2

Więcej piwa! ;-)

0

To akurat jest na poważnie ;) Jeszcze tyle nie mam, ale powoli się zbliżam. Najlepiej z Serie A lub z Premier League.

0

A zaproponowałbyś mi jakiś skład gdzieś za 10 tysięcy? Niedługo tylu się dorobię. Platforma to PS4.

2

Skąd masz tyle coinsów?

0

A co miał zrobić jak obrona była w czarnej d....?!

0

Jest kontuzjowany.

0

Podczas strzelania w fifie nie pokazuje mi się ten pasek z wykończeniem. Naciskam drugi raz O i nic się nie pojawia. Można to jakoś włączyć?

9

Polska-USA, bo dla mnie mecz Real-Atleti to mecz przynudzających rzeźników z cymbałami ;)

0

Jakieś transfery zrobiłeś? Na jakim stadionie grasz?

0

Mi polecali squad battles, sbc i bonusy z katalogu.
Ja próbuję jeszcze snajperki, ale narazie nie mam szczęścia :(

6

Jeśli chodzi o EV to mam poważne wahania nastroju. Raz chcę polecieć do Barcelony i wywieźć go na taczce, a czasami go lubię ;)

0

Poleci ktoś jakiś klub do kariery w Fifie 19?
Jeszcze potrzebowałbym propozycję sprzedaży i zakupów zawodników.( jakie transfery polecacie w tym klubie).

0

Spróbuj snajperki, czyli wyszukiwania kart, które zostały wystawione za niską cenę i sprzedawanie ich za za większą cenę. Tylko musisz mieć szczęście. Ja ostatnio nie mam i ciągle ktoś mnie podbija. Potrafiłem zarobić tak po pare tysięcy w jednym dniu.

0

A do sbc można dać swoich zawodników, czy trzeba kupować?

0

Level mam chyba 29. Kiedyś grałem w FUT, ale to było parę lat temu :) Wykupiłem już parę rzeczy i tych wypożyczonych.

0

Ale jak? Grałem trochę i próbowałem "snajperki", ale ciągle sprzątają mi karty sprzed nosa :(

0

Zacząłem grać w FUT w Fifa 19 i narazie mam słaby skład (77 zgrania) z różnych Brazylijczyków i z paru wypożyczonych zawodników (Naldo, CR7, Verratti, Telles). Mam 3200 coinsów. Poradzi mi ktoś co mam zrobić?

0

Jeśli grasz w gry i używasz bardziej zaawansowanych programów to Win 10 jest jedyną opcją. Poza tym w Pro możesz sobie odłożyć aktualizację i nie będzie cię denerwowała. W Homie tylko na jakiś krótki okres czasu można to zrobić.

0

Zależy w jakiej technologii masz internet. Jak w LTE to wszystko będzie śmigać. Jeśli chodzi o filmy to godzina filmu 4k w Netflixie zużywa 7 GB.

0

Pochettino, Klopp. Wiadomo, że nie są zbyt realnymi opcjami, ale bym ich chciał ;)

0

U mnie jest obowiązkowa, bo wtedy będzie do podpisania jakiś świstek. Brak podpisu jest równoznaczny z rezygnacją.

0

Najlepsza jest petarda z potykaczem od Targeta ;)

0

Bo nie lubię szejków ;D

0

Napisz do supportu ea. Może Ci pomogą.

0

W tym ja :P.

0

Ustaw sobie j.angielski ;)

0

Oby do P$G nie poszedł ;)

0

Z jednej strony będą w bojowych nastrojach, a z drugiej mogą być przytłoczeni przez te porażki. Będę oglądał na pewno, bo kibicuje się do końca, ale dużych nadziei sobie nie robię ;)

0

Czy jak dzisiaj nasi przegrają to mają jeszcze jakieś szanse na wyjście?

0

Ja się nad tym nie zastanawiam, bo zawsze będę za Barceloną ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?