GW to głównie bełkot i granie na emocjach, więc nie jest to dobre źródło. Oczywiście nie bronię TVP i ich propagandy. Stwierdzam tylko, że GW to ten sam poziom.
Ja gram na PS4 w nowsze gry, a na laptopie odpalam czasami takie starocie jak Anno 1503, czy Kozaków 2, bo już jest za słaby (ostatnia nowsza gra to Fallout 4).
Andromeda trochę frajdy dostarcza, ale na dłuższą metę staje się nudna, bo fabuła jest dosyć słaba. Nie mówiąc o przeciwnikach, którzy są po prostu głupi, a grałem na wysokim poziomie trudności. Ma też dobre strony jak bardzo zróżnicowane planety, dobry system walki i czasami ciekawe misje i wybory fabularne.
Następna panorama tej samej firmy co zrobiła 195 gigapikselowe zdjęcie Szanghaju. Tym razem jest to północnokoreańskie miasteczko Sinuiju. http://www.zoomjpg.com/index.html?targetId=32
2
GW to głównie bełkot i granie na emocjach, więc nie jest to dobre źródło. Oczywiście nie bronię TVP i ich propagandy. Stwierdzam tylko, że GW to ten sam poziom.
1
Tej ustawy już nie ma w dzienniku ustaw i została zwrócona wnioskodawcom. Typowe szukanie czegoś do rozpoczęcia kolejnej awantury.
0
TVN chyba się wysypał, bo reklamami nawalają :)
0
Ty też nie jesteś obiektywny, bo CR gra w twoim ulubionym klubie.
0
Leżę ze śmiechu ;)
0
Z wymienionych czekam na Ad Astra, The Irishman, The New Pope i GoT.
0
U mnie będzie RDR2, bo niedawno dostałem i jeszcze nie wsadziłem dysku do PS4.
7
Nie ma nic lepszego od szrotu w RM :P
1
van Dijk, Pogba, Kane.
7
W fifie Real kupił Icardiego :) BTW wara od Polaka Rodaka i Wernerka!
2
Jakby miał zatwardzenie bardziej pasuje :)
0
Chyba z netem, bo jak oglądam to normalnie jest fhd.
0
Chciałbym Polaka rodaka w Barcelonie jako następcę Suareza (Piątek) lub Wernera. Oby to marzenie się spełniło ;)
2
Everest robi wrażenie, bo jest najwyższym szczytem świata.
2
Przełęcz ocalonych, Baby Driver, Na skraju jutra.
0
Po lewej, bo słyszałem o pechu Sassuolo ;)
0
Bez litości, Księgowy, Baby Driver, Predestination/Przeznaczenie, Na skraju jutra.
0
Jest wiele lepszych filmów od tej szmiry ;)
1
Cieszę się, że Man City nie jest pierwszy. Z PL jestem głównie za Liverpoolem, więc fajnie byłoby zobaczyć The Reds z pucharem ;)
0
Ja gram na PS4 w nowsze gry, a na laptopie odpalam czasami takie starocie jak Anno 1503, czy Kozaków 2, bo już jest za słaby (ostatnia nowsza gra to Fallout 4).
1
Też mnie to dziwi. Chyba, że mają szacunek do świąt chrześcijańskich i chcieli po prostu sprawić radość dzieciakom.
4
Piłkarze Liverpoolu robią niespodziankę dzieciom z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
0
Andromeda trochę frajdy dostarcza, ale na dłuższą metę staje się nudna, bo fabuła jest dosyć słaba. Nie mówiąc o przeciwnikach, którzy są po prostu głupi, a grałem na wysokim poziomie trudności.
Ma też dobre strony jak bardzo zróżnicowane planety, dobry system walki i czasami ciekawe misje i wybory fabularne.
19
Ramblowicze! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wam: dużo zdrowia, spokoju, trypletu Blaugrany oraz częstego uśmiechu ;)
0
Aż tak daleko Cię wywiało?
0
Andromeda Ci pójdzie, ale nie jest to świetna gra...
0
A co to jest pacybits?
28
Następna panorama tej samej firmy co zrobiła 195 gigapikselowe zdjęcie Szanghaju. Tym razem jest to północnokoreańskie miasteczko Sinuiju.
http://www.zoomjpg.com/index.html?targetId=32
0
To jest połączenie wielu zdjęć, więc mogą być jakieś anomalie ;)
79
Zdjecie 195 gigapikseli z Szanghaju.
http://sh-meet.bigpixel.cn