Eriksen? Hazard? W jakim świecie Ty żyjesz? Te transfery są całkowicie nierealne. Poza tym Paulinho był za drogi i za stary, więc dobrze, że odszedł. Malcom jest młody, perspektywiczny i będzie konkurował z Dembele.
Na zachodzie są strefy "no go zone" w których nie można czuć się bezpiecznie. Np. Malenbek w Brukseli. Nie jestem ksenofobem, ale jeśli ktoś zawłaszcza sobie dzielnicę w innym kraju to jest to nienormalne.
Nawet Fifa 18 Ci pójdzie, ale na low, rozdziałka 720p i 30 FPS. Bardziej rozbudowane gry typu Wiedźmin i Gta Ci nie pójdą, bo intel graphic jest tylko do zwykłego surfowania po Internecie i pracy biurowej.
Jak Roberto przejdzie do pomocy to będzie tylko jeden PO, który nie jest narazie na wysokim poziomie. Meunier się przyda, bo jest w gazie i będzie konkurencja na tej pozycji.
Kto tak powiedział? Rasizm jest na całym świecie. W Polsce też, ale nie można powiedzieć, że mamy ich strasznie dużo bo to są tylko ppjedyncze incydenty.
0
Jak opłacacie PS Plus?
1
Jest jakaś gra wyścigowa na PS4, w której można grać na 2 pady?
0
Ja zmasakrowałem go za to, że pomylił Santiago Bernabeu z Camp Nou :-P
0
Ciekawe ile jeszcze transferów zrobi P$G zanim dostanie karę za przekroczenie FFP...
2
Nie mogą znieść tego, że Roma jest średniakiem ;)
25
Eriksen? Hazard? W jakim świecie Ty żyjesz? Te transfery są całkowicie nierealne. Poza tym Paulinho był za drogi i za stary, więc dobrze, że odszedł. Malcom jest młody, perspektywiczny i będzie konkurował z Dembele.
5
Nawet jak jest blisko to trochę słabo, że puchar Hiszpanii nie jest rozgrywany w Hiszpanii.
1
Ja chciałbym:
Barcelona
Roma
BVB
Liverpool
Monaco/OL
Pogoń Szczecin ;)
1
Na zachodzie są strefy "no go zone" w których nie można czuć się bezpiecznie. Np. Malenbek w Brukseli. Nie jestem ksenofobem, ale jeśli ktoś zawłaszcza sobie dzielnicę w innym kraju to jest to nienormalne.
0
Komentarz usunięty
6
Bardzo śmieszne...
6
Idę na historię, bo ją lubię i chcę pogłębić swoją wiedzę. W międzyczasie zrobię sobie kurs tłumacza języka angielskiego.
3
Na Historię w wydziale humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego ;)
1
Perez jest mistrzem biznesu, więc może tak być.
0
To kto będzie zmiennikiem? Mamy jakiegoś dobrego bramkarza w młodzieżówce?
1
Ja dla Realu chcę: Real Juve Man City Bayern ;)
0
Nawet Alisson im nie pomoże, bo klątwa Kariusa dalej działa ;-)
1
W PES 2018 jak grałem karierę Ezequelem Barco to Higuain też wygrał ZP.
0
Jeszcze TVP prawdopodobnie będzie w środy puszczało mecze LM i finał.
1
Nothing but Thieves - Broken Maschine
0
Jeśli chodzi o Kante to w jego karierze jest polski akcent, bo Polacy go trenowali jak był młodzikiem ;)
0
Idioci ;-)
0
Jak chcesz pograć w coś bardziej rozbudowanego to bez gtx 1050 nie podchodź.
0
Nawet Fifa 18 Ci pójdzie, ale na low, rozdziałka 720p i 30 FPS. Bardziej rozbudowane gry typu Wiedźmin i Gta Ci nie pójdą, bo intel graphic jest tylko do zwykłego surfowania po Internecie i pracy biurowej.
4
Jak Roberto przejdzie do pomocy to będzie tylko jeden PO, który nie jest narazie na wysokim poziomie. Meunier się przyda, bo jest w gazie i będzie konkurencja na tej pozycji.
3
Niektórzy zostali w swojej krainie dzieciństwa i teraz krytykują wszystko co nowe.
0
Musisz kupić nowego. Z aktualizacjami składów w PES jest tak samo jak w Fifie.
0
Kto tak powiedział? Rasizm jest na całym świecie. W Polsce też, ale nie można powiedzieć, że mamy ich strasznie dużo bo to są tylko ppjedyncze incydenty.
0
https://www.google.pl/amp/s/wiadomosci.onet.pl/swiat/paryz-chuligani-zamienili-celebrowanie-mistrzostwa-w-zadyme/xvhmvms.amp
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-07-16/zamieszki-w-paryzu-po-finale-mistrzostw-swiata-policja-uzyla-gazu-i-armatek-wodnych/
https://www.tvp.info/38081289/swietowanie-z-incydentami-niespokojnie-w-paryzu
Ty masz różne źródła, ale nawet na przedmieściach takie zachowanie jest żenujące. Podobno w większości chuliganami są tzw. kolorowi ludzie, czyli Arabowie i Afrykanie
0
To się dzieje chyba na przedmieściach Paryża.