0

@Striker Ja wolę jakość hd, a nie żenujące sd...

0

@AmigoBlancos Faktycznie pomyliłem finały :) Finał w 15/16 był żenujący z powodu gównianego sędziowania, a w tym z 13/14 było frajerstwo Atleti, które nie potrafiło przycisnąć słabo grającego Realu, a w drugiej połowie narobili pod siebie.

0

@AmigoBlancos Tylko, że bramka Ramosa nie powinna się liczyć, bo był tam spalony. Nie mówiąc o wjeździe w bramkarza przeciwnika. Gdyby był VAR to Real by nie wygrał tego meczu.

0

@tunczas4 Frenkie de Jong kolego.

0

@AmigoBlancos Dzisiejszy finał będzie lepszy od tej żenady z sezonu 13/14...

1

@KamQiX A na czym przeglądasz LR? Może AD Blocker Ci blokuje.

0

@ranger3120 Jajka, mango, pomidory, pierś z indyka, bataty.

0

@levz0r Wiem o tym. Po prostu zastosowałem skrót myślowy. Moim marzeniem jest założenie rodziny z ukochaną, ale nie mogę jej znaleźć :)

0

Nie wiem, czy było, ale napiszę :)Selekcjoner reprezentacji Niemiec Loew miał wypadek na siłowni. Sztanga spadła mu na klatkę piersiową i przygniotła tętnicę. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało, ale musi odpoczywać i nie będzie go na meczach eliminacyjnych do Euro 2020 z Białorusią i Estonią.

0

@Adamski69 Ja marzę by mieć w ogóle ukochaną... :(

0

@kuz Ja będę się obawiał nawet po wyniku 6:0, bo pi tym co pokazali to wszystko może się zdarzyć...

0

@Ibra9PSP Nie słyszałem nic o nich po prostu.

1

@Ibra9PSP Czemu ich nienawidzisz?

1

@karolex1985 Gościu z TVP powiedział, że nie będą transmitowali CA, więc zostają tylko streamy.

0

@barteq Już trenuje i jest w gotowości :)

0

@betonito Dla obu zespołów wygranie LM jest bardzo ważne, ponieważ od dawna nic nie wygrali. Poza tym Tottki po raz pierwszy w historii są w finale.

0

@Chwytliwy Autobus się popsuł i zaczęli kombinować :) A Arsenal powinien zmienić nazwę na 4senal.

0

@NeroTFP Wiem i dlatego marudzę :)

0

Niech już skończy się to okienko transferowe, bo już mam dosyć tej niepewności i czytania sprzecznych informacji. Raz twierdzą, że EV wylatuje, by potem powiedzieć, że zostaje...

1

@barcelonaLM Ja tam lubię oba zespoły i chcę po prostu obejrzeć zacięte spotkanie.

3

EV powinien wylecieć tak jak Antić :)

0

@lukaszbarca15 Jakby przyszedł to wyśmiewałbym go za każdą symulkę :)

0

@Terabajt Dembele słaby? Już zapomniałeś jak strzelał bramki na wagę 3 pkt lub ratował drużynę strzelając na remis z Atletico? Za to Parejo i Willian są strasznie bezjajeczni i drewniani.

23

@Cochise Ma prawo narzekać na miernego trenera, który nie potrafi zmotywować zawodników, 2x z rzędu odpadł z LM w katastrofalnym stylu i przeprowadza bardzo przewidywalne zmiany. Bardzo ciężko jest znaleźć jakiekolwiek pozytywy. Jeśli EV zostanie to znowu będą wyniki, ale osiągnięte przez toporną grę, a na końcu Barcelona ze*ra się metr przed kibelkiem, bo gościu w ogóle nie zareaguje i tylko będzie kucał przy ławce... Już się zastanawiam z kim tym razem wmoczą w LM (szczególnie, że Messi będzie zmęczony przez CA, a Ernesto będzie zajeżdżał swojego pupilka Rakiticia). 

2

Na szczęście nie ma oficjalnej informacji, że EV zostaje, więc nie spinajcie się :) Jest jeszcze nadzieja...

0

@BarcaInfo Niech spada na szczaw ten brazylijski symulant! :)

0

@Terminatorexi12 Symulowanie jest oznaką braku szacunku do rywala, więc mam nadzieję, że nie przyjdzie. Nie mam zamiaru oglądać jego pajacerki boiskowej i innych głupot. Gościu stał się jakimiś gwiazdorzącym pajacem. Dembele nie robi tysiąca przewrotów po lekkim dotknięciu i też potrafi ratować tyłek drużynie strzelając piękne bramki. Piłkarsko jest gorszy od Neya, ale ja dałbym mu jeszcze szansę, bo ma zadatki na genialnego piłkarza.

1

@juri90 W Polsce nigdzie nie pokażą.Tylko streamy zostają...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MaziFCB Jak Bartomeu ogłosi, że EV zostaje na następny sezon to strona również padnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?