0

Nie będzie okrojona, ale grafika będzie gorsza i parę innych rzeczy.

0

Anglia: Wembley, Anfield, Old Trafford, Emirates, Stamford Bridge, nowe White Hart Lane.
Hiszpania: Camp Nou, Bernabeu, Wanda Metropolitano, Pizjuan, Mestalla, El Madrigal(Estadio de la Ceramica).

0

To nie jest propaganda, bo byłem w Barcelonie i widziałem natrętów, którzy wciskali ludziom jakieś badziewia.

0

Po prostu unikaj odludnych miejsc i czarnoskórych handlarzy podróbek. Jeśli chodzi o muzułmanów to pamiętam jak byłem w Czechach i na ulicy przepuściłem jakąś kobietę w burce, a jej facet spojrzał się na mnie jakbym go obraził ;)

0

Dlatego ja unikam współczesnych polskich filmów.

0

Podobno BVB jest zainteresowana Paco, Maxi Gomezem i Abubakarem, bo chcą zapełnić dziurę po Aubie, a nie chcą wiele wydać.

0

Widzę, że masz Poirota w awatarze ;) Szacun!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Gameplay Trailer polskiej sieciowej strzelanki World War 3 firmy Farm 51 przed otwartym dostępem:

0

Jak chcesz najlepszy to weź z tak skonfigurowanym RAM-em, matrycą IPS oraz z SSD M.2 i HDD. Rozmiar nie ma znaczenia, ale sugerowałbym 15 cali, bo będziesz nosił go na uczelnię, a 17 cali będzie mniej poręczne.

0

Ten na Morelach ma lepszą matrycę, czyli IPS. Ma ona większe opóźnienie od TN, ale jak nie grasz nałogowo w CS to nie będzie Ci to przeszkadzać, a kolory i kąty widzenia są o wiele lepsze w IPS. Jeśli chodzi o dysk to najlepiej mieć SSD M.2 na Windows i najczęściej używane gry + HDD na całą resztę. Patrz również by były dwie kości RAM np. jak chcesz 8 GB to weź 2x4GB, bo będzie działało szybciej niż jedna kość 8 GB. Poza tym MSI jest lepsze od tych kadłubków Clevo.

0

Ja korzystam z Huawei P9 Plus od prawie dwóch lat i wszystko świetnie działa. Raz zaciął się przez aplikację, a raz sam z siebie. Tylko Chrome się psuje, ale to chyba wina Google. W 2016 miałem Androida Marshmallow, teraz mam Nougat, a niedługo ma wyjść Oreo. Wsparcie jest dobre i długie, ale nie wiem jak jest z serią Y.

0

USA namieszały jak zwykle...

1

Przecież kłótnie o to co jest lepsze są od zawsze np. Star Wars vs Star Trek, James Bond vs Jason Bourne, COD vs Battlefield, PS vs XBox. Każdy ma własne zdanie, więc nic dziwnego, że co jakiś czas się dyskutuje. Przeszkadza Ci to nie czytaj po prostu.

0

EA ma pełną licencję na Serie A i B oraz Puchar Włoch, więc scoreboardy będą na pewno.

3

W PES mecz nie przypomina rzeczywistości, bo gra bramkarzy jest bardzo niedopracowana, piłkarze poruszają się za wolno i łatwiej strzela się ładne bramki.

0

Wcześniej był Messi, więc fani Realu się irytowali.

0

Wiem dlatego Ty wybierasz PES, a ja FIFĘ ;)

0

Niezłe mi dopieszczenie z małą ilością lig(co z tego, że można dograć jak na Xboxie się nie da), słabymi bramkarzami i nieintuicyjnym menu, a w szczególności w trybie kariery.

0

Zapytaj się Messiego ;)

0

Pisałeś to już. Bierz NC+, bo oprócz tego będziesz miał do stycznia LM za darmo, a potem za jakąś opłatą.

0

Sprawdź stan konta bankowego, bo mi tak dwa razy wyskakiwało i skasowali mnie za dwie subskrypcje, ale po mailu zwrócili mi pieniądze i mam subskrypcję na rok.

0

To korzystaj z soccer streams reddit w przeglądarce. Na telefonie pójdzie na pewno.

0

Dlatego teraz je bez glutenu.

0

Bananowa kawa?

4

Jeśli sprzedadzą Dembele to szlag mnie trafi. Na szczęście Dembele mówił, że zostanie, więc chyba tak będzie.

0

Tylko, że te małe drużyny nie mają swoich stadionów. Ja zawsze grałem karierę silnym zespołem i jakimś słabszym. Z takich większych powrotów do PL to awansowałem Boltonem i zająłem czwarte miejsce.

0

Ja powracam do Fify, bo Master League w PES mnie wkurzyła i znudziła. Ja myślę o wybraniu BVB, bo to jeden z moich ulubionych klubów i się bardzo stoczyli.

0

Taki jest kontrakt i EA nic z tym nie zrobi. Poza tym możesz zmienić nazwę El Libertador, który jest bardzo podobny do Camp Nou i przeżyjesz ;-)

0

Nawet jeśli Chiny wyprzedzają USA gospodarczo to wciąż USA "trzymają świata za jaja".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?