1

Jak się traci bramki to trzeba cisnąć, a nie stać jak owce i czekać na rzeź...

0

Totki, bo będzie Sonshine football :)

0

Ja tam jestem za Kogutami.

0

Niby też dobry kandydat, ale mówił, że nie zamierza odchodzić z Ajaxu chyba, że zarząd będzie miał inne plany i się nie dogadają.

0

Xaviego :) Wiem, że jego doświadczenie jest praktycznie zerowe, ale ZZ też takie miał. To były na pewno zastrzyk świeżości (problemem mogą być jego dawne znajomości ze starą gwardią). Jeśli chodzi o wolnych trenerów to jest Wenger, Setien (nie chciałbym go) i prawdopodobnie Tuchel (też frajerstwo w LM i problem z gwiazdeczkami).

0

Tylko, że Griezmann ma 28 lat, jest drogi i odstawił żenującą szopkę, by podnieść swoje zarobki. To nie jest dobry materiał na następcę Suareza. Powinien być nim jakiś młody zawodnik z doświadczeniem typu Jović, który gra w silnej lidze, czy Pepe, który ciągnie Lille. Zastanawiam się jeszcze nad Piątkiem, bo potrafi zawalczyć i znaleźć się w dobrym miejscu i czasie.

0

Ja bym widział przód: Sancho/Chiesa-Jović/Maxi G./Piątek :) -Dembuś

0

Dembele zdobywał ważne bramki w lidze dzięki którym Barcelona wygrywała, więc jego sprzedaż jest bezsensowna (ma kolejną kontuzję, ale ja dałbym mu szansę). Co do Coutinho to też nie mam do niego siły. Wczoraj Cou nic nie pokazał i zagrał fatalnie. Wg. mnie powinni zastąpić go Sanchem, albo jakąś Chiesą.

0

Dembele nie jest winny, bo nie grał w rewanżu tak jak inni frajerzy...

0

Widzę, że Polsat jest w formie...

2

Malcom za Cou poproszę!

10

Za fistaszka :)

0

Ty powinieneś prowadzić prawdziwy Teleexpress :)

1

Po modernizacji będzie spełniać te wymagania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Jak przywieziesz Neya to oddam twój rower na złom :)

0

Sprzeda mi ktoś dostęp do Ligi Mistrzów z ipli?
Oferty na privie wysyłajcie :)

2

Tak narzeka się na współczesne samochody, a tu kierowca Corolli z 98 zginąłby na miejscu. Pod względem bezpieczeństwa współczesne auta są o wiele lepsze (chyba, że akumulator li-ion się zapali).

0

Co myślicie o Xavim jako prawdopodobnym trenerze Betisu?

0

QSI zamierz kupić AS Romę i przekształcić ją w giganta.

1

Messi skrytykował kibiców gwiżdżących na Cou podczas meczu:
https://tiny.pl/trn64

0

Na szczęście Mane w tej sytuacji zachował się jak jeździec bez głowy. Nie zdążył się zatrzymać i z rozpędu kopnął piłkę czubem.

0

Jestem zadowolony, bo darmowe piwko jest coraz bliżej :)

0

Ja oglądałem z kibicami Blaugrany i nie było takiego problemu :)

0

Jeszcze była ręką Matipa i nie podyktowany karny dla Barcelony. Gdyby nie jego dłoń piłka poleciałaby dalej i Messi mógłby coś więcej zrobić.

0

Już zaczynają pojawiać się opinie, że Messi miał farta przy rzucie wolnym, gdyby nie bark Gomeza to by nie wpadło i że takich bramek jest tysiące...

0

Wstawi sobie ceramicznego :)

4

Gnoje po prostu...

2

Suarez gra dłużej w Barcelonie niż w Liverpoolu, więc nie ma co porównywać do Neya.

0

W przypadku pierwszego Wholphina samiec orki karłowatej kopulował z samicą delfina butlonosego będąc przetrzymywanym w basenie. Nudziło się im po prostu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?