Chyba zacznę oglądać Genuę. W ich grze jest trochę niedokładności, ale potrafią zrobić parę ładnych akcji. Jeszcze w składzie jest Polak rodak. Nic tylko oglądać.
Icardiego w Realu Madryt możesz mieć tylko w Fifie ;) U mnie Real już go kupił. Poza tym Real ma mocarnego Mariana w ataku, więc czemu czepiasz się Pereza?
Ale w PES masz szkółkę z prawdziwymi zawodnikami, a potem pojawiają się "młodzi" zawodnicy, którzy mają taki sam wygląd i nazwisko jak weterani, ale mają mniej ovrl. W Fifie zawodnicy mają przynajmniej inne imię i nazwisko.
EA powinno dodać możliwość powoływania zawodników np. z Barcelony B w karierze. Obecnie w Fifie zarząd chce byś korzystał z młodzieży, ale nie możesz wziąć zawodników z Barcy B, bo dla gry to są zwykłe transfery. Ciekawe, czy kiedyś to zmienią.
Aborcja jest morderstwem i wyjeżdżanie ze sprawami kobiet mija się z celem. Chciałbyś być rozczłonkowany? Albo żeby wbili Ci igłę w serce?
Poza tym część dzieci przeżywa aborcję farmakologiczną i zostaje pozostawione na śmierć. W niektórych przypadkach pielęgniarki je ratują i są za to krytykowane np. w USA.
Chciałbym żeby zaszedł o wiele dalej od Lewego, ale obawiam się, że to tylko przebłysk jednego sezonu.
Ale życzę mu jak najlepiej bo fajnie byłoby mieć Polaka rodaka w ulubionym klubie ;)
0
W tamtym sezonie były chociaż "trójkąty", s teraz jest chaos.
1
Staranował plecami chorągiewkę i ją zepsuł ;)
0
Czemu po sezonie? Mamy przecież Cou, który potrafi pociągnąć drużynę.
0
Chyba, że wygra tryplet ;)
1
Reddit soccer streams
0
Chyba zacznę oglądać Genuę. W ich grze jest trochę niedokładności, ale potrafią zrobić parę ładnych akcji. Jeszcze w składzie jest Polak rodak. Nic tylko oglądać.
1
Wracający Rakitić strasznie mnie irytuje. Jest tak wolny jakby ciągnął wagon z toną węgla ;)
Powinien zostać z tyłu, ale EV jest ślepy jak kura.
0
W El Classico się pośmiejemy jak Barca rozgniecie Real.
0
Bayern już zaciera rączki ;)
0
EA ma na to wywalone. Powiedzą Ci, że to wina twojego internetu i tyle. Możesz próbować, ale nie wróżę sukcesu.
0
Icardiego w Realu Madryt możesz mieć tylko w Fifie ;) U mnie Real już go kupił. Poza tym Real ma mocarnego Mariana w ataku, więc czemu czepiasz się Pereza?
0
Chyba też tak zrobię. Mam na odwrót i mi nie pasuje.
0
Nie lubię EV, ale uważam, że masz rację.
1
A grasz 4-3-3? Ja próbuję 4-2-3-1 jest ok, ale z autobusem Sociedadu tylko zremisowałem 0-0.
1
Ja kupiłem jeszcze Upamecano, bo Verminator odszedł, a De Ligta nie mogłem kupić, bo mieli za mało zmienników na tę pozycję.
0
Ja dzisiaj obejrzę trzeci mecz Serie A w życiu, specjalnie dla Piątka :)
0
Nie zauważyłem ;)
0
Ale w PES masz szkółkę z prawdziwymi zawodnikami, a potem pojawiają się "młodzi" zawodnicy, którzy mają taki sam wygląd i nazwisko jak weterani, ale mają mniej ovrl. W Fifie zawodnicy mają przynajmniej inne imię i nazwisko.
0
*Malcoma i De Ligt
0
EA powinno dodać możliwość powoływania zawodników np. z Barcelony B w karierze. Obecnie w Fifie zarząd chce byś korzystał z młodzieży, ale nie możesz wziąć zawodników z Barcy B, bo dla gry to są zwykłe transfery. Ciekawe, czy kiedyś to zmienią.
0
Jego żona jest z Brazylii.
1
A w pierwszym sezonie sprzedałeś Munira?
0
Gdzie Cou zrobił syf?
0
No Dembele, no party! ;)
1
Aborcja jest morderstwem i wyjeżdżanie ze sprawami kobiet mija się z celem. Chciałbyś być rozczłonkowany? Albo żeby wbili Ci igłę w serce?
Poza tym część dzieci przeżywa aborcję farmakologiczną i zostaje pozostawione na śmierć. W niektórych przypadkach pielęgniarki je ratują i są za to krytykowane np. w USA.
3
Czyli Ty też byłeś pasożytem w ciele matki? Trzeba być idiotą by tak nazywać dziecko.
1
A jak zostanie adoptowane? Uważasz, że lepiej zabić takie dziecko?
1
To niech odda w opiekę zastępczą. Aborcja jest bardzo bolesna i na pewno nie humanitarna w późniejszej fazie.
1
A odpadłeś w 1/4 LM?
1
Chciałbym żeby zaszedł o wiele dalej od Lewego, ale obawiam się, że to tylko przebłysk jednego sezonu.
Ale życzę mu jak najlepiej bo fajnie byłoby mieć Polaka rodaka w ulubionym klubie ;)