2

GW to głównie bełkot i granie na emocjach, więc nie jest to dobre źródło. Oczywiście nie bronię TVP i ich propagandy. Stwierdzam tylko, że GW to ten sam poziom.

1

Tej ustawy już nie ma w dzienniku ustaw i została zwrócona wnioskodawcom. Typowe szukanie czegoś do rozpoczęcia kolejnej awantury.

0

TVN chyba się wysypał, bo reklamami nawalają :)

0

Ty też nie jesteś obiektywny, bo CR gra w twoim ulubionym klubie.

0

Leżę ze śmiechu ;)

0

Z wymienionych czekam na Ad Astra, The Irishman, The New Pope i GoT.

0

U mnie będzie RDR2, bo niedawno dostałem i jeszcze nie wsadziłem dysku do PS4.

7

Nie ma nic lepszego od szrotu w RM :P

1

van Dijk, Pogba, Kane.

7

W fifie Real kupił Icardiego :) BTW wara od Polaka Rodaka i Wernerka!

2

Jakby miał zatwardzenie bardziej pasuje :)

0

Chyba z netem, bo jak oglądam to normalnie jest fhd.

0

Chciałbym Polaka rodaka w Barcelonie jako następcę Suareza (Piątek) lub Wernera. Oby to marzenie się spełniło ;)

2

Everest robi wrażenie, bo jest najwyższym szczytem świata.

2

Przełęcz ocalonych, Baby Driver, Na skraju jutra.

0

Po lewej, bo słyszałem o pechu Sassuolo ;)

0

Bez litości, Księgowy, Baby Driver, Predestination/Przeznaczenie, Na skraju jutra.

0

Jest wiele lepszych filmów od tej szmiry ;)

1

Cieszę się, że Man City nie jest pierwszy. Z PL jestem głównie za Liverpoolem, więc fajnie byłoby zobaczyć The Reds z pucharem ;)

0

Ja gram na PS4 w nowsze gry, a na laptopie odpalam czasami takie starocie jak Anno 1503, czy Kozaków 2, bo już jest za słaby (ostatnia nowsza gra to Fallout 4).

1

Też mnie to dziwi. Chyba, że mają szacunek do świąt chrześcijańskich i chcieli po prostu sprawić radość dzieciakom.

4

Piłkarze Liverpoolu robią niespodziankę dzieciom z okazji Świąt Bożego Narodzenia.


0

Andromeda trochę frajdy dostarcza, ale na dłuższą metę staje się nudna, bo fabuła jest dosyć słaba. Nie mówiąc o przeciwnikach, którzy są po prostu głupi, a grałem na wysokim poziomie trudności.
Ma też dobre strony jak bardzo zróżnicowane planety, dobry system walki i czasami ciekawe misje i wybory fabularne.

19

Ramblowicze! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wam: dużo zdrowia, spokoju, trypletu Blaugrany oraz częstego uśmiechu ;)

0

Aż tak daleko Cię wywiało?

0

Andromeda Ci pójdzie, ale nie jest to świetna gra...

0

A co to jest pacybits?

28

Następna panorama tej samej firmy co zrobiła 195 gigapikselowe zdjęcie Szanghaju. Tym razem jest to północnokoreańskie miasteczko Sinuiju.
http://www.zoomjpg.com/index.html?targetId=32

0

To jest połączenie wielu zdjęć, więc mogą być jakieś anomalie ;)

79

Zdjecie 195 gigapikseli z Szanghaju.
http://sh-meet.bigpixel.cn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?