalej udostępnia :)
8
Po interwencji grupy aktywistów urząd miejski w Barcelonie zakazał basenom nakłaniać kobiety do zakrywania biustu, gdyż jest to dyskryminacja i nie ma żadnych przepisów, które by zakazywały pływanie topless.
1
@Danny Gaucho Ja zgłaszam się do antyneymarowców.
0
@Azi To jest już trochę absurdalne. W UK mają wiele stacji, które pokazują LM i różne ligi, a u nas jest duopol...
0
@MesQueUnClub_87 Ok. Miałem Alissona i muszę go wymienić.