0

Pewnie jest jednym ze "spiskowców". Znając życie wierzy też w teorię mówiącą o tym, że NWO truje ludzi chemtrailsami, by zmniejszyć ludzką populację ;) Normalnie powinni zrobić z tego kolejny sezon serialu "z archiwum X".

0

Jak Mina strzelił? Było świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego i jeszcze świetniejsza główka, czy jak?

0

Z nami byli świetni, a teraz nie są świetni. Jasne? ;)

1

Ten gość to ktoś znany?

0

Raczej zagra, bo ma opuchniętą łydkę i nie naderwał mięśni.

0

Świetny odbiór, świetne zagranie, świetne podanie, świetny strzał, świetny gol ;)

2

Działka koki dla każdego ;)

1

Cavani nie naderwał mięśni, więc raczej wystąpi. Miał tylko opuchniętą łydkę.

22

Cavani nie naderwał mięśni tylko ma spuchniętą łydkę i prawdopodobnie zagra z Francją.
Źródło: Federacja Piłkarska Urugwaju

0

Bardzo dobrze, że Dania odpadła. Przynajmniej Rakieta będzie mogła pozamiatać Rosjan.

0

Okazaki powinien wejść.

0

Szkoda Japończyków, ale mają jeszcze szanse.

1

Hajty też nie da się słuchać...

0

Ten cały Carasco jest żenujący i powinien dawno zejść...

1

Drugiego Inui, a pierwszego nie wiem.

0

Akurat mam Inuiego na ławce w Fifa Fantasy i mam Bench Boosta ;)

0

Dobrze niech nabija mi punkty ;)

0

Florek Perez go pewnie kupi...

0

Miał szansę, a teraz niech gnije w arabskim P$G ;)

2

A co z Dembele?

1

Ja wolę by wygrał Urugwaj.

1

Przecież chodziło tylko o tę konkretną sytuację.

0

Ze Szwecją im nie wyszło, ale nie zmienia to faktu, że są jedną z najciekawiej grających drużyn na tych MŚ.

0

Ciekawe na której pozycji by grał...

0

Giroud zgasł zaraz po przyjściu na świat ;)

0

Niech nikt do nich nie przejdzie ;)

0

Ja mam tak: Modrić 0, Rakitić 2, a Rebić 4.

1

A w Fifa Fantasy dostał 0 ;)

0

Ja mam Muslerę i też mi ciągle punktuje ;)

0

Que viva Mexico!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?