Twórcy komputerowego Wiedźmina pracują nad nową grą Cyberpunk 2077. Jest to RPG z otwartym światem osadzonym na uniwersum Cyberpunka. Gra wyjdzie prawdopodobnie w 2020 roku.
Bzdury opowiadasz. Komputery są o wiele mocniejsze od konsol. Na PS4 żadna gra AAA nie pójdzie w 60 klatkach na sekundę, a na dobrym PC już tak. Nie mówiąc o grafice i szybkości działania(PC z SSD zamiata konsole). Poza tym do PC również podłączysz pada i telewizor, czy rzutnik.
Jakbyn miał więcej pieniędzy to z chęcią wybrałbym PCta.
PO z kolei zlikwidowało w 2009 stocznię szczecińską swoją genialną specustawą. Poza tym UE również się przyczyniła do tego, bo kazała stoczniom oddać pomoc od państwa. Przynajmniej obecny rząd coś zrobił i "próbuje" naprawić przemysł stoczniowy.
Przecież oto mi chodziło. Dania nie posiada wielkiej floty tylko ma parę nowoczesnych statków. Dlatego moim marzeniem jest pozbycie się obecnego złomu i zastąpienie go nowym sprzętem. No ale lepiej dokupić złom do złomu ;)
Nieprawda. Wiadomo, że pozostała część armii jest bardziej potrzebna, ale nowoczesna marynarka też by się przydała. Poza tym my sprzedaliśmy swoje stocznie i chcemy kupić jakiś australijski złom, a taka Dania produkuje statki klasy światowej.
Microsoft myśli nad nowym abonamentem Xbox All Access. Za 22$ miesięcznie otrzymywałoby się Xboxa S z Xbox Live Gold i Xbox Game Pass, a za 35$ Xboxa X z tymi dodatkami. Po dwóch latach obowiązywania umowy o abonamencie konsola należałaby do abonenta.
Steam umieścił w swojej platformie narzędzie o nazwie Proton, które jest przerobionym Wine i pozwala na odpalenie wielu gier z Windowsa na Linuksie i bazuje na API Vulkan. Gaming na Linuksie się zbliża... :-)
To, że się mówi nie znaczy, że jest coś robione. Nikomu nic się nie dzieje, więc ten ranking jest żenujący. Szczególnie, że opis sytuacji w Polsce wygląda tam tak jakby jacyś ekstremiści siłą utrzymywali się przy władzy. Dlatego mam gdzieś ten ranking.
Czy ktoś pobił dziennikarza GW za artykuł? Czy policja wlazła do domu i zaciągnęła kogoś siłą na komisariat, bo jest przeciwko rządowi? Nie, więc gadanie o zagrożeniu wolności prasy jest bezsensu. Gdy rządziło PO to nikt nie robiła larum gdy wyrywano laptopa dziennikarzowi z Wprost.
Ranking subiektywny prowadzony przez jakąś badziewną organizację. Wolność prasy nie jest zagrożona. Wyborcza pisze co chce i pokazuje fake newsy i nikt im nic nie robi. Płacze opozycji są idiotyczne i widać, że przedstawili im nieprawdziwą sytuację. Jeszcze ten obrazek z protestu KOD-u który tylko ryja strzępić potrafi i ma coraz mniej zwolenników.
0
Dzięki wielkie.
0
Powie mi ktoś o co chodzi?
0
A jaki kolor jeśli można spytać? :)
0
A szpileczki?
8
Przecież Messi często podaje do Dembusia.
1
Włoskie kozaczki? ;)
3
Naczelny krytyk Fify się odezwał...
0
Twórcy komputerowego Wiedźmina pracują nad nową grą Cyberpunk 2077. Jest to RPG z otwartym światem osadzonym na uniwersum Cyberpunka. Gra wyjdzie prawdopodobnie w 2020 roku.
0
Bzdury opowiadasz. Komputery są o wiele mocniejsze od konsol. Na PS4 żadna gra AAA nie pójdzie w 60 klatkach na sekundę, a na dobrym PC już tak. Nie mówiąc o grafice i szybkości działania(PC z SSD zamiata konsole). Poza tym do PC również podłączysz pada i telewizor, czy rzutnik.
