0

U mnie koty polują i je zjadają, więc nie mam takiego problemu.

0

Bo "Boga" się nie krytykuje ;)

7

Portugalskie służby ratunkowe "wykorzystały" Neymara by ostrzec przed nieuzasadnionym wzywaniem karetek.

https://mobile.twitter.com/INEMtwitting/status/1015206221484253184/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1015206221484253184&ref_url=https%3A%2F%2Fbezprawnik.pl%2Fneymar-nieuzasadnione-wezwanie-karetki%2
Obok zdjęcia widnieje napis: 75,8% wezwań jest nieuzasadnionych.

0

Szwedki były ciekawszym widokiem od meczu ;)

0

I Stones dał mi właśnie 6 pkt.

0

Ale ohyda! Moje oczy zostały wypalone...

6

Uratujmy je przed "ubogaceniem kulturowym" ;)

0

Będzie ich trochę mniej jak dostaną baty :P

5

Gość ma 24 lata, więc raczej nie będzie chciał siedzieć na ławce.

2

Oby Rosja odpadła, bo te okrzyki Rossiya na meczu Anglia vs Szwecja są irytujące.

0

Jak wyjdzie Fifa 19 to go ściągnę do Barçy, bo w rzeczywistości jest to niemożliwe ;)

1

Oraz bez Muzułmanów.

0

Dziękuję bardzo.

0

Gdzie Pickford gra?

0

Słyszałem, że Pogoń Szczecin zaproponowała taki kontrakt, że CR7 już ląduje swoim odrzutowcem na lotnisku w Goleniowie ;-)

0

Nie wiem czemu Sterling jest na boisku. Szkoda Rashforda...

3

Czemu najohydniejszych?

1

Niby nie ma tam kontrowersyjnych założeń, ale warto przeczytać. BTW to nie jest fake jakby co, bo jest to link ze strony UE.

0

Deklaracja z Marrakeszu dotycząca migracji, którą podpisał premier Morawiecki, a Orban odrzucił:

https://ec.europa.eu/home-affairs/sites/homeaffairs/files/20180503_declaration-and-action-plan-marrakesh_en.pdf

Jakby ktoś chciał przeczytać(po angielsku).
Polskie media w ogóle nic o niej nie wspomniały.

0

Zobaczymy w nadchodzącym sezonie jak Dembele będzie grał. Nie ma sensu ocenić gracza tylko po jednym sezonie z poważnymi kontuzjami.

1

Trzeba mieć słaby wzrok by zobaczyć tam prawie czarny kolor.

0


Przewiń do 25 sekundy

0

Poza tym mam czterech Chorwatów w Fantasy, więc lepiej by zmiażdżyli Ruskich.

2

Hrvatska do boju! Tak ich lubię, że nawet Modrić z Realu mnie nie wkurza.

1

Mam nadzieję, że Belgia pokona Francję, bo nie mogę już patrzeć na "kult Oliviera" na tej stronie i ogólnie na jego twarz ;-)

0

Kibicuj Chorwacji i Anglii ;)

0

Jedynym pocieszeniem dla mnie jest 10 pkt za Coutinho oraz 6 pkt za Umtitiego w Fifa Fantasy ;)

0

Po ch... jest ten VAR jeśli nie dyktuje się ewidentnego karnego.

3

Own goal powinien wygrać ZP!

1

No i co z tego, że nie tyczy się tylko czarnoskórych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?