Wiadomo, że jest ciężko zabić kogoś, ale to nie znaczy, że mamy dać się okradać. Ciekawe jak Ty byś się zachował jakbym wszedł Ci w nocy do domu i ukradłbym Ci TV, czy komputer. Zadzwoniłbyś na 997 i grzecznie poczekał aż sobie wyjdę?
Gdyby broń była w domach to przestępca zastanowiłby się dwa razy zanim by się włamał. Poza tym strzały w głowę nie zdażają się często. Najczęściej strzały trafiają w nogi i w korpus. Gdyby wszyscy ludzie czekali na interwencję policji to doszłoby do większej ilości tragedii np. jedzie pijak i zamiast dokonać obywatelskiego zatrzymania dzwonisz na 997 i jedziesz dalej bo masz w d..., a gościu pare set metrów dalej on zabija kogoś na pasach.
Jeśli chodzi o dysk to musisz mieć SSD, by komp włączał się szybko i żeby system nie zamulał. Najszybsze będą te ze złączem M.2 PCIe. Do tego można wziąć jeszcze HDD na resztę plików. Najczęściej używane gry instalujesz na SSD, by szybciej się ładowały. 8 GB RAM GDDR4 to dzisiaj minimum. Jeśli chodzi o kartę na przyszłość to przynajmniej GTX 1060 6 GB musi być. Jeśli chodzi o procki to nie za bardzo się orientuję, ale nowa i7 powinna być ok. Możesz wziąć również i5, który będzie trochę słabszy od i7, ale będzie tańszy. Jeśli chodzi o chłodzenie to jest dobre w tym lapku.
W karierze menedżera w Fifa 19 wygrałem Barceloną La Liga Santander. Messi został królem strzelców, a ter Stegen został bramkarzem turnieju i żaden z nich nie znalazł się w drużynie turnieju...
Przecież to jest słaby film. Idiotyczne sceny slow motion (w szczególności scena pocałunku pod ostrzałem karabinowym) , niepasująca muzyka i słaba gra aktorska.
0
Wiadomo, że jest ciężko zabić kogoś, ale to nie znaczy, że mamy dać się okradać. Ciekawe jak Ty byś się zachował jakbym wszedł Ci w nocy do domu i ukradłbym Ci TV, czy komputer. Zadzwoniłbyś na 997 i grzecznie poczekał aż sobie wyjdę?
0
Gdyby broń była w domach to przestępca zastanowiłby się dwa razy zanim by się włamał. Poza tym strzały w głowę nie zdażają się często. Najczęściej strzały trafiają w nogi i w korpus. Gdyby wszyscy ludzie czekali na interwencję policji to doszłoby do większej ilości tragedii np. jedzie pijak i zamiast dokonać obywatelskiego zatrzymania dzwonisz na 997 i jedziesz dalej bo masz w d..., a gościu pare set metrów dalej on zabija kogoś na pasach.
0
Tu masz konigurację tego modelu wg. mojego uznania: https://www.x-kom.pl/p/436491-notebook-laptop-17-3-acer-helios-300-i7-8750h-16gb-480-1000-win10-gtx1060.html
0
Jeśli chodzi o dysk to musisz mieć SSD, by komp włączał się szybko i żeby system nie zamulał. Najszybsze będą te ze złączem M.2 PCIe. Do tego można wziąć jeszcze HDD na resztę plików. Najczęściej używane gry instalujesz na SSD, by szybciej się ładowały. 8 GB RAM GDDR4 to dzisiaj minimum. Jeśli chodzi o kartę na przyszłość to przynajmniej GTX 1060 6 GB musi być. Jeśli chodzi o procki to nie za bardzo się orientuję, ale nowa i7 powinna być ok. Możesz wziąć również i5, który będzie trochę słabszy od i7, ale będzie tańszy. Jeśli chodzi o chłodzenie to jest dobre w tym lapku.
0
Chya jedno 0 za dużo do nazwy dodałeś.
0
Jeśli chodzi o komedię to polecam "Gorący Towar" i "Agentka". Z dreszczowców polecam "Winni" i "Baby Driver".
0
City i P$G też są śmieszne ;) Pewnie znowu odpadną w 1/4 LM albo wcześniej...
0
Przecież tak było zawsze ;)
0
UEFA zniosła ten zakaz.
0
No ale Depay to nie Mertens. Każdy inaczej będzie się czuł na danej pozycji.
0
Może Maxi Gomez? Słyszałem, że dobry zawodnik.
0
A to nie widziałem. Poza tym RB Lipsk rzuci pewnie jakąś zaporową ceną.
1
Timo Wernera :)
0
Zapomniałem o tym :)
1
Brakuje mi jeszcze pana "po ch... mi ten VAR" Marciniaka :P
1
Dla mnie to nie jest problemem. Chodzi tylko o ciekawą logikę Fify :-)
1
W karierze menedżera w Fifa 19 wygrałem Barceloną La Liga Santander. Messi został królem strzelców, a ter Stegen został bramkarzem turnieju i żaden z nich nie znalazł się w drużynie turnieju...
0
Kurski podobno zrezygnował z Ekstraklasy.
0
Gliny nawet nie ma ;)
5
Wolałbym dostać nagrodę pieniężną w wysokości wszystkich nietrafionych kuponików Socjopaty... :P
0
Wygląd zmienił się na gówniany.
0
A jak wsadzi do suszarki? ;)
1
Chyba, że sędzią będzie Marciniak ;)
0
Tylko, że 0 zawiera aspartam, który może być rakotwórczy wg. niektórych badań.
5
Śmieszne jak cholera...
0
Jakie hasła rzucają?! Bóg Honor i Ojczyzna, czy raz sierpem raz młotem? Trzeba być stukniętym, by gadać o jakieś wrogości.
0
Ja jakoś nie widziałem flag ONR-u. Większość ma biało-czerwone flagi, więc się nie czepiaj.
0
I dobrze, że krzyczą, bo komunizm był złem. Jeśli uważasz, że komuna była świetna, to nie mam pytań...
9
Przecież to jest słaby film. Idiotyczne sceny slow motion (w szczególności scena pocałunku pod ostrzałem karabinowym) , niepasująca muzyka i słaba gra aktorska.
0
O co chodzi z tym challengem?