Jakbyn miał więcej pieniędzy to z chęcią wybrałbym PCta.
2
Wincyj FPS i rdzeniuff ;)
0
W PES 18 z kolei najmocniejsze kluby sprzedały swoich najlepszych zawodników i kupiły szrot, a ligę wygrał.... Arsenal ;)
0
Przecież będziesz mógł grać Williamsem i jakąś dziewczyną w trybie fabularnym.
0
PO z kolei zlikwidowało w 2009 stocznię szczecińską swoją genialną specustawą. Poza tym UE również się przyczyniła do tego, bo kazała stoczniom oddać pomoc od państwa. Przynajmniej obecny rząd coś zrobił i "próbuje" naprawić przemysł stoczniowy.
1
Przecież oto mi chodziło. Dania nie posiada wielkiej floty tylko ma parę nowoczesnych statków. Dlatego moim marzeniem jest pozbycie się obecnego złomu i zastąpienie go nowym sprzętem. No ale lepiej dokupić złom do złomu ;)
0
Nieprawda. Wiadomo, że pozostała część armii jest bardziej potrzebna, ale nowoczesna marynarka też by się przydała. Poza tym my sprzedaliśmy swoje stocznie i chcemy kupić jakiś australijski złom, a taka Dania produkuje statki klasy światowej.
0
Wczoraj do portu wojennego w Gdyni, w ramach misji NATO, wpłynął duński okręt dowodzenia HDMS Esbern Snare.
https://zapodaj.net/5d79c66960ca7.jpg.html
Oby nasza marynarka doczekała się kiedyś takich okrętów...
0
Gangstar 4, Mekorama, WarFriends, Dream League 2018.
0
Ku#@a jego mać! ;-)
0
A ta czerwona woda, którą czasem zrzucają jest po to by widzieć w jakim kierunku spada, czy jest tam jakiś środek przeciwpożarowy?
0
Taaa i będzie party everyday ;)
0
Microsoft myśli nad nowym abonamentem Xbox All Access. Za 22$ miesięcznie otrzymywałoby się Xboxa S z Xbox Live Gold i Xbox Game Pass, a za 35$ Xboxa X z tymi dodatkami. Po dwóch latach obowiązywania umowy o abonamencie konsola należałaby do abonenta.
0
Odpal jakiś streaming np. Netflix, HBO GO, obejrzyj mecz Ajaxu lub poczytaj książkę ;)
0
Steam umieścił w swojej platformie narzędzie o nazwie Proton, które jest przerobionym Wine i pozwala na odpalenie wielu gier z Windowsa na Linuksie i bazuje na API Vulkan. Gaming na Linuksie się zbliża... :-)
1
To, że się mówi nie znaczy, że jest coś robione. Nikomu nic się nie dzieje, więc ten ranking jest żenujący. Szczególnie, że opis sytuacji w Polsce wygląda tam tak jakby jacyś ekstremiści siłą utrzymywali się przy władzy. Dlatego mam gdzieś ten ranking.
2
Czy ktoś pobił dziennikarza GW za artykuł? Czy policja wlazła do domu i zaciągnęła kogoś siłą na komisariat, bo jest przeciwko rządowi? Nie, więc gadanie o zagrożeniu wolności prasy jest bezsensu. Gdy rządziło PO to nikt nie robiła larum gdy wyrywano laptopa dziennikarzowi z Wprost.
5
Ranking subiektywny prowadzony przez jakąś badziewną organizację. Wolność prasy nie jest zagrożona. Wyborcza pisze co chce i pokazuje fake newsy i nikt im nic nie robi. Płacze opozycji są idiotyczne i widać, że przedstawili im nieprawdziwą sytuację. Jeszcze ten obrazek z protestu KOD-u który tylko ryja strzępić potrafi i ma coraz mniej zwolenników.
1
TVP ma licencję na pokazywanie środowych meczów Ligi Mistrzów.
0
Kraje Zatoki Perskiej? Utrudniona sprzedaż alkoholu, wydzielone strefy dla różnych płci, ograniczenia religijne, zakaz okazywania czułości itd.
0
Za wygrane kuponiki chciałeś polecieć? ;)
1
To wszystko wina PIS-u...