0

Zgadzam się z Tobą w 100%. My marnujemy tyle kasy na jakieś gnioty zamiast zrobić coś sensownego.

3

Przed chwilą obejrzałem film "12 człowiek" i bardzo polecam. Jest to historia o Norwegu, który w czasie 2 wś uciekał przed ambitnym niemieckim oficerem.
Dał on swoim krajanom nową nadzieję i pokazał, że człowiek może dużo przetrwać.

0

Baby Driver, Predestynacja i Na skraju jutra.

8

Chyba niemiecki Deulofeu...

1

Bardzo dobrze, że zawodzą, bo bez tego piłka byłaby nudna. Mam nadzieję, że Bayern dzisiaj zostanie ośmieszony ;)

0

GTX 1080 jest szybszy, ale do FHD 1070 Ti wystarczy Ci z nawiązką. Poza tym 1080 potrzebowałaby mocniejszego procka. Jeśli chodzi o podkręcanie to nie wiem.

1

BVB, bo są w gazie i będę ich dzisiaj oglądał ;)

0

Wywalę paru z nich po prostu. A co z Vidalem zrobiłeś?

0

A korzystasz ze szkółki juniorów? Ja korzystam, ale mam problem co z nimi zrobić. Poza tym już podpisałem umowę z Wernerem i latem w drugim sezonie do mnie dołączy (świetne jest to, że można w fifie dogadać się przed okienkiem transferowym). Jeśli chodzi o De Ligta to nie mogę go ściągnąć, bo Ajax ciągle ma za mało zmienników.

0

A jak wygląda sprawa dźwięku przesyłanego przez bluetooth?

6

Jakoś nie słyszałem by Dembele zbyt często imprezował, miał problemy z alkoholem , czy atakował trenera.

0

Tak się pytam, bo przymierzam się do kupna Op i ciekawią mnie opinie.

0

Krzywy sprzęt... ;-)

0

A tak z innej beczki, jak sprawuje Ci się Op 5t?

2

Paliwo premium polepsza spalanie i inne parametry silnika, ale w tak małym stopniu, że praktycznie nie odczujesz różnicy. Coś takiego mówili chyba w programie "Fifth Gear".

0

Poleci mi ktoś jakąś w miarę nową książkę sf?

0

Taki Marciniak zalicza się do tych wyjątków ;) Ciekawe, czy pan "wiem wszystko najlepiej" skorzysta z VAR-u w LM.

0

Jeszcze tylko przez chwilę Rosjanie będą im pomagali, bo SpaceX i inni prywaciarze rosną w siłe.

0

Po co mają lecieć jeśli nikt nie opracował bazy księżycowej? By komuś coś udowodnić? Dzięki lepszym komputerom zbudowano ISS oraz wiele satelit i próbników.

0

Organizatorzy już zapowiedzieli, że marsz się odbędzie. Wyśle armatki wodne? Policjantów z pałami? No chyba nie...

1

I tak marsz się odbędzie, więc HGW może g... zrobić.

0

A jak radzi sobie Gortat w nowej drużynie?

0

Apple jest tak świetną korporacją, że nawet ich budżetowiec kosztuje tyle co flagowce niektórych producentów...
BTW u mnie w domu tylko mój Huawei P9+ ma dobry zasięg, a IPhone'y (5,6+,8) mojej rodziny mają z tym problem.

0

Ok.

0

Gdzie się kod wpisuje?

2

Hindusi zaczęli produkcję w 100% indyjskiego CPU o nazwie Shakti (małżonka Śiwy). Narazie nie będzie konkurencją dla Intela i AMD. Będzie on dostępny w różnych klasach. Jedne będą konkurowały z Intel Atom i ARM Cortex, a drugie będą przeznaczone do serwerów i PC-tów. Mam nadzieję, że za 10 lat konkurencja na rynku procesów będzie zażarta i więcej firm będzie się liczyć.

1

Szkoda, że RON się rozpadła :(

2

Ja najbardziej nie lubię średniowiecza. Grecja i Rzym to jest to ;).

0

Ja mam książkę Beevora pt."Druga Wojna Światowa". Według mnie bardzo dobra lektura.
Polecam! ;)

0

To jest genialne. Zapomniałem o tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?