Drużyna B ma gównianą obronę, a w pomocy słabi są: Khedira i Marchisio. Drużyna A mocna, ale Cancelo i Can nie są jacyś świetni ;) Mam nadzieję, że Juve nawet nie powącha 1/4 finału LM.
Są wersje dla ludu i dla profesjonalistów. Poza tym korki dla Suareza będą robione na wymiar, więc Puma się postara, bo Suarez nie jest graczem III ligi okręgowej i odróżni dobry but od badziewia.
Akcja mojego serialu działaby się w uniwersum Cyberpunka. Autonomiczny robot zabija swojego właściciela. Firma produkująca roboty utrzymuje, że to przez ingerencję w "procesor myślowy", a oni są nie winni. Potem giną następne osoby, a policja ukrywa, że to roboty zabijają. Główny bohater jest dziennikarzem śledczym i zaczyna dochodzenie. Odkrywa, że firma ukryła w robotach chip zabijania i uruchamia go by zabić przeszkadzających władzom miasta obywateli. Media zaczynają go osaczać, znajomi i rodzina go unikają, a władza śledzi każdy krok. Bohater staje się paranoikiem. Czy pogrąży się w szaleństwie? Czy bohater odkryje wszystkie sekrety i wyprowadzi miasto z cienia? Tego dowiecie się w kolejnym odcinku ;)
Nigdy nie powiedziałem, że tam ledwo da się żyć.
Po prostu jest tam coraz więcej gwałtów, napaści i osiedli islamskich. Tylko ekstremiści twierdzą, że Szwecja już upadła. Poza tym moja nauczycielka wosu z liceum, która zawsze była bardziej lewicowa opowiadała jak jej rodzina w Szwecji postanowiła wrócić do Polski bo zaczęło się robić niebezpiecznie.
0
Oby walczyli o czwarte miejsce w La Lidze ;D Jeszcze jakby oklep od Girony to byłby genialny sezon.
0
Może mu tak jest wygodnie.
0
Zobaczymy za parę miesięcy...
0
Drużyna B ma gównianą obronę, a w pomocy słabi są: Khedira i Marchisio. Drużyna A mocna, ale Cancelo i Can nie są jacyś świetni ;) Mam nadzieję, że Juve nawet nie powącha 1/4 finału LM.
0
Są wersje dla ludu i dla profesjonalistów. Poza tym korki dla Suareza będą robione na wymiar, więc Puma się postara, bo Suarez nie jest graczem III ligi okręgowej i odróżni dobry but od badziewia.
1
Akcja mojego serialu działaby się w uniwersum Cyberpunka. Autonomiczny robot zabija swojego właściciela. Firma produkująca roboty utrzymuje, że to przez ingerencję w "procesor myślowy", a oni są nie winni. Potem giną następne osoby, a policja ukrywa, że to roboty zabijają. Główny bohater jest dziennikarzem śledczym i zaczyna dochodzenie. Odkrywa, że firma ukryła w robotach chip zabijania i uruchamia go by zabić przeszkadzających władzom miasta obywateli. Media zaczynają go osaczać, znajomi i rodzina go unikają, a władza śledzi każdy krok. Bohater staje się paranoikiem. Czy pogrąży się w szaleństwie? Czy bohater odkryje wszystkie sekrety i wyprowadzi miasto z cienia? Tego dowiecie się w kolejnym odcinku ;)
1
Tylko żeby nie wyszła z tego "Korona Królów" ;)
0
Kształt Wody, Titanic, Miasto 44, Interstellar.
0
Barto chyba nie jest takim imbecylem ;-)
2
Powinni nakręcić film pt." Trefny Rower" ;D
0
Jeśli grasz przeciwko Realowi, a sędzią jest klaun to nie ma co się dziwić...
0
Rabiot jest bardziej prawdopodobny.
0
Wolę Rabiota, bo jest młodszy, będzie się dalej rozwijał i lubię go po prostu ;)
0
Nie ma paszportu UE.
0
Tylko, że Vidal jest bardzo konfliktowy i ostatnio doznał poważnej kontuzji kolana.
0
Napisałem do Ciebie.
1
Możesz normalnie grać. Nie ma żadnych blokad.
2
Nie dadzą rady, bo są frajerami :-)
0
Może tak. Było dość nie jasno napisane ;)
16
Podobno w Fifie 19 będzie tryb przetrwanie w którym po stracie bramki przeciwnik traci jednego piłkarza.
1
Ciekawe, czy Arthur zostanie "zeskanowany" do Fify 19.
1
No faktycznie wielka koalicja się związała przeciwko Tobie. Normalnie spisek...
0
Tylko, że sprzedaż konta jest nielegalna i jak Cię złapią to możesz permanentnego bana dostać.
0
To nie jest Steam gdzie instalujesz i grasz dalej bez płyty i nie możesz sprzedać gry.
0
Nigdy nie powiedziałem, że tam ledwo da się żyć.
Po prostu jest tam coraz więcej gwałtów, napaści i osiedli islamskich. Tylko ekstremiści twierdzą, że Szwecja już upadła. Poza tym moja nauczycielka wosu z liceum, która zawsze była bardziej lewicowa opowiadała jak jej rodzina w Szwecji postanowiła wrócić do Polski bo zaczęło się robić niebezpiecznie.
5
Ubogacili się kulturowo ;)
10
W Szwecji ulewny deszcz zalał stację metra, więc ludzie zaczęli traktować ją jak basen. Szwedzi potrafi się bawić ;-)
https://www.instagram.com/p/Bl0WZ1rhfXC/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control
1
Jakby to powiedział Strejlau: "świetny awatar Socjopato" ;)
12
A ja nie mogę się doczekać gry Arthura.
0
Ciekawe, czy ich talent Ceballos w końcu wypali.