0

Opisze mi ktoś dzisiejszą grę Barcelony?

0

Na szczęście Kane nigdzie się nie ruszy.

0

Musisz kupić płytę/klucz, bo czas darmowej aktualizacji już dawno minął.

0

Przecież to jest tylko moja opinia. Lubię dolne analogi i dobrze mi się na nich gra.

2

IPhone XS MAX - Oficjalny smartphone Manchesteru United ;-)

0

Ja nigdy Xboxa nie tknę nawet patykiem ;) Ma brzydkiego i niewygodnego pada, nie ma Uncharted i ogólnie ma słabe exclusive, moi znajomi mają tylko PS i nie można wgrywać różnych modyfikacji do gier(np. do PES-a nie wgrasz oryginalnych zespołów).

0

A wstawisz tu swoje wymarzone ustawienie?

0

Miał być bardziej podwieszony pod Suarezem, ale ta strona jest trochę uboga. BTW wolisz Messiego na prawej flance?

0

Co myślicie o takim ustawieniu Barcelony?
https://zapodaj.net/6f85753ac3a74.png.html

1

Jak chcesz imprezować to wybierz Amsterdam, Ibizę lub Majorkę. W Amsterdamie są te słynne coffee shopy z miękkimi narkotykami, dzielnica czerwonych latarni i mnóstwo świetnych klubów. Nie korzystałem, ale niektórzy lubią takie rozrywki ;-)

0

Dlatego ja oglądam na TNT z komentarzem gościa, który komentuje w fifie po angielsku ;)

0

Chyba po fish and chips ;)

1

Na Reddit znajdziesz streama wszędzie. Możesz do Senegalu wyjechać i oglądać mecz ;)

0

Wejdź na soccer streams reddit.

0

Tylko, że Joao jest ofensywnym pomocnikiem, a Zielu środkowym. Chyba, że kartą zmienię pozycję. Jakiego LO polecasz? Jeśli chodzi o ŚO to chcę kupić De Vrija lub Barzagliego.

0

Soccer streams reddit

1

Reddit soccer streams

0

Właśnie zastanawiam się nad tym. Mam już 7600 coinsów, więc kogoś mogę wyhaczyć. Wielu zawodników z mojego składu kupiłem za 700 coinsów. Snajperka sprawdza się czasami ;)

0

Mam taki skład w najnowszym FUT:
https://www.futbin.com/19/squad/399586
Co myślicie?

0

Zaktualizuj składy ręcznie leniuchu ;)

0

U mnie wszystkie się odbywają. Tylko w czwartek nie będzie żadnego, bo jest uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego.

0

Sam się uczysz?

0

Jak masz pakiet c+ to masz za darmo do końca roku, a potem chyba 15 zł dodatkowo miesięcznie.

0

Ja tak mam, że każe mi grać dalej na ps4.

0

Mam taki skład: https://zapodaj.net/8f73c8f72d74c.png.html
Chcę pozbyć się Rafinhii i Wendella. Mam 3100 coinsów.

0

Dzięki za propozycje. Pomyślę o Allanie i Brozoviciu.

0

Sorry Bonaventury nie mam ;)

0

Polecicie mi jakiegoś taniego środkowego pomocnika oraz ofensywnego pomocnika z Serie A do składu w FUT 19? Platforma to PS4.

0

Ja ps4 to wchodzisz w PS Store i wybierasz zakładkę "zrealizuj kod" i tam wpisujesz.

30

Oby nie wygrał Trzaskowski władca taśmy klejącej...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?