0

@BarcaInfo Po co Barcelona ma odzyskiwać kwotę za Dembele? Powinni dać mu jeszcze jedną szansę, bo ma mega potencjał i dalej jest młody. Nad Cou można się zastanowić, ale też bym go zostawił, bo w pierwszym sezonie błyszczał w paru meczach. Spróbowałbym go w pomocy wstawić.

0

@Baaarca95 Szejku, dej Neymara, bo mam horom curke :)
Ale wciąż #NoforNeymar

0

@ściah Typowy Włoch, który lubi bunga bunga i z tego powodu robi głupoty :)
Gdybym miał dziewczynę to nie wrzuciłbym takiego zdjęcia do Internetu gdyż to jest sytuacja intymna.

0

@Xwowrak Szara Przystań. Jest tam czysto i spokojnie, gdyż jest zamieszkiwana przez istoty ze spiczastymi uszami, zwane elfami :)

0

@karci0 Whisky może być również z innych zbóż (szkocka, czy irlandzka).

0

@Remi1899 Zastępca Suareza :)

3

@Johnnie_Walker Ja chcę by Ney został w P$G, a Dembele w Barcelonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pomi11 Albo 10:9 dla Argentyny...
Chyba musiałbym wołać Helenę, bo dostałbym zawału ;)

0

@zenoowity beIN SPORTS jest znaną stacją, dostępną w różnych krajach na świecie, więc nie musisz się obawiać ;-)

1

@OnlyBarcelona Wygląda nieźle, ale nie chcę po raz kolejny Neya oglądać w koszulce Barcelony...

0

@zenoowity Suarez nie pada jak porażony i nie turla się w nieskończoność po murawie, więc Neymar jest lepszym nauczycielem symulowania.

3

@SeeleyBooth Wyższa Szkoła Robienia Symulki im. Neymara da Silvy Santosa Juniora

1

@Mathew86 Mi zostały dwa egzaminy z czego jeden pachnie kampanią wrześniową, bo gościu gada o wszystkim zamiast średniowiecza i może być różnie :)

1

@Veb1233 Michael Esser - Mikel Balenziaga - Michał Pazdan - Michael Keane - Michael Lang - Mikel Oyarzabal - Michael Owen - Michael Ballack - Michael Laudrup - Michy Batshuayi - Michael Carrick :)

0

@Tomicco A znasz jakiegoś bramkarza o imieniu Michał?

1

Jak myślicie ile bramek padnie w meczu Argentyna - Wenezuela i kto jest strzeli?

0

@FcBarcaVamosMyClub Szkoda mi Stegena, że w LM tracił bramki po frajerstwie całej drużyna z pola.

0

@Kubix93 Lo Celso kartę żółtą zarobił ostatnio. Chyba, że kartki się resetują po fazie grupowej.

0

@Suzu Po prostu chinole przeprowadzają rewolucję kadrową i chcieli poświęcić jeden sezon w pucharach europejskich, by szybciej skończyć te przemeblowanie.

0

@Nano22 Szczególnie, że Griez też będzie miał flashbacki z meczu z Juve.

0

@SkN Co powiedział?

1

@Ibra9PSP Ja tam się z tego nie śmieję i uważam, że to w miarę dobry pomysł. W wiadomościach pokazali po prostu wizualizację, która przypominała lotnisko w Dubaju.

1

@Chwytliwy Żeby ten wiatr Ci pompy nie porwał :-)

0

@Ibra9PSP Chodzi o CPK (Centralny Port Komunikacyjny). Ten w Świnoujściu to Gazoport.

1

@xVENUMx Bokeh? Ale to robi się raczej głównym obiektywem.

0

@MesQueUnClub_87 Neymar w tym sezonie nie zajął wysokiego miejsca w klasyfikacji ZB, a Mbappé zajął drugie miejsce.

0

@Gaucho Ile Barcelona za niego dostała?

0

@Rewolucja123 Powrót Neymara nie jest powodem do świętowania...

0

@mateuszeg Droga Ramblo jak już.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?