Księga Ocalenia jest świetna. Nie lubię kina drogi, ale w połączeniu z akcją jest zjadliwe ;) Need for Speed też ma trochę z kina drogi, bo przez długi czas główny bohater z dziewczyną przemierza USA i podczas drogi mają różne przygody. Wg. mnie ten film też jest bardzo dobry.
Dlatego ja nie używam urządzeń spod znaku ugryzionego jabłka. Szczególnie, że taki Oneplus wprowadził skaner odcisku palca i odpowiednik FaceID, a Apple zostawiło tylko FaceID. Nie obchodzi mnie to, że ich procki kręcą wysokie wyniki jak nie podoba mi się ich system i podejście do klienta.
Apple już nie będzie pokazywało ile IPhone'ów sprzedało. "Nie będziemy wam mówić, ile IPhone'ów sprzedaliśmy." Tim Cook Może obawiają się spadków w sprzedaży i nie chcą by ich akcje leciały w dół.
Dembuś poprosił Ramosa o koszulkę wg. Google Tłumacz. Pewnie zrobił to bo chciał mieć koszulkę kapitana upokorzonego zespołu. Na starość będzie mógł się wnukom pochwalić ;)
0
Wyspa tajemnic, Słaby punkt, Uprowadzona.
0
Księga Ocalenia jest świetna. Nie lubię kina drogi, ale w połączeniu z akcją jest zjadliwe ;)
Need for Speed też ma trochę z kina drogi, bo przez długi czas główny bohater z dziewczyną przemierza USA i podczas drogi mają różne przygody. Wg. mnie ten film też jest bardzo dobry.
0
PES 2018 to ostatnia wersja z LM. Fifa 19 ma już LM, LE i Superpuchar Europy.
0
Moim najlepszym trafem w tej edycji jest Kasper Schmeichel z 85 ovrl. Próbuję go sprzedać, ale narazie nic nie idzie...
0
Ciekawe co z tym zrobią. Wątpię by ktoś posłuchał Football Leaks.
13
Teraz doczytałem, że chodzi o wielokrotnego zdobywcę LM, więc prawdopodobnie chodzi o Real.
0
Wiesz kiedy złapano tego piłkarza?
0
Jak już to w Fifie, bo PES stracił LM.
0
Oby to nie był ktoś z Barcelony.
0
Szczęściarz ;) Chciałbym pojechać kiedyś na mecz Barcelony w LM...
0
Gościu ma śmieszne nazwisko, bo w tłumaczeniu na język polski oznacz jabłoń ;)
0
Przypomniałeś mi o jego nowej płycie. Dziękuję ;)
0
Potrafią grać dobrą muzykę, więc nie przesadzajmy, ale tylko czasami.
0
Dlatego ja nie używam urządzeń spod znaku ugryzionego jabłka. Szczególnie, że taki Oneplus wprowadził skaner odcisku palca i odpowiednik FaceID, a Apple zostawiło tylko FaceID. Nie obchodzi mnie to, że ich procki kręcą wysokie wyniki jak nie podoba mi się ich system i podejście do klienta.
9
Wyobraź sobie finał LM Barcelona vs Real na CN zakończony granatowo-bordową manitą ;)
0
Nie będą się mogli skusić, bo tej ligi tam nie będzie.
0
Apple już nie będzie pokazywało ile IPhone'ów sprzedało. "Nie będziemy wam mówić, ile IPhone'ów sprzedaliśmy." Tim Cook
Może obawiają się spadków w sprzedaży i nie chcą by ich akcje leciały w dół.
0
Kiełbasa wyborcza, bo nie będą pokazywali Ekstraklasy?!
10
Niech przeznaczą te pieniądze na Ligę Mistrzów.
Np. jeden mecz we wtorki na TVP Sport i jeden mecz w środy na TVP1. Ja byłbym zadowolony.
0
Liczba Barcelony to jakaś masakra...
0
Może spróbuję na survivalu. F4 już dawno przeszedłem Bractwem Stali, ale chyba przejdę Minutemanami.
1
Ja wchodziłem do domów, mordowałem bandytów i potwory oraz zbierałem wszystko co popadnie. To szybko przyniosło mi mnóstwo kapsli ;)
0
Według terminarza będzie rewanż.
0
Ok, źle zrozumiałem ;)
18
Cały Dembuś ;) Najpierw kaszani, by potem zaliczyć ważną asystę.
0
Kiedyś mu wyjdzie. Potrafi zagrać naprawdę świetne spotkanie, ale musi trochę popracować nad skutecznością.
0
Przecież Navas jest klasę niżej od Stegena.
1
Po pierwsze nie odejdzie, a po drugie w jego roli widziałbym Lorenzo Insigne lub Malcoma ;)
0
Dembuś poprosił Ramosa o koszulkę wg. Google Tłumacz. Pewnie zrobił to bo chciał mieć koszulkę kapitana upokorzonego zespołu. Na starość będzie mógł się wnukom pochwalić ;)
0
Co myślicie o klubie Bilderber? Wg. niektórych to "rząd światowy", który chce zniewolić ludzkość. Dla mnie jest to trochę dziwne.