Ja po prostu lubię Urusów. Wiem, że Suarez nurkuje, ale nadal jest jednym z moich ulubionych napastników i fajnie jest widzieć jak mały kraj potrafi walczyć z gigantem.
Miałem nadzieję, że wystąpi, bo Urugwajska Federacja stwierdziła po meczu, że nie naderwał mięśni i ma tylko spuchnięcie, a tu jeb i taka informacja :(
Podobno Stuani zastąpi Cavaniego w 1/4 finału MŚ.
Leczenie Cavaniego przebiega wolniej niż zaplanowano i tylko cud sprawi, że wystąpi.
Źródło: Przegląd Sportowy
Tak, jest to Jowisz, a konkretniej jego chmury, które są zbudowane prawdopodobnie z amoniaku i wody. BTW przyznacie, że przypominają trochę marmur i są piękne? ;)
Pewnie jest jednym ze "spiskowców". Znając życie wierzy też w teorię mówiącą o tym, że NWO truje ludzi chemtrailsami, by zmniejszyć ludzką populację ;) Normalnie powinni zrobić z tego kolejny sezon serialu "z archiwum X".
3
To nie jest nic złego. Trzeba być idiotą by popierać rasizm. No ale to tylko prowokacja.
0
Co ma prawica do Laskowskiego?
0
To teraz Chorwacjo i Anglio musicie! ;)
2
Bo Francja to symulanci i aferzyści. To co zrobił Mbappe i jego koledzy po tej symulce to pokazuje.
8
Za symulkę dostał.
0
Moim zdaniem Giroud nie jest świetny, a wy się spinacie. Mam prawo do oceny i nie będziecie mi wmawiać, że się nie znam.
3
Dla mnie absurdalny jest Giroud i jego gra, ale jak kto woli...
9
Przecież Giroud jest bardzo przeciętny i go nie widać praktycznie...
0
Urugwaj ma jeszcze szanse i mam nadzieję, że Francja poczuje się zbyt pewnie i straci bramkę.
1
Dobrze, cisnąć żabojadów!
0
A na TVP?
0
Jak mogłem zapomnieć o tym Królu Szos :P
0
Zgadzam się. Jedni wolą blondynki, a niektórzy brunetki. Inni uwielbiają Ferrari, a inni Lamborghini.
0
Ja po prostu lubię Urusów. Wiem, że Suarez nurkuje, ale nadal jest jednym z moich ulubionych napastników i fajnie jest widzieć jak mały kraj potrafi walczyć z gigantem.
0
Każdy ma inny gust muzyczny. Ja tylko chciałem sprawdzić, czy na La Rambli nie jestem sam ;).
0
Te utwory są do posłuchania, ale reszty moje ucho nie znosi.
0
Nie, bo sam nie lubię tego zespołu ;)
2
Są tu jakieś osoby, którym nie podoba się muzyka zespołu Pink Floyd?
2
Juve nie wygra LM, bo są za słabi by wygrywać mecze w 10 gdy CR7 będzie grał samolubnie i kopał się po czole ;)
2
Kogo kupuje?
0
Miałem nadzieję, że wystąpi, bo Urugwajska Federacja stwierdziła po meczu, że nie naderwał mięśni i ma tylko spuchnięcie, a tu jeb i taka informacja :(
0
Podobno Stuani zastąpi Cavaniego w 1/4 finału MŚ.
Leczenie Cavaniego przebiega wolniej niż zaplanowano i tylko cud sprawi, że wystąpi.
Źródło: Przegląd Sportowy
1
Tak, jest to Jowisz, a konkretniej jego chmury, które są zbudowane prawdopodobnie z amoniaku i wody. BTW przyznacie, że przypominają trochę marmur i są piękne? ;)
0
Dalej...
0
Zgadza się. Zgadnij tylko jaka.
0
Próbuj dalej. Za 30 minut dam odpowiedź.
1
Co to może być? ;)
https://zapodaj.net/89f89dc0275b8.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pewnie jest jednym ze "spiskowców". Znając życie wierzy też w teorię mówiącą o tym, że NWO truje ludzi chemtrailsami, by zmniejszyć ludzką populację ;) Normalnie powinni zrobić z tego kolejny sezon serialu "z archiwum X".
0
Jak Mina strzelił? Było świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego i jeszcze świetniejsza główka, czy jak?