1

Ja dopiero przechodzę na klasę światową ;)
W FUT przegrałem 24 razy i wygrałem 7. Trochę mi jeszcze brakuje. BTW wygrałeś tryplet w pierwszym sezonie?

1

Timo Werner i Rashford też są nieźli.
Na jakim poziomie trudności grasz, kiedy robiłeś transfery (od razu w pierwszym sezonie?) i jakiej formacji używasz?
Ja narazie kupiłem Grimaldo i sprzedałem Denisa Suareza i planuję sprzedaż Rafinhi i Munira.

0

Wara od Pulisicia! BVB nie może ciągle się osłabiać. Dobrze, że to tylko Tutto...

0

Ciekawe skąd Barto weźmie tylę kasy.

0

Ja już zawsze będę go nie cierpieć. Nie dość, że odszedł z klubu robiąc awanturę to jeszcze te żenujące symulki... Mam nadzieję, że już nie wróci, a jak zarząd będzie chciał go ściągnąć to Dembele zostanie.

0

Może PING masz za duży.

0

Maxi jest do wyjęcia, a jeśli chodzi o Rashforda to będzie potrzebny Ethan Hunt :P

2

Zależy jak Ci się trafi. Mam P9+ od 2 lat i wszystko dobrze działa. Poza tym Samsungi też potrafią się zaciąć po jakimś czasie.

0

Honor 10.

0

Albo Rashford lub Maxi Gomez ;-)

0

Powinna być żółta kartka za każde takie zachowanie. Przez takie zachowywanie piłka nożna zaczyna przypominać teatrzyk...

0

Jeszcze Polak rodak tam gra ;)

0

0

Właśnie dostałem 27 tys. coinsów z Division Rivals i mam już 44 tys. ;) Czy z taką ilością jest sens wzmacniania składu?

0

Tylko, że Setien prowadził jakieś słabiaki i obawiam się, że będzie się zachowywał jak EV, czyli będąc w Barcelonie będzie myślał, że dalej jest w słabym klubie.

1

Affleck gra autystycznego kreatywnego księgowego, który pracuje dla różnych przestępców ;)

2

Księgowy z Benem Affleckiem polecam! Jest to dramat i kryminał w jednym.

0

Ok bo nie wiedziałem jak to działa. Jak się utrzymają to będą mogli zagrać na ME, czy jeszcze nie?

0

Byłoby to bardzo kosztowne...

0

Co się stanie jak Polska zajmie drugie miejsce w LN?

0

Może w jego śnie Messi był ofensywnym pomocnikiem?

0

Martinez jest najbardziej przekonujący. Chociaż Belgia gra dosyć nudno...

0

Powiesz jakie kluby trenowali Ci panowie?

0

Nie jeszcze ściągną Messinho, Suarezinho oraz Busquetsinho i będzie skład na lata :P

0

Przecież globalne ocieplenie to lewacki spisek!
Teraz jest globalne oziębienie... :)

0

Mam 11600 coinsów w Fifa 19. Co byście zrobili na moim miejscu? Wzmacnianie składu, dalszy handel?

1

Może EV myśli, że gra w Fifę? ;)

1

Wypraszam sobie! Nie oglądałem meczu, bo uczyłem się historii starożytnej Grecji ;)

0

Logopeda może zostać. Nie ma nic piękniejszego od przegrywającego Realu ;-)

1

Jak tak dalej pójdzie to zastąpię pewnego użytkownika i przywiozę Henry'ego na rowerze...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?