Homoseksualizm jest nienormalny i oddawanie dzieci osobom LGBT jest po prostu głupie, bo dziecko stanie się nienormalne. Poza tym to środowisko wpycha się wszędzie, więc nic dziwnego, że niektórzy mają dość, ale nie ma żadnej szykany. Mogą pracować, żyć, odpoczywać i robić takie same rzeczy jak każdy inny, ale niech nie naruszają wolności innych wychodząc nago lub w jakimś okropnym stroju.
W najgorszym wypadku będziesz musiał mieć operację kręgosłupa. Pręta Ci raczej nie wstawią, tylko operacyjnie skorygują i każa ćwiczyć. Mam nadzieję, że tylko rehabilitację zalecą, bo taka operacja nie jest zbyt fajna...
Zespoły odpowiadają za silnki i aerodynamikę. Jak nie ma się odpowiednich specjalistów, doświadczenia i odpowiednich środków finansowych to nie da się zrobić dobrego bolidu.
Poza tym Williams to zespół praktycznie upadły. Kiedyś dużo sukcesów, a teraz miernota, która chce powrócić do topu. Mam nadzieję, że w nowym sezonie im w końcu wyjdzie...
Będzie przez cały sezon. Nazywa się graliga. Ja już wygrałem dostęp na 7 dni. Co dziennie są inne nagrody do wygrania. Jest jeszcze graliga premium, ale ja nie mogę się zalogować (tam dostęp na cały sezon można wygrać).
Nominuję użytkownika Kajtek77, gdyż jego ciekawostki pojawiają się bardzo regularnie i można się z nich dużo dowiedzieć. Poza tym zawsze prowadzi kulturalne rozmowy.
Z ciekawości obejrzałem jak Rojo gra w F76 i bugi były tam bardzo widoczne. Np. Rojo wyrzucił strzelbę bojową, by jego kolega ją wziął i strzelba zniknęła.
No widzisz, mam tak wyprany mózg, że nie poznałem pola dziadka :( Muszę założyć czapkę foliową, by chronić swój mózg! Jeszcze te cholerne amelinium wciskają nam wszędzie by nas wytruć...
Przecież kosmos nie istnieje! To jakiś spisek mający na celu wyprać nam mózgi! ONI kręcą to w studiu, a lemingi myślą, że tak jest w rzeczywistości!!! ;D
Problemem jest uciążliwość dla mieszkańców. Co ciekawe pewien Polak wymyślił poziome turbiny, które generują mniej hałasu i słabszy efekt stroboskopowy, ale nic o tym nie słychać.
Z wyglądu nawet mi się podoba. Jeśli chodzi o muzykę to uważam, że to jakieś badziewie, ale każdy ma inny gust :) Poza tym szanuję ją za liczne akcje charytatywne.
0
Nie mam.
0
Chodziło mi o Tomasza Lisa :)
0
Ja gram, a co?
7
Dobrze, że go zdjęli, bo jest wielkim bucem i nie grzeszy mądrością.
1
Homoseksualizm jest nienormalny i oddawanie dzieci osobom LGBT jest po prostu głupie, bo dziecko stanie się nienormalne. Poza tym to środowisko wpycha się wszędzie, więc nic dziwnego, że niektórzy mają dość, ale nie ma żadnej szykany. Mogą pracować, żyć, odpoczywać i robić takie same rzeczy jak każdy inny, ale niech nie naruszają wolności innych wychodząc nago lub w jakimś okropnym stroju.
2
Komentarz usunięty
2
Taa najlepiej zabić dziecko i po problemie...
0
Ja też wczoraj wygrałem i oddałem komuś na La Ramblii.
0
Tylko, że to dziecko obserwuje jak jego ojciec naparza w Fortnite zamiast oglądać Peppę :)
0
Niektórzy na grajliga wygrywają.
0
Poproszę.
0
W najgorszym wypadku będziesz musiał mieć operację kręgosłupa. Pręta Ci raczej nie wstawią, tylko operacyjnie skorygują i każa ćwiczyć. Mam nadzieję, że tylko rehabilitację zalecą, bo taka operacja nie jest zbyt fajna...
0
Obejrzę PSG vs Liverpool, bo The Reds jest jednym z moich ulubionych klubów i dawno ich nie oglądałem.
W międzyczasie będę podglądać Barcelonę.
0
Ciekawe, czy pije Kopi Luwak, czy Jamaican Blue Mountain.
1
Poszło i konkurs się skończył :-)
0
Chce ktoś kod na 7 dni do Ipli? Mam tylko jeden i wygrywa najszybszy :)
0
Zespoły odpowiadają za silnki i aerodynamikę. Jak nie ma się odpowiednich specjalistów, doświadczenia i odpowiednich środków finansowych to nie da się zrobić dobrego bolidu.
Poza tym Williams to zespół praktycznie upadły. Kiedyś dużo sukcesów, a teraz miernota, która chce powrócić do topu. Mam nadzieję, że w nowym sezonie im w końcu wyjdzie...
1
Będzie przez cały sezon. Nazywa się graliga. Ja już wygrałem dostęp na 7 dni. Co dziennie są inne nagrody do wygrania. Jest jeszcze graliga premium, ale ja nie mogę się zalogować (tam dostęp na cały sezon można wygrać).
0
Jak zalogować się do klubu premium na graliga?
Wyskakuje mi ciągle błąd autoryzacji.
18
Przecież to był cytat, a nie jego opinia.
6
Nominuję użytkownika Kajtek77, gdyż jego ciekawostki pojawiają się bardzo regularnie i można się z nich dużo dowiedzieć. Poza tym zawsze prowadzi kulturalne rozmowy.
1
Z ciekawości obejrzałem jak Rojo gra w F76 i bugi były tam bardzo widoczne. Np. Rojo wyrzucił strzelbę bojową, by jego kolega ją wziął i strzelba zniknęła.
0
Witamy w barcelońskiej rodzinie! ;)
1
No widzisz, mam tak wyprany mózg, że nie poznałem pola dziadka :( Muszę założyć czapkę foliową, by chronić swój mózg! Jeszcze te cholerne amelinium wciskają nam wszędzie by nas wytruć...
9
Przecież kosmos nie istnieje! To jakiś spisek mający na celu wyprać nam mózgi! ONI kręcą to w studiu, a lemingi myślą, że tak jest w rzeczywistości!!! ;D
0
Problemem jest uciążliwość dla mieszkańców. Co ciekawe pewien Polak wymyślił poziome turbiny, które generują mniej hałasu i słabszy efekt stroboskopowy, ale nic o tym nie słychać.
0
Z wyglądu nawet mi się podoba. Jeśli chodzi o muzykę to uważam, że to jakieś badziewie, ale każdy ma inny gust :) Poza tym szanuję ją za liczne akcje charytatywne.
0
Jakby był taki finał to wziąłbym ze sobą wujka zagorzałego Madridistę, bo jego mina byłaby bezcenna :-)
1
Bo ludzie mają wolną wolę.
0
A to przepraszam ;)