0

Jakiego napastnika macie w swoim klubie w Fifa Fantasy World Cup?

0

Ja polecam Megasonex.

24

Tak właściwie to Rosja odpadła podobnie jak Polska z Euro 2016. Wyszli z grupy z drugiego miejsca, wygrali po karnych w 1/8, a wcześniej remisowali 1:1 w podstawowym czasie gry i przegrali po karnych w 1/4, również remisując 1:1 w podstawowym czasie ;)

0

Fifa ma również lepszy komentarz po angielsku. Nie da się słuchać po prostu tego Beglina w PES.

0

A Dembele ma się kisić na ławce?

1

Dobrze się czujesz?

1

Mam PES 2018 i nie jestem zadowolony. Grafika jest gorsza od tej w Fifie, menu jest strasznie nie intuicyjne i toporne, murawa czasami wygląda plastikowo i nie widać większych emocji po zdobyciu gola. Jeszcze komentarz jest dramatyczny.
Gameplay jest jedynym plusem wg. mnie.

0

Myślałem, że gra w Chinach. Pomyliło mi się.

3

Mega wzmocnienie?! Drogi, ma 30 lat i w tej cenie można znaleźć młodszego i dobrego piłkarza. Paulinho jeszcze dało się znieść, bo nie kosztował 80 mln. Trzeba być frajerem by kupować kogoś takiego i mam nadzieję, że to są tylko plotki.

15

Barça po sekstet!

1

Chciałbym zostać wyściskany przez Panią Prezydent... Modrić i spółka mają dobrze ;) Już po pokonaniu Danii zostali wyściskani. Ciekawe co się stanie po wygraniu MŚ.

1

Może kiedyś mi się uda wyrwać jakąś. Ale na pewno nie będę próbował w Tajlandii...

1

Azja też jest niezła. Jak byłem w Barcelonie to widziałem wycieczkę azjatyckich studentek i wszystkie były świetne ;)

0

Też jestem za Chorwacją. Jak przegrają, a Francja wygra z Belgią to będę za Anglią.

1

Nielimitowane transfery n

0

Chorwacja po prostu lepiej wykonuj rzuty karne. Obie drużyny grały dobrze, więc nie wiem o co Ci chodzi.

1

U mnie teraz się odmieniło.

1

Chorwacji też się należy.

2

Nic dziwnego. W końcu ma włoskie pochodzenie, a Włosi lubią Bunga Bunga ;)

12

Kolinda Grabar-Kitarović

0

Nie, nie znajdziesz XD

0

Prezydent, bo premierem jest facet.

1

Gdyby kandydowała na prezydenta Polski to głosowałbym bez zastanowienia.

4

Z koktajlem mołotowa ;D

2

Spokojnie! Rosja spuchnie...

5

Ku#@a co oglądam mecz to przegrywają Ci którym kibicuję.

1

Chorwaci narazie grają zbyt niedokładnie.

0

Jeszcze ten słynny Own Goalić się obija...

0

A co myślisz o Rashfordzie?

0

Po prostu mi nie pasowało samo hasło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?