0

W tamtym sezonie były chociaż "trójkąty", s teraz jest chaos.

1

Staranował plecami chorągiewkę i ją zepsuł ;)

0

Czemu po sezonie? Mamy przecież Cou, który potrafi pociągnąć drużynę.

0

Chyba, że wygra tryplet ;)

1

Reddit soccer streams

0

Chyba zacznę oglądać Genuę. W ich grze jest trochę niedokładności, ale potrafią zrobić parę ładnych akcji. Jeszcze w składzie jest Polak rodak. Nic tylko oglądać.

1

Wracający Rakitić strasznie mnie irytuje. Jest tak wolny jakby ciągnął wagon z toną węgla ;)
Powinien zostać z tyłu, ale EV jest ślepy jak kura.

0

W El Classico się pośmiejemy jak Barca rozgniecie Real.

0

Bayern już zaciera rączki ;)

0

EA ma na to wywalone. Powiedzą Ci, że to wina twojego internetu i tyle. Możesz próbować, ale nie wróżę sukcesu.

0

Icardiego w Realu Madryt możesz mieć tylko w Fifie ;) U mnie Real już go kupił. Poza tym Real ma mocarnego Mariana w ataku, więc czemu czepiasz się Pereza?

0

Chyba też tak zrobię. Mam na odwrót i mi nie pasuje.

0

Nie lubię EV, ale uważam, że masz rację.

1

A grasz 4-3-3? Ja próbuję 4-2-3-1 jest ok, ale z autobusem Sociedadu tylko zremisowałem 0-0.

1

Ja kupiłem jeszcze Upamecano, bo Verminator odszedł, a De Ligta nie mogłem kupić, bo mieli za mało zmienników na tę pozycję.

0

Ja dzisiaj obejrzę trzeci mecz Serie A w życiu, specjalnie dla Piątka :)

0

Nie zauważyłem ;)

0

Ale w PES masz szkółkę z prawdziwymi zawodnikami, a potem pojawiają się "młodzi" zawodnicy, którzy mają taki sam wygląd i nazwisko jak weterani, ale mają mniej ovrl. W Fifie zawodnicy mają przynajmniej inne imię i nazwisko.

0

*Malcoma i De Ligt

0

EA powinno dodać możliwość powoływania zawodników np. z Barcelony B w karierze. Obecnie w Fifie zarząd chce byś korzystał z młodzieży, ale nie możesz wziąć zawodników z Barcy B, bo dla gry to są zwykłe transfery. Ciekawe, czy kiedyś to zmienią.

0

Jego żona jest z Brazylii.

1

A w pierwszym sezonie sprzedałeś Munira?

0

Gdzie Cou zrobił syf?

0

No Dembele, no party! ;)

1

Aborcja jest morderstwem i wyjeżdżanie ze sprawami kobiet mija się z celem. Chciałbyś być rozczłonkowany? Albo żeby wbili Ci igłę w serce?
Poza tym część dzieci przeżywa aborcję farmakologiczną i zostaje pozostawione na śmierć. W niektórych przypadkach pielęgniarki je ratują i są za to krytykowane np. w USA.

3

Czyli Ty też byłeś pasożytem w ciele matki? Trzeba być idiotą by tak nazywać dziecko.

1

A jak zostanie adoptowane? Uważasz, że lepiej zabić takie dziecko?

1

To niech odda w opiekę zastępczą. Aborcja jest bardzo bolesna i na pewno nie humanitarna w późniejszej fazie.

1

A odpadłeś w 1/4 LM?

1

Chciałbym żeby zaszedł o wiele dalej od Lewego, ale obawiam się, że to tylko przebłysk jednego sezonu.
Ale życzę mu jak najlepiej bo fajnie byłoby mieć Polaka rodaka w ulubionym klubie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?