Wg. mnie Rosjanie coś kręcą, bo zwołują nagle RB ONZ w związku z zaostrzeniem sytuacji na Ukrainie.
Sami wepchali się do Ukrainy i niech z niej spadają. Żenująca jest ta cała sprawa z Krymem i z uznaniem aneksji.
Nasza armia tam nie pójdzie, bo Ukra nie jest w NATO. Może jakieś wsparcie wyślemy, ale nie będzie to wojsko (chyba, że wymyślimy sobie granatowe ludziki, by nie pomylić z zielonymi :) ).
Czy wg. was Liverpool da radę pokonać PSG? Fajnie byłoby zobaczyć Paryżan w LE ;) Liverpool jest jedną z moich ulubionych drużyny, ale dawno ich nie oglądałem.
Nie da się. Na Ipli masz Eleven i Polsat Premium, czyli Część La Ligi i Ligę mistrzów, a Player nie ma kanałów Polsatu tylko C+ i Eleven, więc masz tylko La Ligę...
Clint Eastwood - Za wszelką cenę/Gran Torino
Matt Damon - seria Bourne'a/Marsjanin
DiCaprio - Zjawa/Incepcja/Infiltracja/Wilk z Wall St.
Al Pacino - Ojciec Chrzestny
Tom Cruise - MI/Na skraju jutra
Brad Pitt - Furia/Troja
Jeszcze paru chciałem wypisać ale mam słabą baterię ;)
W żołądku martwego wieloryba wyrzuconego na plażę jedej z indonezyjskich wysp znaleziono 115 plastikowych kubków, 25 butelek PET, a nawet parę klapek. Nie wiadomo z jakiego powodu zdechł, ale jest to trochę przerażające, że w oceanie jest tyle śmieci...
Nie chcę Neymara w Barcelonie i mam nadzieję, że już nie wróci, bo te jego symulki są absurdalne i żenujące. Jeśli oddamy Rakiticia i on się ogarnie to jakoś przeżyję, ale jak oddadzą Dembusia to będę miał focha :)
Każde zabezpieczenie da się obejść. To nie jest zgrywanie bohatera tylko ochrona swojej własności w trakcie rabunku. BTW pisanie "ja pieprze" jest nie na miejscu w dyskusji.
0
A to przepraszam ;)
0
Niektórym państwom w UE pasowałaby taka opcja, by uznać to za prowokację ukraińską. Np. Niemcom, którzy kupują gaz po dobrej cenie od Putina.
2
Wg. mnie Rosjanie coś kręcą, bo zwołują nagle RB ONZ w związku z zaostrzeniem sytuacji na Ukrainie.
Sami wepchali się do Ukrainy i niech z niej spadają. Żenująca jest ta cała sprawa z Krymem i z uznaniem aneksji.
1
Pogoń Szczecin by jeszcze pasowała, bo ostatnio ma dobrą passę.
0
Żartujesz sobie? Przecież wiadomo, że to reptilianie :D
0
Nasza armia tam nie pójdzie, bo Ukra nie jest w NATO. Może jakieś wsparcie wyślemy, ale nie będzie to wojsko (chyba, że wymyślimy sobie granatowe ludziki, by nie pomylić z zielonymi :) ).
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
El Pistolero niestety :(
1
Messi ma niezły sprzęt audio w domu :-)
0
Na TVP Sport przeczytałem, że będą gotowi na LM.
0
Czy wg. was Liverpool da radę pokonać PSG?
Fajnie byłoby zobaczyć Paryżan w LE ;) Liverpool jest jedną z moich ulubionych drużyny, ale dawno ich nie oglądałem.
1
Miałem o tym na studiach ;)
0
Lepiej być parę razy na podium niż dwa razy wygrać, więc nie gadaj pierdół.
1
Co Ty za przeproszeniem pieprzysz?! Nie chcą grać, bo część ich zawodników została ranna w wyniku ataku bydła, a Ty o honorze bredzisz.
0
Nie da się. Na Ipli masz Eleven i Polsat Premium, czyli Część La Ligi i Ligę mistrzów, a Player nie ma kanałów Polsatu tylko C+ i Eleven, więc masz tylko La Ligę...
0
Szlag mnie trafi jak Barcelona nie przejdzie 1/4 LM :)
0
Pozytywni wariaci :) Oby na koniec sezonu uśmiechali się jeszcze szerzej z pucharem LM.
0
Eleven ma prawo do wszystkich transmisji?
0
Dawno nie oglądałem F1, ale chcę wrócić, więc dziękuję za odpowiedzi :)
0
To jeden zespół może mieć więcej KM od drugiego?
0
Wytłumaczy mi ktoś na jakie elementy bolidu ma wpływ team w F1? Wiem, że moc silnika jest zawsze taka sama dla wszystkich zespołów.
0
Paranoją? Lepiej żeby nie było przyrostu naturalnego?
1
Clint Eastwood - Za wszelką cenę/Gran Torino
Matt Damon - seria Bourne'a/Marsjanin
DiCaprio - Zjawa/Incepcja/Infiltracja/Wilk z Wall St.
Al Pacino - Ojciec Chrzestny
Tom Cruise - MI/Na skraju jutra
Brad Pitt - Furia/Troja
Jeszcze paru chciałem wypisać ale mam słabą baterię ;)
0
Za rok będzie mógł startować?
0
Słyszałem już o tym. Mam nadzieję, że ludzie się opamiętają, bo nie uśmiecha mi się jedzenie sushi z mikroplastikiem :)
24
Żartujesz? Przecież kaszalot nie wie, że plastik jest niejadalny. Poza tym to człowiek doprowadził do tego, że to gówno jest w oceanie.
37
W żołądku martwego wieloryba wyrzuconego na plażę jedej z indonezyjskich wysp znaleziono 115 plastikowych kubków, 25 butelek PET, a nawet parę klapek. Nie wiadomo z jakiego powodu zdechł, ale jest to trochę przerażające, że w oceanie jest tyle śmieci...
0
Nie chcę Neymara w Barcelonie i mam nadzieję, że już nie wróci, bo te jego symulki są absurdalne i żenujące. Jeśli oddamy Rakiticia i on się ogarnie to jakoś przeżyję, ale jak oddadzą Dembusia to będę miał focha :)
0
Wiedźmin 3 GOTY
2
Każde zabezpieczenie da się obejść. To nie jest zgrywanie bohatera tylko ochrona swojej własności w trakcie rabunku. BTW pisanie "ja pieprze" jest nie na miejscu w dyskusji.