4 lipca 2018, 16:39
0
Pewnie jest jednym ze "spiskowców". Znając życie wierzy też w teorię mówiącą o tym, że NWO truje ludzi chemtrailsami, by zmniejszyć ludzką populację ;) Normalnie powinni zrobić z tego kolejny sezon serialu "z archiwum X".
3 lipca 2018, 22:00
Jak Mina strzelił? Było świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego i jeszcze świetniejsza główka, czy jak?
3 lipca 2018, 21:33
Z nami byli świetni, a teraz nie są świetni. Jasne? ;)
3 lipca 2018, 21:00
1
Ten gość to ktoś znany?
3 lipca 2018, 20:45
Raczej zagra, bo ma opuchniętą łydkę i nie naderwał mięśni.
3 lipca 2018, 20:38
Świetny odbiór, świetne zagranie, świetne podanie, świetny strzał, świetny gol ;)
3 lipca 2018, 19:38
2
Działka koki dla każdego ;)
3 lipca 2018, 19:37
Cavani nie naderwał mięśni, więc raczej wystąpi. Miał tylko opuchniętą łydkę.
2 lipca 2018, 22:14
22
Cavani nie naderwał mięśni tylko ma spuchniętą łydkę i prawdopodobnie zagra z Francją. Źródło: Federacja Piłkarska Urugwaju
2 lipca 2018, 21:59
Bardzo dobrze, że Dania odpadła. Przynajmniej Rakieta będzie mogła pozamiatać Rosjan.
2 lipca 2018, 21:36
Okazaki powinien wejść.
2 lipca 2018, 21:34
Szkoda Japończyków, ale mają jeszcze szanse.
2 lipca 2018, 21:32
Hajty też nie da się słuchać...
2 lipca 2018, 21:25
Ten cały Carasco jest żenujący i powinien dawno zejść...
2 lipca 2018, 21:16
Drugiego Inui, a pierwszego nie wiem.
2 lipca 2018, 21:14
Akurat mam Inuiego na ławce w Fifa Fantasy i mam Bench Boosta ;)
2 lipca 2018, 17:15
Dobrze niech nabija mi punkty ;)
2 lipca 2018, 17:14
Florek Perez go pewnie kupi...
2 lipca 2018, 17:10
Miał szansę, a teraz niech gnije w arabskim P$G ;)
2 lipca 2018, 16:47
A co z Dembele?
2 lipca 2018, 16:40
Ja wolę by wygrał Urugwaj.
2 lipca 2018, 16:35
Przecież chodziło tylko o tę konkretną sytuację.
2 lipca 2018, 16:27
Ze Szwecją im nie wyszło, ale nie zmienia to faktu, że są jedną z najciekawiej grających drużyn na tych MŚ.
2 lipca 2018, 16:23
Ciekawe na której pozycji by grał...
2 lipca 2018, 13:28
Giroud zgasł zaraz po przyjściu na świat ;)
2 lipca 2018, 12:04
Niech nikt do nich nie przejdzie ;)
1 lipca 2018, 22:58
Ja mam tak: Modrić 0, Rakitić 2, a Rebić 4.
1 lipca 2018, 22:57
A w Fifa Fantasy dostał 0 ;)
1 lipca 2018, 22:53
Ja mam Muslerę i też mi ciągle punktuje ;)
1 lipca 2018, 21:46
Que viva Mexico!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Pewnie jest jednym ze "spiskowców". Znając życie wierzy też w teorię mówiącą o tym, że NWO truje ludzi chemtrailsami, by zmniejszyć ludzką populację ;) Normalnie powinni zrobić z tego kolejny sezon serialu "z archiwum X".
0
Jak Mina strzelił? Było świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego i jeszcze świetniejsza główka, czy jak?
0
Z nami byli świetni, a teraz nie są świetni. Jasne? ;)
1
Ten gość to ktoś znany?
0
Raczej zagra, bo ma opuchniętą łydkę i nie naderwał mięśni.
0
Świetny odbiór, świetne zagranie, świetne podanie, świetny strzał, świetny gol ;)
2
Działka koki dla każdego ;)
1
Cavani nie naderwał mięśni, więc raczej wystąpi. Miał tylko opuchniętą łydkę.
22
Cavani nie naderwał mięśni tylko ma spuchniętą łydkę i prawdopodobnie zagra z Francją.
Źródło: Federacja Piłkarska Urugwaju
0
Bardzo dobrze, że Dania odpadła. Przynajmniej Rakieta będzie mogła pozamiatać Rosjan.
0
Okazaki powinien wejść.
0
Szkoda Japończyków, ale mają jeszcze szanse.
1
Hajty też nie da się słuchać...
0
Ten cały Carasco jest żenujący i powinien dawno zejść...
1
Drugiego Inui, a pierwszego nie wiem.
0
Akurat mam Inuiego na ławce w Fifa Fantasy i mam Bench Boosta ;)
0
Dobrze niech nabija mi punkty ;)
0
Florek Perez go pewnie kupi...
0
Miał szansę, a teraz niech gnije w arabskim P$G ;)
2
A co z Dembele?
1
Ja wolę by wygrał Urugwaj.
1
Przecież chodziło tylko o tę konkretną sytuację.
0
Ze Szwecją im nie wyszło, ale nie zmienia to faktu, że są jedną z najciekawiej grających drużyn na tych MŚ.
0
Ciekawe na której pozycji by grał...
0
Giroud zgasł zaraz po przyjściu na świat ;)
0
Niech nikt do nich nie przejdzie ;)
0
Ja mam tak: Modrić 0, Rakitić 2, a Rebić 4.
1
A w Fifa Fantasy dostał 0 ;)
0
Ja mam Muslerę i też mi ciągle punktuje ;)
0
Que viva Mexico!