Timo Werner i Rashford też są nieźli. Na jakim poziomie trudności grasz, kiedy robiłeś transfery (od razu w pierwszym sezonie?) i jakiej formacji używasz? Ja narazie kupiłem Grimaldo i sprzedałem Denisa Suareza i planuję sprzedaż Rafinhi i Munira.
Ja już zawsze będę go nie cierpieć. Nie dość, że odszedł z klubu robiąc awanturę to jeszcze te żenujące symulki... Mam nadzieję, że już nie wróci, a jak zarząd będzie chciał go ściągnąć to Dembele zostanie.
Tylko, że Setien prowadził jakieś słabiaki i obawiam się, że będzie się zachowywał jak EV, czyli będąc w Barcelonie będzie myślał, że dalej jest w słabym klubie.
1
Ja dopiero przechodzę na klasę światową ;)
W FUT przegrałem 24 razy i wygrałem 7. Trochę mi jeszcze brakuje. BTW wygrałeś tryplet w pierwszym sezonie?
1
Timo Werner i Rashford też są nieźli.
Na jakim poziomie trudności grasz, kiedy robiłeś transfery (od razu w pierwszym sezonie?) i jakiej formacji używasz?
Ja narazie kupiłem Grimaldo i sprzedałem Denisa Suareza i planuję sprzedaż Rafinhi i Munira.
0
Wara od Pulisicia! BVB nie może ciągle się osłabiać. Dobrze, że to tylko Tutto...
0
Ciekawe skąd Barto weźmie tylę kasy.
0
Ja już zawsze będę go nie cierpieć. Nie dość, że odszedł z klubu robiąc awanturę to jeszcze te żenujące symulki... Mam nadzieję, że już nie wróci, a jak zarząd będzie chciał go ściągnąć to Dembele zostanie.
0
Może PING masz za duży.
0
Maxi jest do wyjęcia, a jeśli chodzi o Rashforda to będzie potrzebny Ethan Hunt :P
2
Zależy jak Ci się trafi. Mam P9+ od 2 lat i wszystko dobrze działa. Poza tym Samsungi też potrafią się zaciąć po jakimś czasie.
0
Honor 10.
0
Albo Rashford lub Maxi Gomez ;-)
0
Powinna być żółta kartka za każde takie zachowanie. Przez takie zachowywanie piłka nożna zaczyna przypominać teatrzyk...
0
Jeszcze Polak rodak tam gra ;)
0
https://zapodaj.net/65620c2341ff5.png.html
0
Właśnie dostałem 27 tys. coinsów z Division Rivals i mam już 44 tys. ;) Czy z taką ilością jest sens wzmacniania składu?
0
Tylko, że Setien prowadził jakieś słabiaki i obawiam się, że będzie się zachowywał jak EV, czyli będąc w Barcelonie będzie myślał, że dalej jest w słabym klubie.
1
Affleck gra autystycznego kreatywnego księgowego, który pracuje dla różnych przestępców ;)
2
Księgowy z Benem Affleckiem polecam! Jest to dramat i kryminał w jednym.
0
Ok bo nie wiedziałem jak to działa. Jak się utrzymają to będą mogli zagrać na ME, czy jeszcze nie?
0
Byłoby to bardzo kosztowne...
0
Co się stanie jak Polska zajmie drugie miejsce w LN?
0
Może w jego śnie Messi był ofensywnym pomocnikiem?
0
Martinez jest najbardziej przekonujący. Chociaż Belgia gra dosyć nudno...
0
Powiesz jakie kluby trenowali Ci panowie?
0
Nie jeszcze ściągną Messinho, Suarezinho oraz Busquetsinho i będzie skład na lata :P
0
Przecież globalne ocieplenie to lewacki spisek!
Teraz jest globalne oziębienie... :)
0
Mam 11600 coinsów w Fifa 19. Co byście zrobili na moim miejscu? Wzmacnianie składu, dalszy handel?
1
Może EV myśli, że gra w Fifę? ;)
1
Wypraszam sobie! Nie oglądałem meczu, bo uczyłem się historii starożytnej Grecji ;)
0
Logopeda może zostać. Nie ma nic piękniejszego od przegrywającego Realu ;-)
1
Jak tak dalej pójdzie to zastąpię pewnego użytkownika i przywiozę Henry'ego na rowerze...