Ja nigdy Xboxa nie tknę nawet patykiem ;) Ma brzydkiego i niewygodnego pada, nie ma Uncharted i ogólnie ma słabe exclusive, moi znajomi mają tylko PS i nie można wgrywać różnych modyfikacji do gier(np. do PES-a nie wgrasz oryginalnych zespołów).
Jak chcesz imprezować to wybierz Amsterdam, Ibizę lub Majorkę. W Amsterdamie są te słynne coffee shopy z miękkimi narkotykami, dzielnica czerwonych latarni i mnóstwo świetnych klubów. Nie korzystałem, ale niektórzy lubią takie rozrywki ;-)
Tylko, że Joao jest ofensywnym pomocnikiem, a Zielu środkowym. Chyba, że kartą zmienię pozycję. Jakiego LO polecasz? Jeśli chodzi o ŚO to chcę kupić De Vrija lub Barzagliego.
Właśnie zastanawiam się nad tym. Mam już 7600 coinsów, więc kogoś mogę wyhaczyć. Wielu zawodników z mojego składu kupiłem za 700 coinsów. Snajperka sprawdza się czasami ;)
0
Opisze mi ktoś dzisiejszą grę Barcelony?
0
Na szczęście Kane nigdzie się nie ruszy.
0
Musisz kupić płytę/klucz, bo czas darmowej aktualizacji już dawno minął.
0
Przecież to jest tylko moja opinia. Lubię dolne analogi i dobrze mi się na nich gra.
2
IPhone XS MAX - Oficjalny smartphone Manchesteru United ;-)
0
Ja nigdy Xboxa nie tknę nawet patykiem ;) Ma brzydkiego i niewygodnego pada, nie ma Uncharted i ogólnie ma słabe exclusive, moi znajomi mają tylko PS i nie można wgrywać różnych modyfikacji do gier(np. do PES-a nie wgrasz oryginalnych zespołów).
0
A wstawisz tu swoje wymarzone ustawienie?
0
Miał być bardziej podwieszony pod Suarezem, ale ta strona jest trochę uboga. BTW wolisz Messiego na prawej flance?
0
Co myślicie o takim ustawieniu Barcelony?
https://zapodaj.net/6f85753ac3a74.png.html
1
Jak chcesz imprezować to wybierz Amsterdam, Ibizę lub Majorkę. W Amsterdamie są te słynne coffee shopy z miękkimi narkotykami, dzielnica czerwonych latarni i mnóstwo świetnych klubów. Nie korzystałem, ale niektórzy lubią takie rozrywki ;-)
0
Dlatego ja oglądam na TNT z komentarzem gościa, który komentuje w fifie po angielsku ;)
0
Chyba po fish and chips ;)
1
Na Reddit znajdziesz streama wszędzie. Możesz do Senegalu wyjechać i oglądać mecz ;)
0
Wejdź na soccer streams reddit.
0
Tylko, że Joao jest ofensywnym pomocnikiem, a Zielu środkowym. Chyba, że kartą zmienię pozycję. Jakiego LO polecasz? Jeśli chodzi o ŚO to chcę kupić De Vrija lub Barzagliego.
0
Soccer streams reddit
1
Reddit soccer streams
0
Właśnie zastanawiam się nad tym. Mam już 7600 coinsów, więc kogoś mogę wyhaczyć. Wielu zawodników z mojego składu kupiłem za 700 coinsów. Snajperka sprawdza się czasami ;)
0
Mam taki skład w najnowszym FUT:
https://www.futbin.com/19/squad/399586
Co myślicie?
0
Zaktualizuj składy ręcznie leniuchu ;)
0
U mnie wszystkie się odbywają. Tylko w czwartek nie będzie żadnego, bo jest uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego.
0
Sam się uczysz?
0
Jak masz pakiet c+ to masz za darmo do końca roku, a potem chyba 15 zł dodatkowo miesięcznie.
0
Ja tak mam, że każe mi grać dalej na ps4.
0
Mam taki skład: https://zapodaj.net/8f73c8f72d74c.png.html
Chcę pozbyć się Rafinhii i Wendella. Mam 3100 coinsów.
0
Dzięki za propozycje. Pomyślę o Allanie i Brozoviciu.
0
Sorry Bonaventury nie mam ;)
0
Polecicie mi jakiegoś taniego środkowego pomocnika oraz ofensywnego pomocnika z Serie A do składu w FUT 19? Platforma to PS4.
0
Ja ps4 to wchodzisz w PS Store i wybierasz zakładkę "zrealizuj kod" i tam wpisujesz.
30
Oby nie wygrał Trzaskowski władca taśmy klejącej...