@YouShouldListenToMe Ja na razie nie zamierzam głosować, bo nie mam pomysłu. Konfederacja jest dla mnie zbyt radykalna, a PSL to przystawka, która co chwile zmienia poglądy.
@YouShouldListenToMe Czyli dalej będzie era PO-PiS, bo zagłosujecie na KO, by sprzeciwić się PiSowi. Te dwie partie to chłam. Jedni to germanofile, a drudzy są za Izraelem i USA.
@Davideq Opcja trzecia jest chyba zabroniona w Polsce. Poza tym już wiele razy badania pokazywały, że dziecko urodzi się upośledzone i chore, a rodziło się zdrowe.
@Getek Brave, bo jest na silniku Chrome ( szybko działa) , sprawdza certyfikaty, wymusza https i ma wbudowany Ad Blocker, który można łatwo wyłączyć jak coś nie zadziała.
@qbsonFCBarca Nie jest zbyt dobrze, ale USA wróciły do rakiet średniego zasięgu i testują już swoje hipersoniki. Największym problemem są nasze siły powietrzne, gdyż potrzebujemy więcej F16 ( na przykład najnowszy typ V ), a Błaszczak tylko o F35 myśli, które może nie jest złe, ale jest jednym z najdroższych myśliwców i nie stać nas na kupno odpowiedniej ilości ( niestety PR wymaga kupienia zaawansowanego sprzętu, by w TVP Info mogli się chwalić jacy jesteśmy silni i żeby podpisać się Trumpowi...).
@qbsonFCBarca Baza już jest wybudowana, ale nie wiem czy są już Patrioty. Problem jest taki, że Rosja ma już pociski hipersoniczne, a Patrioty są przyzwyczajone do wolniejszych rakiet (słyszałem, że Amerykanie mają sposób na ulepszenie Patriotów, ale czy się z nami podziela?) i mamy ich trochę za mało.
3
@Ermitano La Rambla.
3
@ArdoFCB Korwin i Liroy też się do cyrku nadają (nie jestem za KO, Wiosną, czy Razem).
0
@YouShouldListenToMe Ja na razie nie zamierzam głosować, bo nie mam pomysłu. Konfederacja jest dla mnie zbyt radykalna, a PSL to przystawka, która co chwile zmienia poglądy.
0
@ArdoFCB Polacy wygrają, bo Wuja coś wymyśli i piłkarze będą "próbować".
0
@ArterkHD A Kind of Magic i Under Pressure
0
@YouShouldListenToMe Czyli dalej będzie era PO-PiS, bo zagłosujecie na KO, by sprzeciwić się PiSowi. Te dwie partie to chłam. Jedni to germanofile, a drudzy są za Izraelem i USA.
0
@czółkovsky Oszust. Oby Cię zbanowali :)
0
@Transu96 A próbowałeś? :)
0
@dorkizos Jutro jest GP.
1
@Messibestplayerintheworld Nie wszyscy lubią skopany interfejs i drewniane strzały.
1
@dontripe Przecież tak krytykowano to halo i narzekano jakie jest brzydkie i bezużyteczne, a jednak się przydało.
0
@Orlik00 Na szczęście nic mu się niestało i o własnych siłach wsiadł do samochodu bezpieczeństwa. Jest pewnie w dużym szoku.
0
@koksik2700 Gdyby nie było ZSRR to sojusznicy mogliby nam pomóc, a tak to musieli udawać, że nam pomogą.
7
@Grzesior667 Porwałbym go i podrzucił jakiejś Żydówce z Polski :)
1
@dzagos Zawsze są jakieś wyjątki. Logopeda zachował się frajersko, bo zostawił drużynę tuż przed MŚ i piłka mu się odwdzięczyła :)
0
@dzagos Niby tak, ale prowadzenie repki swojego kraju też jest wyjątkowe.
1
@NoStatic Ale nie zmienia to faktu, że polskie autostrady przy niemieckich są śmieszne.
1
@VamosRakieta Trzeba przyznać, że Mike jest świetnym motywatorem i potrafi dużo wycisnąć z chłopaków.
1
@dzagos Pomysł dobry, ale myślę, że Koeman będzie chciał zostać z kadrą i ugrać coś na Euro lub na MŚ.
0
Przy grze Polski za kadencji Wuja, gra Barcelony za Ernesto jest tak ciekawa jak ta za Guardioli...
0
@Danny Gaucho A City nigdy nie wygrało najważniejszych rozgrywek w Europie.
0
Są jakieś gwiazdy w repce Słoweni w piłce nożnej oprócz Oblaka?
0
@Davideq Opcja trzecia jest chyba zabroniona w Polsce. Poza tym już wiele razy badania pokazywały, że dziecko urodzi się upośledzone i chore, a rodziło się zdrowe.
0
@Getek Brave, bo jest na silniku Chrome ( szybko działa) , sprawdza certyfikaty, wymusza https i ma wbudowany Ad Blocker, który można łatwo wyłączyć jak coś nie zadziała.
7
@jedrek7000 Chyba do koszykarzy.
1
@qbsonFCBarca Nie jest zbyt dobrze, ale USA wróciły do rakiet średniego zasięgu i testują już swoje hipersoniki. Największym problemem są nasze siły powietrzne, gdyż potrzebujemy więcej F16 ( na przykład najnowszy typ V ), a Błaszczak tylko o F35 myśli, które może nie jest złe, ale jest jednym z najdroższych myśliwców i nie stać nas na kupno odpowiedniej ilości ( niestety PR wymaga kupienia zaawansowanego sprzętu, by w TVP Info mogli się chwalić jacy jesteśmy silni i żeby podpisać się Trumpowi...).
0
@qbsonFCBarca Baza już jest wybudowana, ale nie wiem czy są już Patrioty. Problem jest taki, że Rosja ma już pociski hipersoniczne, a Patrioty są przyzwyczajone do wolniejszych rakiet (słyszałem, że Amerykanie mają sposób na ulepszenie Patriotów, ale czy się z nami podziela?) i mamy ich trochę za mało.
0
@Danny Gaucho Hahaha bardzo śmieszne :)
0
@Danny Gaucho Kto jest na nowym awatarku?
0
@Janiama Z Gryzkiem może się uda :-)