Widzieliście co wyrabiało się w Paryżu po wygranej? Rozwalone witryny sklepowe, kradzieże, rozboje, niszczenie cudzego mienia. Wydawałoby się, że Francja to normalny kraj, a tu jest takie coś. Multi kulti zbiera swoje żniwo ;-)
W Chinach 13 letni chłopiec odciął jedną z końcówek kabla USB i wsadził go do swojego penisa. Lekarze próbowali wyciągnąć go przy użyciu smarowidła, ale się nie udało, bo kabel zawinął się gdzieś w pęcherzu i musieli przeprowadzić operację. Rok temu jakiś dorosły Chińczyk wsadził sobie tam 15 igieł do szycia. Trzeba mieć nierówno pod sufitem by zrobić sobie coś takiego...
Przecież władze TVP Sport broniły Szpakowskiego. Tylko Janecki na tt go skrytykował i parę innych osób, ale nikt z nich nie zasiada w zarządzie TVP. Doczytajcie zanim zaczniecie krytykować.
Ach Ci Rosjanie! ;)
"Samolot jest bardzo dobry, co udowodnił w Syrii, gdzie potwierdził wysokie osiągi i możliwości bojowe. […] Su-57 jest uważany za jeden z najlepszych samolotów wyprodukowanych na świecie, dlatego nie ma sensu praca nad masową produkcją tego samolotu piątej generacji.
Jest naszym atutem, którym zawsze możemy zagrać, gdy samoloty poprzednich generacji (będące w rosyjskiej służbie – przyp.red.) zaczną pozostawać w tyle pod względem możliwości w porównaniu do podobnych samolotów z czołowych krajów świata."
Jurii Borysow, wiceminister obrony Rosji
Za to Ty masz mnóstwo argumentów. Poza tym PO mogło napisać ustawę przywracającą nadzór, ale nic nie zrobiło, bo po co jak można nawalać na poprzedników.
Tusk to pierdoła, a nie polityk. Chcesz by gość, który już się skompromitował został prezydentem? Ja poczekam na kogoś co będzie chciał coś zmienić, a nie kogoś kto chce dorwać się tylko do koryta i mieć wszystkich w dupie. Poza tym nazywanie ludzi, którzy mają dosyć Tuska dziećmi świadczy, że jesteś wywyższającym się bucem, który uważa siebie za najmądrzejszego, a inni to jakiś PiSowski plebs.
Teraz prezes CDP mówił, że seria Wiedźmin będzie kontynuowana, ale bez Geralta.
"Pierwsze trzy „Wiedźminy" były z założenia trylogią, więc po prostu nie moglibyśmy nazwać ewentualnej kolejnej gry „Wiedźmin 4". Nie oznacza to oczywiście, że porzucimy kreowany przez nas przez kilkanaście lat świat Wiedźmina, który kochają i wciąż domagają się gracze na całym świecie. „Wiedźmin" jest jedną z dwóch franczyz, na których ma się w przyszłości opierać działalność spółki. Dzisiaj nie mogę niestety nic więcej zdradzić."
Tusk się ciągle ośmiesza. Jak nie gadanie o jakichś polskich grudniach to mówienie o konsekwencjach dla Polski za nie przyjęcie uchodźców. Nie mówiąc o kradzieży z OFE, aferze Amber Gold i próbie zniszczczenia LOTu. Poza tym PO zaczęło upadać, więc wsadził na stanowisko premiera pseudopolityka Kopacz i spierdzielił do UE.
6
Widzieliście co wyrabiało się w Paryżu po wygranej?
Rozwalone witryny sklepowe, kradzieże, rozboje, niszczenie cudzego mienia. Wydawałoby się, że Francja to normalny kraj, a tu jest takie coś. Multi kulti zbiera swoje żniwo ;-)
0
Ja będę korzystał z pirackich streamów, bo to co operatorzy telewizyjni robią nie mieści się w głowie.
Niech spierniczają na drzewo...
1
Pomrowy są najlepsze ;)
4
W Chinach 13 letni chłopiec odciął jedną z końcówek kabla USB i wsadził go do swojego penisa. Lekarze próbowali wyciągnąć go przy użyciu smarowidła, ale się nie udało, bo kabel zawinął się gdzieś w pęcherzu i musieli przeprowadzić operację. Rok temu jakiś dorosły Chińczyk wsadził sobie tam 15 igieł do szycia. Trzeba mieć nierówno pod sufitem by zrobić sobie coś takiego...
