1

Niestety w TVP mecz będą komentowali Szymon Borczuch i Marcin Żewłakow...

0

Jednak nie mam Alaby ;) Myślałem o nim i chciałem wstawić, ale mam Albę i się pomyliłem. W obronie mam Albę, Cancelo i Walkera. Cancelo zdobył 6 pkt, a Walker 1.

0

Ja mam Alabę i Cancelo ;)

1

A dałeś mu jeszcze list polecający? Bez tego żaden mistrz go nie przyjmie na czeladnika ;)

8

Samsung nie zamierza iść w notch. W Chinach zorganizował AMOLED Forum podczas, którego dyskutowano o obszarach wrażliwych na dotyk, czytniku linii papilarnych zatopionym w ekranie i o aparacie umieszczonym pod ekranem. Aparat miałby być widoczny tylko gdy będziemy chcieli zrobić zdjęcie, a potem zleje się z powrotem z ekranem. Nad tym Samsung będzie pracował w 2019 roku [PurePC]
Ciekawe co z tego wyjdzie.

0

Wiem, że Dembele się uczy. Przeczytałem, że ogląda Narcos po hiszpańsku i podśpiewuje hiszpańskie piosenki od przybycia do Barçy ;)

0

Bez litości, Baby Driver, Infiltracja i Incepcja.

0

Albo Munira...

1

Niech wystawi Malcoma w miejscu Messiego i Vidala za Rakiticia po prostu ;) Jeśli chodzi o taktykę to 4-2-3-1 z Cou na ŚPO, Dembusiem na lewym skrzydełku i Malcomem na prawym.

2

Wg. przepisów nie może zostać prezydentem, bo prezydent jest pracownikiem samorządowym. Mam nadzieję, że nim nie zostanie, bo znaczyłoby to, że prawo nie ma żadnej mocy.

0

A Ty z kolei piszesz po to żeby usprawiedliwić TVN. Piszesz tylko, że mogą denerwować, a nie wspominasz o propagandzie, która też tam jest. Nie kłamię, bo w dniu konwencji tego nie pokazali. Tylko później jak zrobiła się afera.

0

Już za obrażanie się zabierasz?

0

Ja nie bronię TVP tylko chodzi mi o to, że TVN merytorycznie wcale nie jest lepszy.

0

Jak była ta konferencja to nie pokazali. Sam to oglądałem i pokazali coś innego.

1

Wykształcenie nie równa się inteligencja.

0

Przecież wstawiłem emotikona. Gdybym się obraził to by go nie było.

0

Nie, to są tylko moje słowa. Znam parę innych słów i nie jestem dzieckiem ;P

0

Na Info pokazali przecież darcie się Schetyny i wypowiedź fana taśmy klejącej.

0

Liczą się wszyscy, a nie sami burżuje ;-)

1

Pisałem o stronniczym komentarzu przecież. Tak, te słowa mają znaczenie, bo chciał uderzyć w rząd, a uderzył sam w siebie. Poza tym TVP pokazało większą część tej konwencji, a TVN wyciął niewygodny fragment.

1

Ucięli, bo przenieśli się do Info.

1

Np. TVN nie pokazał jak Schetyna mówił o pisowskiej szarańczy. Poza tym TVN ma stronniczy komentarz w faktach(piszę z małej, bo z faktami to coś ma niewiele wspólnego).

0

Jad krąży...

0

Powinni dobrać się jej do tyłka. Jest przepis zabraniający, więc ona nie ma prawa obejmować tego stanowiska. Jeśli PO będzie gadało, że rząd bezprawnie uniemożliwia jej bycie prezydentem to się pogrąży, bo drą ryja o konstytucji i praworządności. W każdym normalnym państwie prawo jest respektowane. Jeśli ona zostanie prezydentem to będzie to oznaczało, że u nas prawo zależy od punktu siedzenia i każdy dowolnie może je przeinaczać i interpretować.

0

Bo Kwaśnior narobił Polsce obciachu. Kiwanie się w Katyniu i w wielu innych miejscach oraz bycie wcześniej w PZPR. Dziwię się, że po zmianie ustroju ktoś na komucha zagłosował. Ja nigdy nie będę szanować takich ludzi.

0

Najśmieszniejsza sytuacja jest w Łodzi, bo Zdanowska nie może być prezydentem. Ciekawe, czy znowu się poryczy tak jak wcześniej.

2

Tak samo jak PO nie ma nic do zaoferowania oprócz AntyPiS i straszeniem proputinizmem oraz POLexitem, który mi by nie przeszkadzał. Nawet bałwan Schetyna powiedział, że w Warszawie było wielkie zwycięstwo AntyPiSu.

0

Bo tu chodziło o większość w sejmikach. Te dwie partie zdominowały scenę polityczną po prostu.

0

Co to jest 2 tysiące?! Tyle co nic.

0

Ach Ci Włosi! Jak nie korupcja to fałszowanie dokumentów ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?