@BarcaInfo Po co Barcelona ma odzyskiwać kwotę za Dembele? Powinni dać mu jeszcze jedną szansę, bo ma mega potencjał i dalej jest młody. Nad Cou można się zastanowić, ale też bym go zostawił, bo w pierwszym sezonie błyszczał w paru meczach. Spróbowałbym go w pomocy wstawić.
@ściah Typowy Włoch, który lubi bunga bunga i z tego powodu robi głupoty :) Gdybym miał dziewczynę to nie wrzuciłbym takiego zdjęcia do Internetu gdyż to jest sytuacja intymna.
@Veb1233 Michael Esser - Mikel Balenziaga - Michał Pazdan - Michael Keane - Michael Lang - Mikel Oyarzabal - Michael Owen - Michael Ballack - Michael Laudrup - Michy Batshuayi - Michael Carrick :)
@Suzu Po prostu chinole przeprowadzają rewolucję kadrową i chcieli poświęcić jeden sezon w pucharach europejskich, by szybciej skończyć te przemeblowanie.
@Ibra9PSP Ja tam się z tego nie śmieję i uważam, że to w miarę dobry pomysł. W wiadomościach pokazali po prostu wizualizację, która przypominała lotnisko w Dubaju.
0
@BarcaInfo Po co Barcelona ma odzyskiwać kwotę za Dembele? Powinni dać mu jeszcze jedną szansę, bo ma mega potencjał i dalej jest młody. Nad Cou można się zastanowić, ale też bym go zostawił, bo w pierwszym sezonie błyszczał w paru meczach. Spróbowałbym go w pomocy wstawić.
0
@Baaarca95 Szejku, dej Neymara, bo mam horom curke :)
Ale wciąż #NoforNeymar
0
@ściah Typowy Włoch, który lubi bunga bunga i z tego powodu robi głupoty :)
Gdybym miał dziewczynę to nie wrzuciłbym takiego zdjęcia do Internetu gdyż to jest sytuacja intymna.
0
@Xwowrak Szara Przystań. Jest tam czysto i spokojnie, gdyż jest zamieszkiwana przez istoty ze spiczastymi uszami, zwane elfami :)
0
@karci0 Whisky może być również z innych zbóż (szkocka, czy irlandzka).
0
@Remi1899 Zastępca Suareza :)
3
@Johnnie_Walker Ja chcę by Ney został w P$G, a Dembele w Barcelonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pomi11 Albo 10:9 dla Argentyny...
Chyba musiałbym wołać Helenę, bo dostałbym zawału ;)
0
@zenoowity beIN SPORTS jest znaną stacją, dostępną w różnych krajach na świecie, więc nie musisz się obawiać ;-)
1
@OnlyBarcelona Wygląda nieźle, ale nie chcę po raz kolejny Neya oglądać w koszulce Barcelony...
0
@zenoowity Suarez nie pada jak porażony i nie turla się w nieskończoność po murawie, więc Neymar jest lepszym nauczycielem symulowania.
3
@SeeleyBooth Wyższa Szkoła Robienia Symulki im. Neymara da Silvy Santosa Juniora
1
@Mathew86 Mi zostały dwa egzaminy z czego jeden pachnie kampanią wrześniową, bo gościu gada o wszystkim zamiast średniowiecza i może być różnie :)
1
@Veb1233 Michael Esser - Mikel Balenziaga - Michał Pazdan - Michael Keane - Michael Lang - Mikel Oyarzabal - Michael Owen - Michael Ballack - Michael Laudrup - Michy Batshuayi - Michael Carrick :)
0
@Tomicco A znasz jakiegoś bramkarza o imieniu Michał?
1
Jak myślicie ile bramek padnie w meczu Argentyna - Wenezuela i kto jest strzeli?
0
@FcBarcaVamosMyClub Szkoda mi Stegena, że w LM tracił bramki po frajerstwie całej drużyna z pola.
0
@Kubix93 Lo Celso kartę żółtą zarobił ostatnio. Chyba, że kartki się resetują po fazie grupowej.
0
@Suzu Po prostu chinole przeprowadzają rewolucję kadrową i chcieli poświęcić jeden sezon w pucharach europejskich, by szybciej skończyć te przemeblowanie.
0
@Nano22 Szczególnie, że Griez też będzie miał flashbacki z meczu z Juve.
0
@SkN Co powiedział?
1
@Ibra9PSP Ja tam się z tego nie śmieję i uważam, że to w miarę dobry pomysł. W wiadomościach pokazali po prostu wizualizację, która przypominała lotnisko w Dubaju.
1
@Chwytliwy Żeby ten wiatr Ci pompy nie porwał :-)
0
@Ibra9PSP Chodzi o CPK (Centralny Port Komunikacyjny). Ten w Świnoujściu to Gazoport.
1
@xVENUMx Bokeh? Ale to robi się raczej głównym obiektywem.
0
@MesQueUnClub_87 Neymar w tym sezonie nie zajął wysokiego miejsca w klasyfikacji ZB, a Mbappé zajął drugie miejsce.
0
@Gaucho Ile Barcelona za niego dostała?
0
@Rewolucja123 Powrót Neymara nie jest powodem do świętowania...
0
@mateuszeg Droga Ramblo jak już.