Źródło:https://www.popularmechanics.com/science/health/a22108221/boy-gets-usb-cable-stuck-in-penis/
0
Mam nadzieję, że odejdzie z tego arabskiego klubu i w innym klubie będzie świecił(tylko nie w Realu).
0
*prezydent.
0
Francja wymordowała wielu ludzi w Afryce, zniewoliła ich, a teraz murzyni grają dla nich.
Taki paradoks... ;)
0
To jest Chorwacja, więc się nie zdziwię jak w drugiej połowie zaczną grać lepiej i pokonają Francję.
1
Przecież Belgii nie objechali, bo męczyli się przez większą część meczu i wygrali jedną bramką z rożnego.
0
Neymar.
2
Courtois nie będzie jakimś wielkim problemem dla Barcelony. Messi założy mu parę siatek i tyle. Hazarda też da się powstrzymać, więc źle nie będzie ;)
0
Przecież władze TVP Sport broniły Szpakowskiego.
Tylko Janecki na tt go skrytykował i parę innych osób, ale nikt z nich nie zasiada w zarządzie TVP. Doczytajcie zanim zaczniecie krytykować.
0
W kim się zakochałaś?
1
Ciekawe, czy strzelał z daleka, czy z bliska ;)
Jak myślicie?
0
Polecicie jakąś dobrą bezprzewodową myszkę, która długo działa na baterii do 70 zł?
0
Ach Ci Rosjanie! ;)
"Samolot jest bardzo dobry, co udowodnił w Syrii, gdzie potwierdził wysokie osiągi i możliwości bojowe. […] Su-57 jest uważany za jeden z najlepszych samolotów wyprodukowanych na świecie, dlatego nie ma sensu praca nad masową produkcją tego samolotu piątej generacji.
Jest naszym atutem, którym zawsze możemy zagrać, gdy samoloty poprzednich generacji (będące w rosyjskiej służbie – przyp.red.) zaczną pozostawać w tyle pod względem możliwości w porównaniu do podobnych samolotów z czołowych krajów świata."
Jurii Borysow, wiceminister obrony Rosji
0
Za to Ty masz mnóstwo argumentów. Poza tym PO mogło napisać ustawę przywracającą nadzór, ale nic nie zrobiło, bo po co jak można nawalać na poprzedników.
2
Tusk to pierdoła, a nie polityk. Chcesz by gość, który już się skompromitował został prezydentem? Ja poczekam na kogoś co będzie chciał coś zmienić, a nie kogoś kto chce dorwać się tylko do koryta i mieć wszystkich w dupie. Poza tym nazywanie ludzi, którzy mają dosyć Tuska dziećmi świadczy, że jesteś wywyższającym się bucem, który uważa siebie za najmądrzejszego, a inni to jakiś PiSowski plebs.
0
Teraz prezes CDP mówił, że seria Wiedźmin będzie kontynuowana, ale bez Geralta.
"Pierwsze trzy „Wiedźminy" były z założenia trylogią, więc po prostu nie moglibyśmy nazwać ewentualnej kolejnej gry „Wiedźmin 4". Nie oznacza to oczywiście, że porzucimy kreowany przez nas przez kilkanaście lat świat Wiedźmina, który kochają i wciąż domagają się gracze na całym świecie. „Wiedźmin" jest jedną z dwóch franczyz, na których ma się w przyszłości opierać działalność spółki. Dzisiaj nie mogę niestety nic więcej zdradzić."
4
Tusk się ciągle ośmiesza. Jak nie gadanie o jakichś polskich grudniach to mówienie o konsekwencjach dla Polski za nie przyjęcie uchodźców. Nie mówiąc o kradzieży z OFE, aferze Amber Gold i próbie zniszczczenia LOTu. Poza tym PO zaczęło upadać, więc wsadził na stanowisko premiera pseudopolityka Kopacz i spierdzielił do UE.
0
Transfer Hazarda jest chyba nierealny. Chyba, że w fifie go ściągniesz ;)
1
Są jeszcze jakieś plotki transferowe dot. Barcelony z tieru 1?
0
I potem Włosi dostaliby parę bramek i nie wyszliby z grupy.
4
Sami wiecie kto ;)
0
Nie mogę patrzeć na tego pseudokomika...
0
Zobaczymy. Najwyżej dam go na ławkę.
0
Czy taki skład w Fantasy może być?
Co sądzicie?
https://zapodaj.net/f7f6794ba3e06.png.html
0
W zakładce Final w Fantasy World Cup chodzi o zbudowanie składu z meczu o 3 miejsce i finału?
8
Neymar i Mbappe powinni grać w Hollywood, a nie w piłkę ;)
0
Metaxa 30 letnia jeśli lubi winiaki.