1

W strukturach UEFA.

0

Zobaczymy jak zostanie przetestowany i oceniony. Jak wszystko będzie ok, to go z chęcią przygarnę :)

3

Nowa Xperia XZ4 dobrze się zapowiada.
Wyświetlacz 6,5 cala 21:9 QHD+ OLED z HDR i ochroną Gorilla Glass 5, bateria 4400 mAh, 3 aparaty:https://zapodaj.net/62260424ad7f1.jpg.html
obudowa wodo- i pyło-szczelna, brak notcha oraz Snap 855 i 6 GB RAM i 128 GB Wewnętrznej.
Prawdopodobny wygląd: https://zapodaj.net/be6083f3114b2.jpg.html
Szkoda, że raczej cena będzie wynosiła 3500< zł.

0

1. Real Madryt
2. Ci drudzy z Barcelony
3. Atletico Madryt

0

Da ktoś linka do gola Rakiety?

0

Znowu odgrzewają sprawę wątroby Abidala. Ciekawe, czy mają nowe poszlaki. Co myślicie?

1

www.reddit.com/r/soccerstreams_other

1

www.reddit.com/r/soccerstreams_other
Linki pojawią się godzinę przed meczem.

0

Serio ojciec popełnił taką gafę?

0

Gdyby Piątek trafił do Barcy to by pokazywali puchar Hiszpanii w TVP. Poza tym na stronie Eleven są transmisje w dobrej jakości. Wiem, że część ma NC+, ale możesz oglądać część w 11, a pozostałe z Reddita.

0

Ma kasę to wstawi sobie nowe, bielsze ;)

0

Lisa Su (CEO AMD) z AMD Radeon VII ;)
https://zapodaj.net/048b1d9f9a1b2.jpg.html

0

Second Striker.

0

Czemu ta staroprykowska marka jest sponsorem tego stadionu?! ;)

4

Niby są baterie z dodatkiem grafenu, ale teraz producenci rzucają się na szybkie ładowanie zamiast zadbać o czas pracy urządzenia.

2

To też, ale jednocześnie myślą o streamingu gier na IPhone, IPad i Mac.

0

Apple pracuje nad swoim serwisem streamingu gier.
Ciekawe, czy cena subskrypcji będzie wysoka :)

0

A ja ciągle dostaje jakiś szrot...

1

Nie wyciągnięcie tych dwóch zawodników, bo Levy i Abramowicz nie są frajerami.

0

Jakie transfery zrobić do Bolonii w fifa 19?

0

A jakie transfery byś przeprowadził w Bolonii?

3

Pionowzlot Bell V-280 Valor osiągnął podczas próby prędkość 508 km/h, czyli dwukrotność prędkości przelotowej helikoptera Black Hawk UH-60. Inżynierowie twierdzą, że maszyna potrafi latać jeszcze szybciej, ale muszą wybrać optymalną prędkość by było bezpiecznie i żeby dobrze zachowywała się w powietrzu. Valor wylatał już 280 godzin i osiągnął pułap 3500 m. Jego rywal SB-1 Defiant Boeinga dalej jest w fazie początkowej i nawet nie doszło do jego oblotu.
Valor:


Defiant: https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fbreakingdefense.com%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsites%2F3%2F2017%2F10%2Fsb-1render2.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fbreakingdefense.com%2F2018%2F10%2Fsb1-defiant-will-be-worth-the-wait-sikorsky-boeing%2F&docid=avwEJc8Z6TxJ_M&tbnid=lIPe0udnXNLw5M%3A&vet=1&w=950&h=708&hl=pl&source=sh%2Fx%2Fim

0

PC z Windowsem jest tańszy i mocniejszy od Mac. Są też o wiele lepsze monitory od tych w Mac, więc wielu grafików korzysta też z Windowsa (takie Eizo zamiata Retinę 5k). Są też aplikacje wykorzystywane przez inżynierów, których nie ma na MacOS. Poza tym branża filmowa nie jest najbardziej wymagająca dla komputera.

1

U mnie jest p$g i Real, bo większy szacunek mam dla odwiecznego rywala niż do tego paryskiego "szamba" ;-)

0

Ciebie Mac może być ok, bo do profesjonalnych zastosowań i do gier, te komputery się nie nadają. Poza tym największą wadą Mac jest to, że płacisz głównie za logo i dostajesz niezbyt dobre podzespoły (chyba, że wybulisz więcej). Ja używam laptopa z Windowsem od 7 lat. Był męczony grami, przewożony w różne miejsca itd. System już trochę muli i długo się włącza, ale nie mam SSD i w przeszłości ściągałem trochę badziewia.

0

Poleci mi ktoś jakąś drużynę do kariery w fifie 19?
Byle nie był to klub z topu.

4

A jak będzie chciał iść do muzeum lotnictwa?

0

Chętnie obejrzę zajechany Real zniszczony w LM ;-)

0

Wiem, że będziesz miał ograniczenia do 3 Mbps.

8

Powinien powstań serial pt. "Better call Leo" ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?