3

@Ermitano La Rambla.

3

@ArdoFCB Korwin i Liroy też się do cyrku nadają (nie jestem za KO, Wiosną, czy Razem).

0

@YouShouldListenToMe Ja na razie nie zamierzam głosować, bo nie mam pomysłu. Konfederacja jest dla mnie zbyt radykalna, a PSL to przystawka, która co chwile zmienia poglądy.

0

@ArdoFCB Polacy wygrają, bo Wuja coś wymyśli i piłkarze będą "próbować".

0

@ArterkHD A Kind of Magic i Under Pressure

0

@YouShouldListenToMe Czyli dalej będzie era PO-PiS, bo zagłosujecie na KO, by sprzeciwić się PiSowi. Te dwie partie to chłam. Jedni to germanofile, a drudzy są za Izraelem i USA.

0

@czółkovsky Oszust. Oby Cię zbanowali :)

0

@Transu96 A próbowałeś? :)

0

@dorkizos Jutro jest GP.

1

@Messibestplayerintheworld Nie wszyscy lubią skopany interfejs i drewniane strzały.

1

@dontripe Przecież tak krytykowano to halo i narzekano jakie jest brzydkie i bezużyteczne, a jednak się przydało.

0

@Orlik00 Na szczęście nic mu się niestało i o własnych siłach wsiadł do samochodu bezpieczeństwa. Jest pewnie w dużym szoku.

0

@koksik2700 Gdyby nie było ZSRR to sojusznicy mogliby nam pomóc, a tak to musieli udawać, że nam pomogą.

7

@Grzesior667 Porwałbym go i podrzucił jakiejś Żydówce z Polski :)

1

@dzagos Zawsze są jakieś wyjątki. Logopeda zachował się frajersko, bo zostawił drużynę tuż przed MŚ i piłka mu się odwdzięczyła :)

0

@dzagos Niby tak, ale prowadzenie repki swojego kraju też jest wyjątkowe.

1

@NoStatic Ale nie zmienia to faktu, że polskie autostrady przy niemieckich są śmieszne.

1

@VamosRakieta Trzeba przyznać, że Mike jest świetnym motywatorem i potrafi dużo wycisnąć z chłopaków.

1

@dzagos Pomysł dobry, ale myślę, że Koeman będzie chciał zostać z kadrą i ugrać coś na Euro lub na MŚ.

0

Przy grze Polski za kadencji Wuja, gra Barcelony za Ernesto jest tak ciekawa jak ta za Guardioli...

0

@Danny Gaucho A City nigdy nie wygrało najważniejszych rozgrywek w Europie.

0

Są jakieś gwiazdy w repce Słoweni w piłce nożnej oprócz Oblaka?

0

@Davideq Opcja trzecia jest chyba zabroniona w Polsce. Poza tym już wiele razy badania pokazywały, że dziecko urodzi się upośledzone i chore, a rodziło się zdrowe.

0

@Getek Brave, bo jest na silniku Chrome ( szybko działa) , sprawdza certyfikaty, wymusza https i ma wbudowany Ad Blocker, który można łatwo wyłączyć jak coś nie zadziała.

7

@jedrek7000 Chyba do koszykarzy.

1

@qbsonFCBarca Nie jest zbyt dobrze, ale USA wróciły do rakiet średniego zasięgu i testują już swoje hipersoniki. Największym problemem są nasze siły powietrzne, gdyż potrzebujemy więcej F16 ( na przykład najnowszy typ V ), a Błaszczak tylko o F35 myśli, które może nie jest złe, ale jest jednym z najdroższych myśliwców i nie stać nas na kupno odpowiedniej ilości ( niestety PR wymaga kupienia zaawansowanego sprzętu, by w TVP Info mogli się chwalić jacy jesteśmy silni i żeby podpisać się Trumpowi...).

0

@qbsonFCBarca Baza już jest wybudowana, ale nie wiem czy są już Patrioty. Problem jest taki, że Rosja ma już pociski hipersoniczne, a Patrioty są przyzwyczajone do wolniejszych rakiet (słyszałem, że Amerykanie mają sposób na ulepszenie Patriotów, ale czy się z nami podziela?) i mamy ich trochę za mało.

0

@Danny Gaucho Hahaha bardzo śmieszne :)

0

@Danny Gaucho Kto jest na nowym awatarku?

0

@Janiama Z Gryzkiem może się uda :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?