Przed chwilą obejrzałem film "12 człowiek" i bardzo polecam. Jest to historia o Norwegu, który w czasie 2 wś uciekał przed ambitnym niemieckim oficerem. Dał on swoim krajanom nową nadzieję i pokazał, że człowiek może dużo przetrwać.
GTX 1080 jest szybszy, ale do FHD 1070 Ti wystarczy Ci z nawiązką. Poza tym 1080 potrzebowałaby mocniejszego procka. Jeśli chodzi o podkręcanie to nie wiem.
A korzystasz ze szkółki juniorów? Ja korzystam, ale mam problem co z nimi zrobić. Poza tym już podpisałem umowę z Wernerem i latem w drugim sezonie do mnie dołączy (świetne jest to, że można w fifie dogadać się przed okienkiem transferowym). Jeśli chodzi o De Ligta to nie mogę go ściągnąć, bo Ajax ciągle ma za mało zmienników.
Paliwo premium polepsza spalanie i inne parametry silnika, ale w tak małym stopniu, że praktycznie nie odczujesz różnicy. Coś takiego mówili chyba w programie "Fifth Gear".
Po co mają lecieć jeśli nikt nie opracował bazy księżycowej? By komuś coś udowodnić? Dzięki lepszym komputerom zbudowano ISS oraz wiele satelit i próbników.
Apple jest tak świetną korporacją, że nawet ich budżetowiec kosztuje tyle co flagowce niektórych producentów... BTW u mnie w domu tylko mój Huawei P9+ ma dobry zasięg, a IPhone'y (5,6+,8) mojej rodziny mają z tym problem.
Hindusi zaczęli produkcję w 100% indyjskiego CPU o nazwie Shakti (małżonka Śiwy). Narazie nie będzie konkurencją dla Intela i AMD. Będzie on dostępny w różnych klasach. Jedne będą konkurowały z Intel Atom i ARM Cortex, a drugie będą przeznaczone do serwerów i PC-tów. Mam nadzieję, że za 10 lat konkurencja na rynku procesów będzie zażarta i więcej firm będzie się liczyć.
0
Zgadzam się z Tobą w 100%. My marnujemy tyle kasy na jakieś gnioty zamiast zrobić coś sensownego.
3
Przed chwilą obejrzałem film "12 człowiek" i bardzo polecam. Jest to historia o Norwegu, który w czasie 2 wś uciekał przed ambitnym niemieckim oficerem.
Dał on swoim krajanom nową nadzieję i pokazał, że człowiek może dużo przetrwać.
0
Baby Driver, Predestynacja i Na skraju jutra.
8
Chyba niemiecki Deulofeu...
1
Bardzo dobrze, że zawodzą, bo bez tego piłka byłaby nudna. Mam nadzieję, że Bayern dzisiaj zostanie ośmieszony ;)
0
GTX 1080 jest szybszy, ale do FHD 1070 Ti wystarczy Ci z nawiązką. Poza tym 1080 potrzebowałaby mocniejszego procka. Jeśli chodzi o podkręcanie to nie wiem.
1
BVB, bo są w gazie i będę ich dzisiaj oglądał ;)
0
Wywalę paru z nich po prostu. A co z Vidalem zrobiłeś?
0
A korzystasz ze szkółki juniorów? Ja korzystam, ale mam problem co z nimi zrobić. Poza tym już podpisałem umowę z Wernerem i latem w drugim sezonie do mnie dołączy (świetne jest to, że można w fifie dogadać się przed okienkiem transferowym). Jeśli chodzi o De Ligta to nie mogę go ściągnąć, bo Ajax ciągle ma za mało zmienników.
0
A jak wygląda sprawa dźwięku przesyłanego przez bluetooth?
6
Jakoś nie słyszałem by Dembele zbyt często imprezował, miał problemy z alkoholem , czy atakował trenera.
0
Tak się pytam, bo przymierzam się do kupna Op i ciekawią mnie opinie.
0
Krzywy sprzęt... ;-)
0
A tak z innej beczki, jak sprawuje Ci się Op 5t?
2
Paliwo premium polepsza spalanie i inne parametry silnika, ale w tak małym stopniu, że praktycznie nie odczujesz różnicy. Coś takiego mówili chyba w programie "Fifth Gear".
0
Poleci mi ktoś jakąś w miarę nową książkę sf?
0
Taki Marciniak zalicza się do tych wyjątków ;) Ciekawe, czy pan "wiem wszystko najlepiej" skorzysta z VAR-u w LM.
0
Jeszcze tylko przez chwilę Rosjanie będą im pomagali, bo SpaceX i inni prywaciarze rosną w siłe.
0
Po co mają lecieć jeśli nikt nie opracował bazy księżycowej? By komuś coś udowodnić? Dzięki lepszym komputerom zbudowano ISS oraz wiele satelit i próbników.
0
Organizatorzy już zapowiedzieli, że marsz się odbędzie. Wyśle armatki wodne? Policjantów z pałami? No chyba nie...
1
I tak marsz się odbędzie, więc HGW może g... zrobić.
0
A jak radzi sobie Gortat w nowej drużynie?
0
Apple jest tak świetną korporacją, że nawet ich budżetowiec kosztuje tyle co flagowce niektórych producentów...
BTW u mnie w domu tylko mój Huawei P9+ ma dobry zasięg, a IPhone'y (5,6+,8) mojej rodziny mają z tym problem.
0
Ok.
0
Gdzie się kod wpisuje?
2
Hindusi zaczęli produkcję w 100% indyjskiego CPU o nazwie Shakti (małżonka Śiwy). Narazie nie będzie konkurencją dla Intela i AMD. Będzie on dostępny w różnych klasach. Jedne będą konkurowały z Intel Atom i ARM Cortex, a drugie będą przeznaczone do serwerów i PC-tów. Mam nadzieję, że za 10 lat konkurencja na rynku procesów będzie zażarta i więcej firm będzie się liczyć.
1
Szkoda, że RON się rozpadła :(
2
Ja najbardziej nie lubię średniowiecza. Grecja i Rzym to jest to ;).
0
Ja mam książkę Beevora pt."Druga Wojna Światowa". Według mnie bardzo dobra lektura.
Polecam! ;)
0
To jest genialne. Zapomniałem o tym.