1

Już nie mogę się doczekać tych pudeł Benzemy ;-)

2

Radia już się nie da słuchać. Same reklamy, głupie konkursy, powtarzanie tych samych piosenek po 100 razy itd. Spotify i Tidal zamiatają to badziewie.

1

Ciekawe, czy znowu będzie remont toalet na pewnym stadionie...

2

Teraz większość licencji została przejęta przez EA i KONAMI. 2k musiałoby stoczyć wiele bojów prawniczych, bo gra piłkarska bez licencji się nie sprzeda.

1

Czy ktoś z Ramblowiczów gra w Watch Dogs 2 Online na PS4? Przydałby się ktoś do pogrania razem.

1

Seksownie? Serio ?! ;)

1

Jeszcze ten okropny komentarz w PES, sztuczna trawa oraz brak emocji po zdobyciu gola na stadionie.

1

Pilsner Urquell, Noteckie

1

Gangstar 4, Asphalt 9 oraz WarFriends(ta gra to multiplayer).

1

Fifa się zmienia tylko trochę wolniej. W Fifie 19 będzie lepsza walka bark w bark i walka o piłkę. Poza tym gra bramkarzy w PES jest strasznie sztuczna.

1

O Kaziku Wielkim mowa?

1

James Bay - Hold back the river

George Ezra - Budapest i Barcelona

Nothing But Thieves - Amsterdam, Broken Maschine oraz Sorry

The National - England, Sorrow, Dark Side of the Gym, Day I Die

Mumford and Sons - Little Lion Man i I will wait

Papa Roach - Periscope

Muse - Madness, Dead Inside, Revolt

Peter Schilling - Major Tom

0

Wygląda na bardzo pozytywnego człowieka.

0

Oby w LM tak grał ;)

5

Nasser się podlizuje ;)

1

Każdy lubi co innego. Piwo jest dobre bo nie chce się po nim pić.

5

Poza tym Oriol jest lepszy i ma większy potencjał, a Samper już nie wypali.

0

Co myślicie o Kim Dzong Unie? Zmienił się, przestraszył, czy gra pod publikę? Teraz szczątki żołnierzy z wojny koreańskiej zwraca do USA.

8

Zaraz się przyczepią, że kobieca drużyna ma gorszego sponsora od męskiej.

0

Politycy wszystkich partii w Polsce są klaunami...

1

Day 'N' Nite to moja ulubiona piosenka z Watch Dogs 1. Dzięki za przypomnienie ;)

0

Jeśli lecisz Lufthansą, Austrian Airlines lub Norwegian to masz wifi. Dystans też ma znaczenie, bo na krótkim dystansie w Lufie(12€ za internet pozwalający na streaming) i Austrian jest płatne, a w Norwegian zawsze masz bezpłatnie.

0

Pewnie jacyś hakerzy z notatnika atakują ;)

0

Będzie na jakimś otwartym, ale nie wiadomo na jakim, bo TVP zamierza dogadać się z Polsatem.

0

W PES jest tak samo, więc wyboru nie masz. Na szczęście Fifa odgapia od PES i przejmuje ich rozwiązania ulepszając je. W 19 wprowadzili odpowiednik fluid formation, tylko bardziej intuicyjny i lepszą walkę o piłkę.

0

Z jednej strony nie mogę doczekać się sezonu, ale z drugiej obawiam się, że Dembele nie da rady...

0

Drodzy Ramblowicze! Wczoraj kupowałem abonament PS Plus 12 miesięcy kartą debetową. Jak za pierwszym razem wszystko potwierdziłem to wyskoczył błąd, że podane informacje dot. karty są nieprawidłowe. Poprawiłem i znowu jakiś błąd, ale patrzę, że mam już tego Plusa. Potem loguję się do konta bankowego, a tam widzę, że zabrali mi 480 zł, czyli jakbym 2 razy kupił ten abonament. Co mogę zrobić?

0

"Piękny" sztrzelił?

0

Nic się nie stanie. Po prostu woda będzie miała trochę inny smak.

0

Jak opłacacie PS Plus?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?