0

Jak opłacacie PS Plus?

1

Jest jakaś gra wyścigowa na PS4, w której można grać na 2 pady?

0

Ja zmasakrowałem go za to, że pomylił Santiago Bernabeu z Camp Nou :-P

0

Ciekawe ile jeszcze transferów zrobi P$G zanim dostanie karę za przekroczenie FFP...

2

Nie mogą znieść tego, że Roma jest średniakiem ;)

25

Eriksen? Hazard? W jakim świecie Ty żyjesz? Te transfery są całkowicie nierealne. Poza tym Paulinho był za drogi i za stary, więc dobrze, że odszedł. Malcom jest młody, perspektywiczny i będzie konkurował z Dembele.

5

Nawet jak jest blisko to trochę słabo, że puchar Hiszpanii nie jest rozgrywany w Hiszpanii.

1

Ja chciałbym:
Barcelona
Roma
BVB
Liverpool
Monaco/OL
Pogoń Szczecin ;)

1

Na zachodzie są strefy "no go zone" w których nie można czuć się bezpiecznie. Np. Malenbek w Brukseli. Nie jestem ksenofobem, ale jeśli ktoś zawłaszcza sobie dzielnicę w innym kraju to jest to nienormalne.

0

Komentarz usunięty

6

Bardzo śmieszne...

6

Idę na historię, bo ją lubię i chcę pogłębić swoją wiedzę. W międzyczasie zrobię sobie kurs tłumacza języka angielskiego.

3

Na Historię w wydziale humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego ;)

1

Perez jest mistrzem biznesu, więc może tak być.

0

To kto będzie zmiennikiem? Mamy jakiegoś dobrego bramkarza w młodzieżówce?

1

Ja dla Realu chcę: Real Juve Man City Bayern ;)

0

Nawet Alisson im nie pomoże, bo klątwa Kariusa dalej działa ;-)

1

W PES 2018 jak grałem karierę Ezequelem Barco to Higuain też wygrał ZP.

0

Jeszcze TVP prawdopodobnie będzie w środy puszczało mecze LM i finał.

1

Nothing but Thieves - Broken Maschine

0

Jeśli chodzi o Kante to w jego karierze jest polski akcent, bo Polacy go trenowali jak był młodzikiem ;)

0

Idioci ;-)

0

Jak chcesz pograć w coś bardziej rozbudowanego to bez gtx 1050 nie podchodź.

0

Nawet Fifa 18 Ci pójdzie, ale na low, rozdziałka 720p i 30 FPS. Bardziej rozbudowane gry typu Wiedźmin i Gta Ci nie pójdą, bo intel graphic jest tylko do zwykłego surfowania po Internecie i pracy biurowej.

4

Jak Roberto przejdzie do pomocy to będzie tylko jeden PO, który nie jest narazie na wysokim poziomie. Meunier się przyda, bo jest w gazie i będzie konkurencja na tej pozycji.

3

Niektórzy zostali w swojej krainie dzieciństwa i teraz krytykują wszystko co nowe.

0

Musisz kupić nowego. Z aktualizacjami składów w PES jest tak samo jak w Fifie.

0

Kto tak powiedział? Rasizm jest na całym świecie. W Polsce też, ale nie można powiedzieć, że mamy ich strasznie dużo bo to są tylko ppjedyncze incydenty.

0

To się dzieje chyba na przedmieściach Paryża.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?