Nowa Xperia XZ4 dobrze się zapowiada. Wyświetlacz 6,5 cala 21:9 QHD+ OLED z HDR i ochroną Gorilla Glass 5, bateria 4400 mAh, 3 aparaty:https://zapodaj.net/62260424ad7f1.jpg.html obudowa wodo- i pyło-szczelna, brak notcha oraz Snap 855 i 6 GB RAM i 128 GB Wewnętrznej. Prawdopodobny wygląd: https://zapodaj.net/be6083f3114b2.jpg.html Szkoda, że raczej cena będzie wynosiła 3500< zł.
Gdyby Piątek trafił do Barcy to by pokazywali puchar Hiszpanii w TVP. Poza tym na stronie Eleven są transmisje w dobrej jakości. Wiem, że część ma NC+, ale możesz oglądać część w 11, a pozostałe z Reddita.
Pionowzlot Bell V-280 Valor osiągnął podczas próby prędkość 508 km/h, czyli dwukrotność prędkości przelotowej helikoptera Black Hawk UH-60. Inżynierowie twierdzą, że maszyna potrafi latać jeszcze szybciej, ale muszą wybrać optymalną prędkość by było bezpiecznie i żeby dobrze zachowywała się w powietrzu. Valor wylatał już 280 godzin i osiągnął pułap 3500 m. Jego rywal SB-1 Defiant Boeinga dalej jest w fazie początkowej i nawet nie doszło do jego oblotu.
Valor:
PC z Windowsem jest tańszy i mocniejszy od Mac. Są też o wiele lepsze monitory od tych w Mac, więc wielu grafików korzysta też z Windowsa (takie Eizo zamiata Retinę 5k). Są też aplikacje wykorzystywane przez inżynierów, których nie ma na MacOS. Poza tym branża filmowa nie jest najbardziej wymagająca dla komputera.
Ciebie Mac może być ok, bo do profesjonalnych zastosowań i do gier, te komputery się nie nadają. Poza tym największą wadą Mac jest to, że płacisz głównie za logo i dostajesz niezbyt dobre podzespoły (chyba, że wybulisz więcej). Ja używam laptopa z Windowsem od 7 lat. Był męczony grami, przewożony w różne miejsca itd. System już trochę muli i długo się włącza, ale nie mam SSD i w przeszłości ściągałem trochę badziewia.
1
W strukturach UEFA.
0
Zobaczymy jak zostanie przetestowany i oceniony. Jak wszystko będzie ok, to go z chęcią przygarnę :)
3
Nowa Xperia XZ4 dobrze się zapowiada.
Wyświetlacz 6,5 cala 21:9 QHD+ OLED z HDR i ochroną Gorilla Glass 5, bateria 4400 mAh, 3 aparaty:https://zapodaj.net/62260424ad7f1.jpg.html
obudowa wodo- i pyło-szczelna, brak notcha oraz Snap 855 i 6 GB RAM i 128 GB Wewnętrznej.
Prawdopodobny wygląd: https://zapodaj.net/be6083f3114b2.jpg.html
Szkoda, że raczej cena będzie wynosiła 3500< zł.
0
1. Real Madryt
2. Ci drudzy z Barcelony
3. Atletico Madryt
0
Da ktoś linka do gola Rakiety?
0
Znowu odgrzewają sprawę wątroby Abidala. Ciekawe, czy mają nowe poszlaki. Co myślicie?
1
www.reddit.com/r/soccerstreams_other
1
www.reddit.com/r/soccerstreams_other
Linki pojawią się godzinę przed meczem.
0
Serio ojciec popełnił taką gafę?
0
Gdyby Piątek trafił do Barcy to by pokazywali puchar Hiszpanii w TVP. Poza tym na stronie Eleven są transmisje w dobrej jakości. Wiem, że część ma NC+, ale możesz oglądać część w 11, a pozostałe z Reddita.
0
Ma kasę to wstawi sobie nowe, bielsze ;)
0
Lisa Su (CEO AMD) z AMD Radeon VII ;)
https://zapodaj.net/048b1d9f9a1b2.jpg.html
0
Second Striker.
0
Czemu ta staroprykowska marka jest sponsorem tego stadionu?! ;)
4
Niby są baterie z dodatkiem grafenu, ale teraz producenci rzucają się na szybkie ładowanie zamiast zadbać o czas pracy urządzenia.
2
To też, ale jednocześnie myślą o streamingu gier na IPhone, IPad i Mac.
0
Apple pracuje nad swoim serwisem streamingu gier.
Ciekawe, czy cena subskrypcji będzie wysoka :)
0
A ja ciągle dostaje jakiś szrot...
1
Nie wyciągnięcie tych dwóch zawodników, bo Levy i Abramowicz nie są frajerami.
0
Jakie transfery zrobić do Bolonii w fifa 19?
0
A jakie transfery byś przeprowadził w Bolonii?
3
Pionowzlot Bell V-280 Valor osiągnął podczas próby prędkość 508 km/h, czyli dwukrotność prędkości przelotowej helikoptera Black Hawk UH-60. Inżynierowie twierdzą, że maszyna potrafi latać jeszcze szybciej, ale muszą wybrać optymalną prędkość by było bezpiecznie i żeby dobrze zachowywała się w powietrzu. Valor wylatał już 280 godzin i osiągnął pułap 3500 m. Jego rywal SB-1 Defiant Boeinga dalej jest w fazie początkowej i nawet nie doszło do jego oblotu.
Valor:
Defiant: https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fbreakingdefense.com%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsites%2F3%2F2017%2F10%2Fsb-1render2.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fbreakingdefense.com%2F2018%2F10%2Fsb1-defiant-will-be-worth-the-wait-sikorsky-boeing%2F&docid=avwEJc8Z6TxJ_M&tbnid=lIPe0udnXNLw5M%3A&vet=1&w=950&h=708&hl=pl&source=sh%2Fx%2Fim
0
PC z Windowsem jest tańszy i mocniejszy od Mac. Są też o wiele lepsze monitory od tych w Mac, więc wielu grafików korzysta też z Windowsa (takie Eizo zamiata Retinę 5k). Są też aplikacje wykorzystywane przez inżynierów, których nie ma na MacOS. Poza tym branża filmowa nie jest najbardziej wymagająca dla komputera.
1
U mnie jest p$g i Real, bo większy szacunek mam dla odwiecznego rywala niż do tego paryskiego "szamba" ;-)
0
Ciebie Mac może być ok, bo do profesjonalnych zastosowań i do gier, te komputery się nie nadają. Poza tym największą wadą Mac jest to, że płacisz głównie za logo i dostajesz niezbyt dobre podzespoły (chyba, że wybulisz więcej). Ja używam laptopa z Windowsem od 7 lat. Był męczony grami, przewożony w różne miejsca itd. System już trochę muli i długo się włącza, ale nie mam SSD i w przeszłości ściągałem trochę badziewia.
0
Poleci mi ktoś jakąś drużynę do kariery w fifie 19?
Byle nie był to klub z topu.
4
A jak będzie chciał iść do muzeum lotnictwa?
0
Chętnie obejrzę zajechany Real zniszczony w LM ;-)
0
Wiem, że będziesz miał ograniczenia do 3 Mbps.
8
Powinien powstań serial pt. "Better call Leo" ;)