0

Jak Barcelona zmiażdży Real w październikowym El Classico to przestaną tak pisać ;-)

0

Ja tak nie myślę. Jeśli sądzisz, że wszystko było dobrze przeprowadzone to współczuję. Już cywilne śledztwa są dokładniejsze. Jak rozwalił się samolot na Ukrainie to zebrali szczątki i zrobili z nich model samolotu i w parę miesięcy potwierdzono, że rakieta spowodowała katastrofę. W Smoleńsku było dużo niedomówień, niedokładności i dezinformacji. Nawet czarnych skrzynek nie dostaliśmy. Nasz samolot i nie mamy do niego dostępu. To pokazuje, że jesteśmy śmiesznym państwem kierowanym przez imbecyli. Jeszcze te kłamstwa, że przekopali ziemię na metr.

0

Dembuś strzelił ładniejszą ;)

5

Oni nie chcą, ale inni oczekują takiej ekshumacji, bo katastrofa nie została wyjaśniona. Było to jedno z najgorzej prowadzonych śledztw lotniczych i nic tego nie zmieni.

0

Chciałem go dać, ale ostatecznie wstawiłem w ataku Messiego kapitana i Firmino ;-)

0

Ma ktoś link do bramki Dembele?

0

Kuźwa! Wstawiłem ich w Fantasy.

1

Polsat to gówno po prostu...

0

Ale to nie jest link do transmisji. To jest link do strony z linkami do transmisji ;-)

0

Real odpuszcza, a jest bardzo osłabiony ;) Oby Lopetegui wyleciał już w połowie sezonu.

0

Nie, bo mecz będzie na Polsat Sport Premium. Jeśli masz nc+ to masz za darmo do końca roku kanały premium od Polsatu.

0

Tylko żeby to nie była dominacja Realu ;)

0

Okaże się. Nie wiem jak wygląda tam komentarz.

1

Wydaje mi się, że tak. Na stronie nc+ wyskoczyła mi reklama oglądaj wszystkie mecze LM i było napisane nc+ go.

0

Ja tam liczę na DAZN. Tam za kwotę 10€/miesiąc Niemcy mają dostęp do ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej, Pucharu Króla i Ligi Angielskiej, LM od tego sezonu, sportów amerykańskich i WTA.
W dziale pomocy jest już pytanie o DAZN w Polsce ;)

1

W IPLA Sport 40 zł/tydzień, w nc+ masz do nowego roku za darmo LM, a potem chyba 20 zł/miesiąc dodatkowo do obecnego pakietu.

0

Jakby Polsat puszczał jakieś mecze na otwartym to ludzie nie walczyliby o kanał Premium, a Solorzowi zależy na jak największym zysku.

1

TVP co środę meczową będzie pokazywało jeden mecz LM. W tę środę o 20:55 pokażą mecz Real-Roma na jedynce.

0

Ja będę się cieszył jak Barcelona przejdzie przez ćwierćfinał ;)

0

Tylko DAZN może nas uratować...

0

Po pierwsze MyPlayer jest "nielegalny". Po drugie gdyby ludzie przestali płacić Polsatowi i oglądaliby streamy to ceny również by spadły. Jeśli firmy zaoferują uczciwą ofertę to przestanę korzystać ze streamów...

0

Znając Ernesta Barcelona wyjdzie na PSV z Messim, Suarezem i Dembele w ataku ;-)

0

Ter Stegen, Cou, Busi, Dembuś, Roberto i Suarez.

0

I już zaklepali awans do następnej rundy ;) Teraz walczą o słabszych rywali.

0

To samo co Kajtek ;-)

0

Podłącz do któregoś z gniazd gdzie jest FHD 60 Hz, czyli do dowolnego. Nie ma tu żadnej filozofii ;)

1

Ja również dzięki nim zacząłem kibicować Barcelonie ;)

0

Ten fon nie ma nfc.

0

Przyda Ci się karta gtx 1050 2 GB lub 1050 Ti 4 GB. Jak chcesz grać na średnich to bierz Ti. 8 GB RAM jest jeszcze wystarczające.

0

Ile waży demko na konsoli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?