0

Kierownik konserwacji powierzchni płaskich i armatury sanitarnej :)

0

U mnie w liceum polonistka była najatrakcyjniejszą nauczycielką ;) Aż chciało się siedzieć w pierwszej ławce...

0

Ja bym chciał pojeździć Koenigseggiem One:1 ;)

0

Lubię Dembusia ;)

0

Gra i wynik bardzo dobre, ale dopiero od meczu z RSSS zaczyna się prawdziwa zabawa :-)

0

Cześć i chwała Realowi Madryt! ;-)

0

Co z tego, że masz nazwy i stroje jak każda zmodowana liga wygląda tak samo. W fifie jest cała oprawa i wygląda to jakbyś oglądał mecz w TV, a PES tego nie ma. Poza tym bramkarze mają wylewy, poruszanie się z piłką to dramat, a w trybie kariery angielskie kluby sprzedają najlepszych i kupują średniaków.

0

Mi tam pasuje Benzema w Realu ;) Mam nadzieję, że ta edycja LM nie będzie należała do Realu.

3

Szczególnie w finale MŚ ;)

0

Już obejrzałem.

0

Jakie filmy z HBO GO polecacie? Obejrzałem już: Baby Driver, Legion Samobójców, Księgowy, W starym dobrym stylu i Manchester by the sea, a Łowcę Androidów kończę.

0

A we Włoszech?

0

Ma ktoś screena z tej sytuacji?

0

Co się stało?

0

Nie ma to jak gwiazdę zastąpić ulepszonym Alcacerem ;-)

0

Druga klasa jest trochę trudniejsza, ale dasz radę. Jest trudny materiał, ale potem jest łatwiej.

0

Ma ktoś z Ramblowiczów telefon OnePlus 6?
Chciałbym się dowiedzieć co o nim sądzicie.

1

Czerwony, bo gwiazdor mu do Juve spierdzielił i musiał odreagować ;P

2

Jakbyś zrobił sobie lemoniadę z cytryny, mięty i aronii to byłoby coś, a o smaku to łeee :-)

0

Z perspektywy poczynań boiskowych jest przeciętnym napastnikiem, który marnuje mnóstwo okazji i rzadko strzela bramki.

0

Mariano to poziom Alcacer, więc strata punktów dalej będzie nieunikniona, a po drugie Benzema to buc, bo jak inaczej można nazwać kogoś kto szantażuje sex taśmą ;)

34

Tęczowa flaga jest symbolem organizacji LGBT, więc nie dziwię się, że nie chciał założyć tej opaski. Homoseksualiści niech sobie robią co chcą, ale w zaciszu domowym. Nie należą im się większe prawa tylko dlatego, że mają inną orientację. Dlatego cieszę się, że są takie osoby, które nie boją się odmówić promowania bezsensownej ideologii.

1

Podaj jakiś przykład, bo narazie tylko się wymądrzasz. Obecnie żadna partia nie prezentuje wysokiego poziomu. PSL i Nowoczesna są błaznami. Kukiz nawalał o JOW-ach i nie ma nic więcej do zaoferowania. SLD to komuchy. Korwin prawie nie istnieje. Partia Razem to walka o demokrację, równość i inne pierdoły.

0

Czemu żydków?

2

Marketing się kłania.

3

Uwielbiam jak moje ulubione drużyny pokonują Mou... Jeśli MU nie znajdzie odpowiedniego trenera to nic nie wygrają. Za Fergusona była klasa, a teraz jest klapa po prostu.

0

Jeden lubi Murzynki, drugi Azjatki ;)

1

Świetny wg. Strejlau ;)

0

Mogą być niezłe. Oby idealnie pasowały do Twoich stóp ;-)

0

Dzięki wielkie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?