0

Dzięki wielkie.

0

Powie mi ktoś o co chodzi?

0

A jaki kolor jeśli można spytać? :)

0

A szpileczki?

8

Przecież Messi często podaje do Dembusia.

1

Włoskie kozaczki? ;)

3

Naczelny krytyk Fify się odezwał...

0

Twórcy komputerowego Wiedźmina pracują nad nową grą Cyberpunk 2077. Jest to RPG z otwartym światem osadzonym na uniwersum Cyberpunka. Gra wyjdzie prawdopodobnie w 2020 roku.

0

Bzdury opowiadasz. Komputery są o wiele mocniejsze od konsol. Na PS4 żadna gra AAA nie pójdzie w 60 klatkach na sekundę, a na dobrym PC już tak. Nie mówiąc o grafice i szybkości działania(PC z SSD zamiata konsole). Poza tym do PC również podłączysz pada i telewizor, czy rzutnik.
Jakbyn miał więcej pieniędzy to z chęcią wybrałbym PCta.

2

Wincyj FPS i rdzeniuff ;)

0

W PES 18 z kolei najmocniejsze kluby sprzedały swoich najlepszych zawodników i kupiły szrot, a ligę wygrał.... Arsenal ;)

0

Przecież będziesz mógł grać Williamsem i jakąś dziewczyną w trybie fabularnym.

0

PO z kolei zlikwidowało w 2009 stocznię szczecińską swoją genialną specustawą. Poza tym UE również się przyczyniła do tego, bo kazała stoczniom oddać pomoc od państwa. Przynajmniej obecny rząd coś zrobił i "próbuje" naprawić przemysł stoczniowy.

1

Przecież oto mi chodziło. Dania nie posiada wielkiej floty tylko ma parę nowoczesnych statków. Dlatego moim marzeniem jest pozbycie się obecnego złomu i zastąpienie go nowym sprzętem. No ale lepiej dokupić złom do złomu ;)

0

Nieprawda. Wiadomo, że pozostała część armii jest bardziej potrzebna, ale nowoczesna marynarka też by się przydała. Poza tym my sprzedaliśmy swoje stocznie i chcemy kupić jakiś australijski złom, a taka Dania produkuje statki klasy światowej.

0

Wczoraj do portu wojennego w Gdyni, w ramach misji NATO, wpłynął duński okręt dowodzenia HDMS Esbern Snare.

https://zapodaj.net/5d79c66960ca7.jpg.html

Oby nasza marynarka doczekała się kiedyś takich okrętów...

0

Gangstar 4, Mekorama, WarFriends, Dream League 2018.

0

Ku#@a jego mać! ;-)

0

A ta czerwona woda, którą czasem zrzucają jest po to by widzieć w jakim kierunku spada, czy jest tam jakiś środek przeciwpożarowy?

0

Taaa i będzie party everyday ;)

0

Microsoft myśli nad nowym abonamentem Xbox All Access. Za 22$ miesięcznie otrzymywałoby się Xboxa S z Xbox Live Gold i Xbox Game Pass, a za 35$ Xboxa X z tymi dodatkami. Po dwóch latach obowiązywania umowy o abonamencie konsola należałaby do abonenta.

0

Odpal jakiś streaming np. Netflix, HBO GO, obejrzyj mecz Ajaxu lub poczytaj książkę ;)

0

Steam umieścił w swojej platformie narzędzie o nazwie Proton, które jest przerobionym Wine i pozwala na odpalenie wielu gier z Windowsa na Linuksie i bazuje na API Vulkan. Gaming na Linuksie się zbliża... :-)

1

To, że się mówi nie znaczy, że jest coś robione. Nikomu nic się nie dzieje, więc ten ranking jest żenujący. Szczególnie, że opis sytuacji w Polsce wygląda tam tak jakby jacyś ekstremiści siłą utrzymywali się przy władzy. Dlatego mam gdzieś ten ranking.

2

Czy ktoś pobił dziennikarza GW za artykuł? Czy policja wlazła do domu i zaciągnęła kogoś siłą na komisariat, bo jest przeciwko rządowi? Nie, więc gadanie o zagrożeniu wolności prasy jest bezsensu. Gdy rządziło PO to nikt nie robiła larum gdy wyrywano laptopa dziennikarzowi z Wprost.

5

Ranking subiektywny prowadzony przez jakąś badziewną organizację. Wolność prasy nie jest zagrożona. Wyborcza pisze co chce i pokazuje fake newsy i nikt im nic nie robi. Płacze opozycji są idiotyczne i widać, że przedstawili im nieprawdziwą sytuację. Jeszcze ten obrazek z protestu KOD-u który tylko ryja strzępić potrafi i ma coraz mniej zwolenników.

1

TVP ma licencję na pokazywanie środowych meczów Ligi Mistrzów.

0

Kraje Zatoki Perskiej? Utrudniona sprzedaż alkoholu, wydzielone strefy dla różnych płci, ograniczenia religijne, zakaz okazywania czułości itd.

0

Za wygrane kuponiki chciałeś polecieć? ;)

1

To wszystko wina PIS-u...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?