Ja tak nie myślę. Jeśli sądzisz, że wszystko było dobrze przeprowadzone to współczuję. Już cywilne śledztwa są dokładniejsze. Jak rozwalił się samolot na Ukrainie to zebrali szczątki i zrobili z nich model samolotu i w parę miesięcy potwierdzono, że rakieta spowodowała katastrofę. W Smoleńsku było dużo niedomówień, niedokładności i dezinformacji. Nawet czarnych skrzynek nie dostaliśmy. Nasz samolot i nie mamy do niego dostępu. To pokazuje, że jesteśmy śmiesznym państwem kierowanym przez imbecyli. Jeszcze te kłamstwa, że przekopali ziemię na metr.
Oni nie chcą, ale inni oczekują takiej ekshumacji, bo katastrofa nie została wyjaśniona. Było to jedno z najgorzej prowadzonych śledztw lotniczych i nic tego nie zmieni.
Ja tam liczę na DAZN. Tam za kwotę 10€/miesiąc Niemcy mają dostęp do ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej, Pucharu Króla i Ligi Angielskiej, LM od tego sezonu, sportów amerykańskich i WTA.
W dziale pomocy jest już pytanie o DAZN w Polsce ;)
Po pierwsze MyPlayer jest "nielegalny". Po drugie gdyby ludzie przestali płacić Polsatowi i oglądaliby streamy to ceny również by spadły. Jeśli firmy zaoferują uczciwą ofertę to przestanę korzystać ze streamów...
0
Jak Barcelona zmiażdży Real w październikowym El Classico to przestaną tak pisać ;-)
0
Ja tak nie myślę. Jeśli sądzisz, że wszystko było dobrze przeprowadzone to współczuję. Już cywilne śledztwa są dokładniejsze. Jak rozwalił się samolot na Ukrainie to zebrali szczątki i zrobili z nich model samolotu i w parę miesięcy potwierdzono, że rakieta spowodowała katastrofę. W Smoleńsku było dużo niedomówień, niedokładności i dezinformacji. Nawet czarnych skrzynek nie dostaliśmy. Nasz samolot i nie mamy do niego dostępu. To pokazuje, że jesteśmy śmiesznym państwem kierowanym przez imbecyli. Jeszcze te kłamstwa, że przekopali ziemię na metr.
0
Dembuś strzelił ładniejszą ;)
5
Oni nie chcą, ale inni oczekują takiej ekshumacji, bo katastrofa nie została wyjaśniona. Było to jedno z najgorzej prowadzonych śledztw lotniczych i nic tego nie zmieni.
0
Chciałem go dać, ale ostatecznie wstawiłem w ataku Messiego kapitana i Firmino ;-)
0
Ma ktoś link do bramki Dembele?
0
Kuźwa! Wstawiłem ich w Fantasy.
1
Polsat to gówno po prostu...
0
Ale to nie jest link do transmisji. To jest link do strony z linkami do transmisji ;-)
0
Real odpuszcza, a jest bardzo osłabiony ;) Oby Lopetegui wyleciał już w połowie sezonu.
0
Nie, bo mecz będzie na Polsat Sport Premium. Jeśli masz nc+ to masz za darmo do końca roku kanały premium od Polsatu.
0
Tylko żeby to nie była dominacja Realu ;)
0
Okaże się. Nie wiem jak wygląda tam komentarz.
1
Wydaje mi się, że tak. Na stronie nc+ wyskoczyła mi reklama oglądaj wszystkie mecze LM i było napisane nc+ go.
0
Ja tam liczę na DAZN. Tam za kwotę 10€/miesiąc Niemcy mają dostęp do ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej, Pucharu Króla i Ligi Angielskiej, LM od tego sezonu, sportów amerykańskich i WTA.
W dziale pomocy jest już pytanie o DAZN w Polsce ;)
1
W IPLA Sport 40 zł/tydzień, w nc+ masz do nowego roku za darmo LM, a potem chyba 20 zł/miesiąc dodatkowo do obecnego pakietu.
0
Jakby Polsat puszczał jakieś mecze na otwartym to ludzie nie walczyliby o kanał Premium, a Solorzowi zależy na jak największym zysku.
1
TVP co środę meczową będzie pokazywało jeden mecz LM. W tę środę o 20:55 pokażą mecz Real-Roma na jedynce.
0
Ja będę się cieszył jak Barcelona przejdzie przez ćwierćfinał ;)
0
Tylko DAZN może nas uratować...
0
Po pierwsze MyPlayer jest "nielegalny". Po drugie gdyby ludzie przestali płacić Polsatowi i oglądaliby streamy to ceny również by spadły. Jeśli firmy zaoferują uczciwą ofertę to przestanę korzystać ze streamów...
0
Znając Ernesta Barcelona wyjdzie na PSV z Messim, Suarezem i Dembele w ataku ;-)
0
Ter Stegen, Cou, Busi, Dembuś, Roberto i Suarez.
0
I już zaklepali awans do następnej rundy ;) Teraz walczą o słabszych rywali.
0
To samo co Kajtek ;-)
0
Podłącz do któregoś z gniazd gdzie jest FHD 60 Hz, czyli do dowolnego. Nie ma tu żadnej filozofii ;)
1
Ja również dzięki nim zacząłem kibicować Barcelonie ;)
0
Ten fon nie ma nfc.
0
Przyda Ci się karta gtx 1050 2 GB lub 1050 Ti 4 GB. Jak chcesz grać na średnich to bierz Ti. 8 GB RAM jest jeszcze wystarczające.
0
Ile waży demko na konsoli?