7 lipca 2018, 19:51
0
U mnie koty polują i je zjadają, więc nie mam takiego problemu.
7 lipca 2018, 19:50
Bo "Boga" się nie krytykuje ;)
7 lipca 2018, 19:43
7
Portugalskie służby ratunkowe "wykorzystały" Neymara by ostrzec przed nieuzasadnionym wzywaniem karetek.https://mobile.twitter.com/INEMtwitting/status/1015206221484253184/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1015206221484253184&ref_url=https%3A%2F%2Fbezprawnik.pl%2Fneymar-nieuzasadnione-wezwanie-karetki%2Obok zdjęcia widnieje napis: 75,8% wezwań jest nieuzasadnionych.
7 lipca 2018, 19:04
Szwedki były ciekawszym widokiem od meczu ;)
7 lipca 2018, 18:02
I Stones dał mi właśnie 6 pkt.
7 lipca 2018, 17:45
Ale ohyda! Moje oczy zostały wypalone...
7 lipca 2018, 17:40
6
Uratujmy je przed "ubogaceniem kulturowym" ;)
7 lipca 2018, 17:32
Będzie ich trochę mniej jak dostaną baty :P
7 lipca 2018, 17:31
5
Gość ma 24 lata, więc raczej nie będzie chciał siedzieć na ławce.
7 lipca 2018, 17:30
2
Oby Rosja odpadła, bo te okrzyki Rossiya na meczu Anglia vs Szwecja są irytujące.
7 lipca 2018, 17:25
Jak wyjdzie Fifa 19 to go ściągnę do Barçy, bo w rzeczywistości jest to niemożliwe ;)
7 lipca 2018, 17:22
1
Oraz bez Muzułmanów.
7 lipca 2018, 17:20
Dziękuję bardzo.
7 lipca 2018, 17:18
Gdzie Pickford gra?
7 lipca 2018, 17:17
Słyszałem, że Pogoń Szczecin zaproponowała taki kontrakt, że CR7 już ląduje swoim odrzutowcem na lotnisku w Goleniowie ;-)
7 lipca 2018, 16:46
Nie wiem czemu Sterling jest na boisku. Szkoda Rashforda...
7 lipca 2018, 11:42
3
Czemu najohydniejszych?
7 lipca 2018, 11:20
Niby nie ma tam kontrowersyjnych założeń, ale warto przeczytać. BTW to nie jest fake jakby co, bo jest to link ze strony UE.
7 lipca 2018, 11:07
Deklaracja z Marrakeszu dotycząca migracji, którą podpisał premier Morawiecki, a Orban odrzucił:https://ec.europa.eu/home-affairs/sites/homeaffairs/files/20180503_declaration-and-action-plan-marrakesh_en.pdfJakby ktoś chciał przeczytać(po angielsku). Polskie media w ogóle nic o niej nie wspomniały.
6 lipca 2018, 23:09
Zobaczymy w nadchodzącym sezonie jak Dembele będzie grał. Nie ma sensu ocenić gracza tylko po jednym sezonie z poważnymi kontuzjami.
6 lipca 2018, 23:05
Trzeba mieć słaby wzrok by zobaczyć tam prawie czarny kolor.
6 lipca 2018, 22:22
6 lipca 2018, 22:18
Poza tym mam czterech Chorwatów w Fantasy, więc lepiej by zmiażdżyli Ruskich.
6 lipca 2018, 22:09
Hrvatska do boju! Tak ich lubię, że nawet Modrić z Realu mnie nie wkurza.
6 lipca 2018, 22:06
Mam nadzieję, że Belgia pokona Francję, bo nie mogę już patrzeć na "kult Oliviera" na tej stronie i ogólnie na jego twarz ;-)
6 lipca 2018, 22:02
Kibicuj Chorwacji i Anglii ;)
6 lipca 2018, 22:00
Jedynym pocieszeniem dla mnie jest 10 pkt za Coutinho oraz 6 pkt za Umtitiego w Fifa Fantasy ;)
6 lipca 2018, 21:16
Po ch... jest ten VAR jeśli nie dyktuje się ewidentnego karnego.
6 lipca 2018, 20:15
Own goal powinien wygrać ZP!
6 lipca 2018, 20:06
No i co z tego, że nie tyczy się tylko czarnoskórych?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
U mnie koty polują i je zjadają, więc nie mam takiego problemu.
0
Bo "Boga" się nie krytykuje ;)
7
Portugalskie służby ratunkowe "wykorzystały" Neymara by ostrzec przed nieuzasadnionym wzywaniem karetek.
https://mobile.twitter.com/INEMtwitting/status/1015206221484253184/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1015206221484253184&ref_url=https%3A%2F%2Fbezprawnik.pl%2Fneymar-nieuzasadnione-wezwanie-karetki%2
Obok zdjęcia widnieje napis: 75,8% wezwań jest nieuzasadnionych.
0
Szwedki były ciekawszym widokiem od meczu ;)
0
I Stones dał mi właśnie 6 pkt.
0
Ale ohyda! Moje oczy zostały wypalone...
6
Uratujmy je przed "ubogaceniem kulturowym" ;)
0
Będzie ich trochę mniej jak dostaną baty :P
5
Gość ma 24 lata, więc raczej nie będzie chciał siedzieć na ławce.
2
Oby Rosja odpadła, bo te okrzyki Rossiya na meczu Anglia vs Szwecja są irytujące.
0
Jak wyjdzie Fifa 19 to go ściągnę do Barçy, bo w rzeczywistości jest to niemożliwe ;)
1
Oraz bez Muzułmanów.
0
Dziękuję bardzo.
0
Gdzie Pickford gra?
0
Słyszałem, że Pogoń Szczecin zaproponowała taki kontrakt, że CR7 już ląduje swoim odrzutowcem na lotnisku w Goleniowie ;-)
0
Nie wiem czemu Sterling jest na boisku. Szkoda Rashforda...
3
Czemu najohydniejszych?
1
Niby nie ma tam kontrowersyjnych założeń, ale warto przeczytać. BTW to nie jest fake jakby co, bo jest to link ze strony UE.
0
Deklaracja z Marrakeszu dotycząca migracji, którą podpisał premier Morawiecki, a Orban odrzucił:
https://ec.europa.eu/home-affairs/sites/homeaffairs/files/20180503_declaration-and-action-plan-marrakesh_en.pdf
Jakby ktoś chciał przeczytać(po angielsku).
Polskie media w ogóle nic o niej nie wspomniały.
0
Zobaczymy w nadchodzącym sezonie jak Dembele będzie grał. Nie ma sensu ocenić gracza tylko po jednym sezonie z poważnymi kontuzjami.
1
Trzeba mieć słaby wzrok by zobaczyć tam prawie czarny kolor.
0
Przewiń do 25 sekundy
0
Poza tym mam czterech Chorwatów w Fantasy, więc lepiej by zmiażdżyli Ruskich.
2
Hrvatska do boju! Tak ich lubię, że nawet Modrić z Realu mnie nie wkurza.
1
Mam nadzieję, że Belgia pokona Francję, bo nie mogę już patrzeć na "kult Oliviera" na tej stronie i ogólnie na jego twarz ;-)
0
Kibicuj Chorwacji i Anglii ;)
0
Jedynym pocieszeniem dla mnie jest 10 pkt za Coutinho oraz 6 pkt za Umtitiego w Fifa Fantasy ;)
0
Po ch... jest ten VAR jeśli nie dyktuje się ewidentnego karnego.
3
Own goal powinien wygrać ZP!
1
No i co z tego, że nie tyczy się tylko czarnoskórych?