3

To nie jest nic złego. Trzeba być idiotą by popierać rasizm. No ale to tylko prowokacja.

0

Co ma prawica do Laskowskiego?

0

To teraz Chorwacjo i Anglio musicie! ;)

2

Bo Francja to symulanci i aferzyści. To co zrobił Mbappe i jego koledzy po tej symulce to pokazuje.

8

Za symulkę dostał.

0

Moim zdaniem Giroud nie jest świetny, a wy się spinacie. Mam prawo do oceny i nie będziecie mi wmawiać, że się nie znam.

3

Dla mnie absurdalny jest Giroud i jego gra, ale jak kto woli...

9

Przecież Giroud jest bardzo przeciętny i go nie widać praktycznie...

0

Urugwaj ma jeszcze szanse i mam nadzieję, że Francja poczuje się zbyt pewnie i straci bramkę.

1

Dobrze, cisnąć żabojadów!

0

A na TVP?

0

Jak mogłem zapomnieć o tym Królu Szos :P

0

Zgadzam się. Jedni wolą blondynki, a niektórzy brunetki. Inni uwielbiają Ferrari, a inni Lamborghini.

0

Ja po prostu lubię Urusów. Wiem, że Suarez nurkuje, ale nadal jest jednym z moich ulubionych napastników i fajnie jest widzieć jak mały kraj potrafi walczyć z gigantem.

0

Każdy ma inny gust muzyczny. Ja tylko chciałem sprawdzić, czy na La Rambli nie jestem sam ;).

0

Te utwory są do posłuchania, ale reszty moje ucho nie znosi.

0

Nie, bo sam nie lubię tego zespołu ;)

2

Są tu jakieś osoby, którym nie podoba się muzyka zespołu Pink Floyd?

2

Juve nie wygra LM, bo są za słabi by wygrywać mecze w 10 gdy CR7 będzie grał samolubnie i kopał się po czole ;)

2

Kogo kupuje?

0

Miałem nadzieję, że wystąpi, bo Urugwajska Federacja stwierdziła po meczu, że nie naderwał mięśni i ma tylko spuchnięcie, a tu jeb i taka informacja :(

0

Podobno Stuani zastąpi Cavaniego w 1/4 finału MŚ.
Leczenie Cavaniego przebiega wolniej niż zaplanowano i tylko cud sprawi, że wystąpi.
Źródło: Przegląd Sportowy

1

Tak, jest to Jowisz, a konkretniej jego chmury, które są zbudowane prawdopodobnie z amoniaku i wody. BTW przyznacie, że przypominają trochę marmur i są piękne? ;)

0

Dalej...

0

Zgadza się. Zgadnij tylko jaka.

0

Próbuj dalej. Za 30 minut dam odpowiedź.

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pewnie jest jednym ze "spiskowców". Znając życie wierzy też w teorię mówiącą o tym, że NWO truje ludzi chemtrailsami, by zmniejszyć ludzką populację ;) Normalnie powinni zrobić z tego kolejny sezon serialu "z archiwum X".

0

Jak Mina strzelił? Było świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego i jeszcze świetniejsza główka, czy jak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?