0

@gorn88 A gdzie opcja nr. 7, czyli mój kolega (super, mega, hiper talent) z okręgówki? :)

1

@KamQiX Bezsprzecznie do Gerarda Romero. Gościu przegiął straszenie :)

0

@Kcprlxx Obecnie ich podstawowym bramkarzem jest ręcznik Kurtuła, więc nie mają zbyt dobrze obsadzonej bramki

0

@Ghotti Nie ma to jak oddać dobrego Navasa i ściągnąć przeciętnego Areolę. Real się sfrajerzył :)

2

Ile trwa dogrywka w koszu?

0

Widział ktoś Pedriego w akcji? Dobry jest?

1

@Kajtek77 Od czasu gdy Onet ich całkowicie przejął. Teraz jak wejdziesz w jakikolwiek artykuł to przenosi cię na Onet...

4

@ranger3120 Niezły, ale weź 2x 8 GB RAM zamiast 16 GB, bo dual channel jest szybszy.

0

@Szicek10 Po prostu Inter chce powiedzieć Wandzie: "Nara!".

0

@mrboom Pewnie uczniaki z madkami...

0

@Gaucho Będzie śmiesznie oglądać Real z ręcznikowatym Kurtuła ;-)

0

@Kajtek77 Jakimi czołgami mógł dysponować Maczek w 39?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Shado Dembele jest lepszy od Winicjusza.

1

@Coutinho007 A rozpoczęcie tej konferencji jest kwestią godzin...

0

@Tom0VeB Ja tam ciągle jestem za zwolnieniem EV.

0

@DaPi Hajto ma wzór na wszystko :)

1

@Barca-Messi10 By przygotować się na kolejny eurowpier###...

0

@Michal1995 Korzystam z Footybite, ale niestety trzeba się naszukać bo niektóre streamy są do kitu.

4

To jest chore, że trzeba wydać 50 zł miesięcznie by obejrzeć wszystkie mecze Barcelony w lidze. Jeszcze do tego LM za 40 zł (Polsat się ulitował i za 40 zł można oglądać przez miesiąc, a nie tylko przez tydzień).

3

@Khajio Pewnie chce go na pozycji PO.

0

@mesi8191 Nie każdy piłkarz chce się rozwijać. Niektórzy traktują piłkę jak pewną przygodę, która ustawi ich do końca życia i po co się przemęczać :)

1

@mesi8191 Może podoba mu się Barcelona i nie chce mu się mieszkać w brudnym Paryżu?

0

@takisobiektos Czyli pierwszy mecz 0:3 był wygrany przez Imoco u siebie tak?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wytłumaczy mi ktoś czemu Imoco przeszło dalej?
https://zapodaj.net/cbaab9e33971f.png.html

2

@Danny Gaucho I zmniejszyć ciśnienie many...

1

@macio_944 Z tymi netrunnerami to trochę jak Watch Dogs na sterydach. Ogólnie gra mi się podoba, ale boję się, że mnie wciągnie za bardzo :)

0

@PrinceDamon Ja tam jestem Dembele :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?