0

Wiadomo, że jest ciężko zabić kogoś, ale to nie znaczy, że mamy dać się okradać. Ciekawe jak Ty byś się zachował jakbym wszedł Ci w nocy do domu i ukradłbym Ci TV, czy komputer. Zadzwoniłbyś na 997 i grzecznie poczekał aż sobie wyjdę?

0

Gdyby broń była w domach to przestępca zastanowiłby się dwa razy zanim by się włamał. Poza tym strzały w głowę nie zdażają się często. Najczęściej strzały trafiają w nogi i w korpus. Gdyby wszyscy ludzie czekali na interwencję policji to doszłoby do większej ilości tragedii np. jedzie pijak i zamiast dokonać obywatelskiego zatrzymania dzwonisz na 997 i jedziesz dalej bo masz w d..., a gościu pare set metrów dalej on zabija kogoś na pasach.

0

0

Jeśli chodzi o dysk to musisz mieć SSD, by komp włączał się szybko i żeby system nie zamulał. Najszybsze będą te ze złączem M.2 PCIe. Do tego można wziąć jeszcze HDD na resztę plików. Najczęściej używane gry instalujesz na SSD, by szybciej się ładowały. 8 GB RAM GDDR4 to dzisiaj minimum. Jeśli chodzi o kartę na przyszłość to przynajmniej GTX 1060 6 GB musi być. Jeśli chodzi o procki to nie za bardzo się orientuję, ale nowa i7 powinna być ok. Możesz wziąć również i5, który będzie trochę słabszy od i7, ale będzie tańszy. Jeśli chodzi o chłodzenie to jest dobre w tym lapku.

0

Chya jedno 0 za dużo do nazwy dodałeś.

0

Jeśli chodzi o komedię to polecam "Gorący Towar" i "Agentka". Z dreszczowców polecam "Winni" i "Baby Driver".

0

City i P$G też są śmieszne ;) Pewnie znowu odpadną w 1/4 LM albo wcześniej...

0

Przecież tak było zawsze ;)

0

UEFA zniosła ten zakaz.

0

No ale Depay to nie Mertens. Każdy inaczej będzie się czuł na danej pozycji.

0

Może Maxi Gomez? Słyszałem, że dobry zawodnik.

0

A to nie widziałem. Poza tym RB Lipsk rzuci pewnie jakąś zaporową ceną.

1

Timo Wernera :)

0

Zapomniałem o tym :)

1

Brakuje mi jeszcze pana "po ch... mi ten VAR" Marciniaka :P

1

Dla mnie to nie jest problemem. Chodzi tylko o ciekawą logikę Fify :-)

1

W karierze menedżera w Fifa 19 wygrałem Barceloną La Liga Santander. Messi został królem strzelców, a ter Stegen został bramkarzem turnieju i żaden z nich nie znalazł się w drużynie turnieju...

0

Kurski podobno zrezygnował z Ekstraklasy.

0

Gliny nawet nie ma ;)

5

Wolałbym dostać nagrodę pieniężną w wysokości wszystkich nietrafionych kuponików Socjopaty... :P

0

Wygląd zmienił się na gówniany.

0

A jak wsadzi do suszarki? ;)

1

Chyba, że sędzią będzie Marciniak ;)

0

Tylko, że 0 zawiera aspartam, który może być rakotwórczy wg. niektórych badań.

5

Śmieszne jak cholera...

0

Jakie hasła rzucają?! Bóg Honor i Ojczyzna, czy raz sierpem raz młotem? Trzeba być stukniętym, by gadać o jakieś wrogości.

0

Ja jakoś nie widziałem flag ONR-u. Większość ma biało-czerwone flagi, więc się nie czepiaj.

0

I dobrze, że krzyczą, bo komunizm był złem. Jeśli uważasz, że komuna była świetna, to nie mam pytań...

9

Przecież to jest słaby film. Idiotyczne sceny slow motion (w szczególności scena pocałunku pod ostrzałem karabinowym) , niepasująca muzyka i słaba gra aktorska.

0

O co chodzi z tym challengem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?