0

Przyda Ci się karta gtx 1050 2 GB lub 1050 Ti 4 GB. Jak chcesz grać na średnich to bierz Ti. 8 GB RAM jest jeszcze wystarczające.

0

Ile waży demko na konsoli?

0

No racja. Niestety ciągle odczuwamy skutki czerwonej zarazy. Jak nie FOZZ to WSI...

0

Film oglądałem, bo leciał w TVP jak nie mogłem zasnąć.

1

Patton był w gorącej wodzie kompany. Musiałbyć powstrzymywany czasami, ale czasami dziennikarze przesadzali. Na przykład podczas jakiejś konferencji wspomniał o ZSRR, a oni przekręcili jego słowa i zrobili aferę. Miał dużo racji, ale kolejna wojna nie byłaby zbyt dobrym pomysłem. Szkoda, że USA nas sprzedało w Jałcie.

0

Brzydal po prostu. Poza tym nie lubię niemieckich samochodów. Tylko Porsche mi się podoba. Wolę Lexusa, Infiniti, czy Range Rovera. Może kiedyś będzie mnie stać...

0

Pobierz od nowa ;P

1

Alexander Wielki, Patton, Julek Cezar.
Kolejność przypadkowa ;)

0

Ale aż taka różnica? Jakoś inne duże firmy nie dają takich cena, a wcale nie mają znacznie gorszych urządzeń.

0

Rok temu dawali przejściówki, a teraz do wszystkich modeli bez jacka nie dają. Niezły prestiż... Poza tym bawiłem się IPhoneami i system nie przypadł mi do gustu. Dla mnie szybki Android to jest to. Jeśli ktoś mówi o lagoidzie to używał chyba jakiegoś chińskiego badziewia lub budżetówki.

0

A wiesz, że Apple traktuje nas jak klientów gorszej kategorii i przelicza zawyżonym kursem? Najmocniejszy IPhone Xs Max 512 GB po przeliczeniu na zł w USA kosztuje 5332 zł, a na stronie przeznaczonej dla PL 7219 zł. Poza tym nie ma żadnej rewolucji w porównaniu do wcześniejszego X. Szybszy procesor, trochę lepszy aparat, face id. No świetnie, ale to wszystko nie robi jakiejś dużej różnicy. Nie mówiąc o braku czytnika odcisków palców i dołączanej wolnej ładowarce i braku przejściówki lightning-micro jack.

0

Wiadomo, że wielu ludzi to kupi. U nas giganci technologiczni stosują zawyżone kursy i źle nas traktują. Za taką kwotę można kupić również dobry tv, rzutnik, czy dobre kino domowe, ale co kto woli. Dla mnie taki Oneplus jest wystarczając

0

Najmocniejszy IPhone Xs MAX 512 GB za 7219 zł! Po prostu AMAZING...

0

Jestem ze Szczecina, więc ekstraklasa, a miejscowość w której obecnie mieszkam nie ma drużyny. Najbliższa miejscowość z drużyną to 7200 mieszkańców i grają w szczecińskiej okręgówce ;)

0

Któryś z synów CR7 też musi przejąć talent po ojcu ;)

0

28 września, a preorder będzie dostępny od 25.

0

Jutro wychodzi demo fify.

0

Moim następnym telefonem będzie Oneplus 7. Chyba, że coś zepsują ;) Ceny IPhone-ów są przesadzone(szczególnie IP X). Apple traktuje nas jak klientów gorszej kategorii i przelicza znacznie zawyżonym kursem. Oneplus jest dobrze wyceniony i jest równie szybki.

0

W końcu coś pozytywnego ze strony FIFA.

0

Chodzi o Bolka.

0

Zobaczymy.

0

I tak ich nie słucham ;) YT mało płacił twórcom, ale ograniczanie całego Internetu jest idiotyczne. Te "gwiazdeczki" myśląc tylko o swoich tyłkach poparły jedną z najgłupszych ustaw UE.

0

Nie dadzą rady, bo na pewno ktoś nas poprze. Litwa, Estonia, Chorwacja mogą nam pomóc.

0

Fakt, czy żart? Mało prawdopodobne, ale w ZSRR wszystko było możliwe ;)

1

Trzymasz poziom jak zwykle ;)

0

Zrobione ;) Za pięć lat też mnie to czeka.

0

Przecież nie ma jeszcze dema nawet. Te filmiki nie są wiarygodne.

1

Bugatti nie będzie już montować i rozwijać silników W16. Divo jest ostatnim modelem z takim silnikiem. Teraz pójdą w hybrydy, inspirując się takimi autami jak McLaren P1, czy Porsche 918 Spyder.
[Popular Mechanics]

0

Ten ktoś jeszcze u mnie doszukiwał się objawów agresji, bo kiedyś jak w coś przegrałem to "zaburczałem" ;-)

0

Już słyszałem od kogoś, że to przez przemoc w grach i w filmach i ich szeroką dostępność...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?