2 września 2019, 21:38
0
@gorn88 A gdzie opcja nr. 7, czyli mój kolega (super, mega, hiper talent) z okręgówki? :)
2 września 2019, 21:32
1
@KamQiX Bezsprzecznie do Gerarda Romero. Gościu przegiął straszenie :)
2 września 2019, 19:33
@Kcprlxx Obecnie ich podstawowym bramkarzem jest ręcznik Kurtuła, więc nie mają zbyt dobrze obsadzonej bramki
2 września 2019, 18:46
@Ghotti Nie ma to jak oddać dobrego Navasa i ściągnąć przeciętnego Areolę. Real się sfrajerzył :)
2 września 2019, 16:19
2
Ile trwa dogrywka w koszu?
2 września 2019, 15:56
Widział ktoś Pedriego w akcji? Dobry jest?
2 września 2019, 15:54
@Kajtek77 Od czasu gdy Onet ich całkowicie przejął. Teraz jak wejdziesz w jakikolwiek artykuł to przenosi cię na Onet...
2 września 2019, 12:08
4
@ranger3120 Niezły, ale weź 2x 8 GB RAM zamiast 16 GB, bo dual channel jest szybszy.
2 września 2019, 12:05
@Szicek10 Po prostu Inter chce powiedzieć Wandzie: "Nara!".
2 września 2019, 12:03
@mrboom Pewnie uczniaki z madkami...
2 września 2019, 12:01
@Gaucho Będzie śmiesznie oglądać Real z ręcznikowatym Kurtuła ;-)
2 września 2019, 10:00
@Kajtek77 Jakimi czołgami mógł dysponować Maczek w 39?
1 września 2019, 23:05
Komentarz usunięty przez użytkownika
1 września 2019, 22:54
@Shado Dembele jest lepszy od Winicjusza.
1 września 2019, 12:29
@Coutinho007 A rozpoczęcie tej konferencji jest kwestią godzin...
1 września 2019, 09:12
@Tom0VeB Ja tam ciągle jestem za zwolnieniem EV.
1 września 2019, 09:03
@DaPi Hajto ma wzór na wszystko :)
31 sierpnia 2019, 19:02
@Barca-Messi10 By przygotować się na kolejny eurowpier###...
31 sierpnia 2019, 17:01
@Jaro1279 W Ipli.https://zapodaj.net/37ba32dffeca9.png.html
31 sierpnia 2019, 16:59
@Michal1995 Korzystam z Footybite, ale niestety trzeba się naszukać bo niektóre streamy są do kitu.
31 sierpnia 2019, 16:57
To jest chore, że trzeba wydać 50 zł miesięcznie by obejrzeć wszystkie mecze Barcelony w lidze. Jeszcze do tego LM za 40 zł (Polsat się ulitował i za 40 zł można oglądać przez miesiąc, a nie tylko przez tydzień).
31 sierpnia 2019, 12:25
3
@Khajio Pewnie chce go na pozycji PO.
31 sierpnia 2019, 11:46
@mesi8191 Nie każdy piłkarz chce się rozwijać. Niektórzy traktują piłkę jak pewną przygodę, która ustawi ich do końca życia i po co się przemęczać :)
31 sierpnia 2019, 11:41
@mesi8191 Może podoba mu się Barcelona i nie chce mu się mieszkać w brudnym Paryżu?
31 sierpnia 2019, 11:33
@takisobiektos Czyli pierwszy mecz 0:3 był wygrany przez Imoco u siebie tak?
31 sierpnia 2019, 11:31
31 sierpnia 2019, 11:17
Wytłumaczy mi ktoś czemu Imoco przeszło dalej?https://zapodaj.net/cbaab9e33971f.png.html
30 sierpnia 2019, 21:47
@Danny Gaucho I zmniejszyć ciśnienie many...
30 sierpnia 2019, 21:34
@macio_944 Z tymi netrunnerami to trochę jak Watch Dogs na sterydach. Ogólnie gra mi się podoba, ale boję się, że mnie wciągnie za bardzo :)
30 sierpnia 2019, 20:19
@PrinceDamon Ja tam jestem Dembele :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@gorn88 A gdzie opcja nr. 7, czyli mój kolega (super, mega, hiper talent) z okręgówki? :)
1
@KamQiX Bezsprzecznie do Gerarda Romero. Gościu przegiął straszenie :)
0
@Kcprlxx Obecnie ich podstawowym bramkarzem jest ręcznik Kurtuła, więc nie mają zbyt dobrze obsadzonej bramki
0
@Ghotti Nie ma to jak oddać dobrego Navasa i ściągnąć przeciętnego Areolę. Real się sfrajerzył :)
2
Ile trwa dogrywka w koszu?
0
Widział ktoś Pedriego w akcji? Dobry jest?
1
@Kajtek77 Od czasu gdy Onet ich całkowicie przejął. Teraz jak wejdziesz w jakikolwiek artykuł to przenosi cię na Onet...
4
@ranger3120 Niezły, ale weź 2x 8 GB RAM zamiast 16 GB, bo dual channel jest szybszy.
0
@Szicek10 Po prostu Inter chce powiedzieć Wandzie: "Nara!".
0
@mrboom Pewnie uczniaki z madkami...
0
@Gaucho Będzie śmiesznie oglądać Real z ręcznikowatym Kurtuła ;-)
0
@Kajtek77 Jakimi czołgami mógł dysponować Maczek w 39?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Shado Dembele jest lepszy od Winicjusza.
1
@Coutinho007 A rozpoczęcie tej konferencji jest kwestią godzin...
0
@Tom0VeB Ja tam ciągle jestem za zwolnieniem EV.
0
@DaPi Hajto ma wzór na wszystko :)
1
@Barca-Messi10 By przygotować się na kolejny eurowpier###...
1
@Jaro1279 W Ipli.
https://zapodaj.net/37ba32dffeca9.png.html
0
@Michal1995 Korzystam z Footybite, ale niestety trzeba się naszukać bo niektóre streamy są do kitu.
4
To jest chore, że trzeba wydać 50 zł miesięcznie by obejrzeć wszystkie mecze Barcelony w lidze. Jeszcze do tego LM za 40 zł (Polsat się ulitował i za 40 zł można oglądać przez miesiąc, a nie tylko przez tydzień).
3
@Khajio Pewnie chce go na pozycji PO.
0
@mesi8191 Nie każdy piłkarz chce się rozwijać. Niektórzy traktują piłkę jak pewną przygodę, która ustawi ich do końca życia i po co się przemęczać :)
1
@mesi8191 Może podoba mu się Barcelona i nie chce mu się mieszkać w brudnym Paryżu?
0
@takisobiektos Czyli pierwszy mecz 0:3 był wygrany przez Imoco u siebie tak?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wytłumaczy mi ktoś czemu Imoco przeszło dalej?
https://zapodaj.net/cbaab9e33971f.png.html
2
@Danny Gaucho I zmniejszyć ciśnienie many...
1
@macio_944 Z tymi netrunnerami to trochę jak Watch Dogs na sterydach. Ogólnie gra mi się podoba, ale boję się, że mnie wciągnie za bardzo :)
0
@PrinceDamon Ja tam jestem Dembele :)