0

Oby walczyli o czwarte miejsce w La Lidze ;D Jeszcze jakby oklep od Girony to byłby genialny sezon.

0

Może mu tak jest wygodnie.

0

Zobaczymy za parę miesięcy...

0

Drużyna B ma gównianą obronę, a w pomocy słabi są: Khedira i Marchisio. Drużyna A mocna, ale Cancelo i Can nie są jacyś świetni ;) Mam nadzieję, że Juve nawet nie powącha 1/4 finału LM.

0

Są wersje dla ludu i dla profesjonalistów. Poza tym korki dla Suareza będą robione na wymiar, więc Puma się postara, bo Suarez nie jest graczem III ligi okręgowej i odróżni dobry but od badziewia.

1

Akcja mojego serialu działaby się w uniwersum Cyberpunka. Autonomiczny robot zabija swojego właściciela. Firma produkująca roboty utrzymuje, że to przez ingerencję w "procesor myślowy", a oni są nie winni. Potem giną następne osoby, a policja ukrywa, że to roboty zabijają. Główny bohater jest dziennikarzem śledczym i zaczyna dochodzenie. Odkrywa, że firma ukryła w robotach chip zabijania i uruchamia go by zabić przeszkadzających władzom miasta obywateli. Media zaczynają go osaczać, znajomi i rodzina go unikają, a władza śledzi każdy krok. Bohater staje się paranoikiem. Czy pogrąży się w szaleństwie? Czy bohater odkryje wszystkie sekrety i wyprowadzi miasto z cienia? Tego dowiecie się w kolejnym odcinku ;)

1

Tylko żeby nie wyszła z tego "Korona Królów" ;)

0

Kształt Wody, Titanic, Miasto 44, Interstellar.

0

Barto chyba nie jest takim imbecylem ;-)

2

Powinni nakręcić film pt." Trefny Rower" ;D

0

Jeśli grasz przeciwko Realowi, a sędzią jest klaun to nie ma co się dziwić...

0

Rabiot jest bardziej prawdopodobny.

0

Wolę Rabiota, bo jest młodszy, będzie się dalej rozwijał i lubię go po prostu ;)

0

Nie ma paszportu UE.

0

Tylko, że Vidal jest bardzo konfliktowy i ostatnio doznał poważnej kontuzji kolana.

0

Napisałem do Ciebie.

1

Możesz normalnie grać. Nie ma żadnych blokad.

2

Nie dadzą rady, bo są frajerami :-)

0

Może tak. Było dość nie jasno napisane ;)

16

Podobno w Fifie 19 będzie tryb przetrwanie w którym po stracie bramki przeciwnik traci jednego piłkarza.

1

Ciekawe, czy Arthur zostanie "zeskanowany" do Fify 19.

1

No faktycznie wielka koalicja się związała przeciwko Tobie. Normalnie spisek...

0

Tylko, że sprzedaż konta jest nielegalna i jak Cię złapią to możesz permanentnego bana dostać.

0

To nie jest Steam gdzie instalujesz i grasz dalej bez płyty i nie możesz sprzedać gry.

0

Nigdy nie powiedziałem, że tam ledwo da się żyć.
Po prostu jest tam coraz więcej gwałtów, napaści i osiedli islamskich. Tylko ekstremiści twierdzą, że Szwecja już upadła. Poza tym moja nauczycielka wosu z liceum, która zawsze była bardziej lewicowa opowiadała jak jej rodzina w Szwecji postanowiła wrócić do Polski bo zaczęło się robić niebezpiecznie.

5

Ubogacili się kulturowo ;)

10

W Szwecji ulewny deszcz zalał stację metra, więc ludzie zaczęli traktować ją jak basen. Szwedzi potrafi się bawić ;-)
https://www.instagram.com/p/Bl0WZ1rhfXC/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

1

Jakby to powiedział Strejlau: "świetny awatar Socjopato" ;)

12

A ja nie mogę się doczekać gry Arthura.

0

Ciekawe, czy ich talent Ceballos w końcu wypali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?