6

Widzieliście co wyrabiało się w Paryżu po wygranej?
Rozwalone witryny sklepowe, kradzieże, rozboje, niszczenie cudzego mienia. Wydawałoby się, że Francja to normalny kraj, a tu jest takie coś. Multi kulti zbiera swoje żniwo ;-)

0

Ja będę korzystał z pirackich streamów, bo to co operatorzy telewizyjni robią nie mieści się w głowie.
Niech spierniczają na drzewo...

1

Pomrowy są najlepsze ;)

4

W Chinach 13 letni chłopiec odciął jedną z końcówek kabla USB i wsadził go do swojego penisa. Lekarze próbowali wyciągnąć go przy użyciu smarowidła, ale się nie udało, bo kabel zawinął się gdzieś w pęcherzu i musieli przeprowadzić operację. Rok temu jakiś dorosły Chińczyk wsadził sobie tam 15 igieł do szycia. Trzeba mieć nierówno pod sufitem by zrobić sobie coś takiego...

Źródło:https://www.popularmechanics.com/science/health/a22108221/boy-gets-usb-cable-stuck-in-penis/

0

Mam nadzieję, że odejdzie z tego arabskiego klubu i w innym klubie będzie świecił(tylko nie w Realu).

0

*prezydent.

0

Francja wymordowała wielu ludzi w Afryce, zniewoliła ich, a teraz murzyni grają dla nich.
Taki paradoks... ;)

0

To jest Chorwacja, więc się nie zdziwię jak w drugiej połowie zaczną grać lepiej i pokonają Francję.

1

Przecież Belgii nie objechali, bo męczyli się przez większą część meczu i wygrali jedną bramką z rożnego.

0

Neymar.

2

Courtois nie będzie jakimś wielkim problemem dla Barcelony. Messi założy mu parę siatek i tyle. Hazarda też da się powstrzymać, więc źle nie będzie ;)

0

Przecież władze TVP Sport broniły Szpakowskiego.
Tylko Janecki na tt go skrytykował i parę innych osób, ale nikt z nich nie zasiada w zarządzie TVP. Doczytajcie zanim zaczniecie krytykować.

0

W kim się zakochałaś?

1

Ciekawe, czy strzelał z daleka, czy z bliska ;)
Jak myślicie?

0

Polecicie jakąś dobrą bezprzewodową myszkę, która długo działa na baterii do 70 zł?

0

Ach Ci Rosjanie! ;)
"Samolot jest bardzo dobry, co udowodnił w Syrii, gdzie potwierdził wysokie osiągi i możliwości bojowe. […] Su-57 jest uważany za jeden z najlepszych samolotów wyprodukowanych na świecie, dlatego nie ma sensu praca nad masową produkcją tego samolotu piątej generacji.
Jest naszym atutem, którym zawsze możemy zagrać, gdy samoloty poprzednich generacji (będące w rosyjskiej służbie – przyp.red.) zaczną pozostawać w tyle pod względem możliwości w porównaniu do podobnych samolotów z czołowych krajów świata."
Jurii Borysow, wiceminister obrony Rosji

0

Za to Ty masz mnóstwo argumentów. Poza tym PO mogło napisać ustawę przywracającą nadzór, ale nic nie zrobiło, bo po co jak można nawalać na poprzedników.

2

Tusk to pierdoła, a nie polityk. Chcesz by gość, który już się skompromitował został prezydentem? Ja poczekam na kogoś co będzie chciał coś zmienić, a nie kogoś kto chce dorwać się tylko do koryta i mieć wszystkich w dupie. Poza tym nazywanie ludzi, którzy mają dosyć Tuska dziećmi świadczy, że jesteś wywyższającym się bucem, który uważa siebie za najmądrzejszego, a inni to jakiś PiSowski plebs.

0

Teraz prezes CDP mówił, że seria Wiedźmin będzie kontynuowana, ale bez Geralta.

"Pierwsze trzy „Wiedźminy" były z założenia trylogią, więc po prostu nie moglibyśmy nazwać ewentualnej kolejnej gry „Wiedźmin 4". Nie oznacza to oczywiście, że porzucimy kreowany przez nas przez kilkanaście lat świat Wiedźmina, który kochają i wciąż domagają się gracze na całym świecie. „Wiedźmin" jest jedną z dwóch franczyz, na których ma się w przyszłości opierać działalność spółki. Dzisiaj nie mogę niestety nic więcej zdradzić."

4

Tusk się ciągle ośmiesza. Jak nie gadanie o jakichś polskich grudniach to mówienie o konsekwencjach dla Polski za nie przyjęcie uchodźców. Nie mówiąc o kradzieży z OFE, aferze Amber Gold i próbie zniszczczenia LOTu. Poza tym PO zaczęło upadać, więc wsadził na stanowisko premiera pseudopolityka Kopacz i spierdzielił do UE.

0

Transfer Hazarda jest chyba nierealny. Chyba, że w fifie go ściągniesz ;)

1

Są jeszcze jakieś plotki transferowe dot. Barcelony z tieru 1?

0

I potem Włosi dostaliby parę bramek i nie wyszliby z grupy.

4

Sami wiecie kto ;)

0

Nie mogę patrzeć na tego pseudokomika...

0

Zobaczymy. Najwyżej dam go na ławkę.

0

Czy taki skład w Fantasy może być?
Co sądzicie?
https://zapodaj.net/f7f6794ba3e06.png.html

0

W zakładce Final w Fantasy World Cup chodzi o zbudowanie składu z meczu o 3 miejsce i finału?

8

Neymar i Mbappe powinni grać w Hollywood, a nie w piłkę ;)

0

Metaxa 30 letnia jeśli lubi winiaki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?