10 grudnia 2018, 18:38
0
Austria, bo Łotwa nie brała udziału przy organizacji tej misji.
10 grudnia 2018, 18:17
1
Bardzo dziękuję. Dobrze, że na LR są historyczne "świry" ;)
10 grudnia 2018, 18:09
Mogą być. Tu chodzi tylko o to byśmy poszukali publikacji na dany temat i zapisali w formie wymaganej w pracy licencjackiej :)
10 grudnia 2018, 17:50
Zaproponujecie mi jakiś temat historyczny( najlepiej o wwI,ww2 ) do którego odnosi się dużo publikacji? Potrzebuję do zrobienia bibliografii.
10 grudnia 2018, 17:44
Otwórz sobie w nowej karcie i przybliż obraz przy fladze USA. Nad nią są różne mniejsze flagi i między brytyjską, a japońską jest nasza flaga.
10 grudnia 2018, 17:05
9
Flaga Polski jest na Marsie!Jest między flagą brytyjską, a japońską.https://mobile.twitter.com/astronika_space/status/1072122249312911366
10 grudnia 2018, 16:39
7
Nawet w oryginale widać, że CR jest narcyzem.Szczególnie widać to w słowach: "Może on porzebuje mnie bardziej niż ja jego?". Poza tym co to za wyzwanie grać w klubie, który co chwilę wygrywa ligę, która jest gorsza od La Ligii?
10 grudnia 2018, 11:41
2
Myślę, że The Reds i będę im kibicował.
10 grudnia 2018, 11:12
Gdzie wpisuje się kody w Ipli?
9 grudnia 2018, 22:44
Chce ktoś dobry link do tego finału? www central. sport.club/?m=1
9 grudnia 2018, 22:29
Reddit Soccer Streams
9 grudnia 2018, 22:14
Komitet Wykonawczy UEFA podczas posiedzenia w Dublinie potwierdził, że będzie VAR od 1/8 finału i w całej następnej edycji.
9 grudnia 2018, 22:00
Przed meczem w Argentynie bydło zraniło paru piłkarzy z Boca i nie przyznano walkowera.
9 grudnia 2018, 21:10
10
Wstawisz jeszcze zdjęcie z Arthurem i Puigiem?
9 grudnia 2018, 21:06
Zaproponuj coś :)
9 grudnia 2018, 21:01
17 grudnia jest losowanie.
9 grudnia 2018, 19:40
Na to wychodzi ;-)
9 grudnia 2018, 19:38
Chciałby ktoś zamienić się grami na ps4? Oddałbym Rise of the Tomb Raider + Mass Effect Andromeda za jakąś nowszą grę.
9 grudnia 2018, 19:19
Przecież wygrał BarcaInfo
8 grudnia 2018, 20:26
Majtki będzie musiał zmienić :-)
7 grudnia 2018, 17:10
Cola zmiękcza mięso.
5 grudnia 2018, 21:37
Never ending story oooo ooo ooo! ;)
5 grudnia 2018, 19:20
Dzięki, a to po prawej to faktycznie jabłko cukrowe.
5 grudnia 2018, 19:10
Wie ktoś jak nazywają się te owoce? https://zapodaj.net/af29746e2759c.jpg.html
4 grudnia 2018, 15:54
Niestety tak.
4 grudnia 2018, 15:53
Poszło na priv.
4 grudnia 2018, 15:49
Kto chce kod na 12 miesięcy abonamentu za 0 zł od Cyfrowego Polsatu ? Mogą go wykorzystać go tylko Ci co jeszcze nie mają abo.
4 grudnia 2018, 13:33
Kto chce kod na abo Cyfrowego Polsatu przez 12 miesięcy za 0 zł? Wygrywa ten kto będzie pierwszy ;)
3 grudnia 2018, 13:41
Bardzo dobra decyzja, bo brak VAR w tych elitarnych rozgrywkach był żałosny.
3 grudnia 2018, 08:31
Podczas modlitwy Ojcze nasz ludzie czasami trzymają się za ręce, by podkreślić wspólnotę. Nie wiem co tu jest śmiesznego...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Austria, bo Łotwa nie brała udziału przy organizacji tej misji.
1
Bardzo dziękuję. Dobrze, że na LR są historyczne "świry" ;)
0
Mogą być. Tu chodzi tylko o to byśmy poszukali publikacji na dany temat i zapisali w formie wymaganej w pracy licencjackiej :)
1
Zaproponujecie mi jakiś temat historyczny( najlepiej o wwI,ww2 ) do którego odnosi się dużo publikacji? Potrzebuję do zrobienia bibliografii.
0
Otwórz sobie w nowej karcie i przybliż obraz przy fladze USA. Nad nią są różne mniejsze flagi i między brytyjską, a japońską jest nasza flaga.
9
Flaga Polski jest na Marsie!
Jest między flagą brytyjską, a japońską.
https://mobile.twitter.com/astronika_space/status/1072122249312911366
7
Nawet w oryginale widać, że CR jest narcyzem.
Szczególnie widać to w słowach: "Może on porzebuje mnie bardziej niż ja jego?". Poza tym co to za wyzwanie grać w klubie, który co chwilę wygrywa ligę, która jest gorsza od La Ligii?
2
Myślę, że The Reds i będę im kibicował.
1
Gdzie wpisuje się kody w Ipli?
1
Chce ktoś dobry link do tego finału? www central. sport.club/?m=1
1
Reddit Soccer Streams
0
Komitet Wykonawczy UEFA podczas posiedzenia w Dublinie potwierdził, że będzie VAR od 1/8 finału i w całej następnej edycji.
1
Przed meczem w Argentynie bydło zraniło paru piłkarzy z Boca i nie przyznano walkowera.
10
Wstawisz jeszcze zdjęcie z Arthurem i Puigiem?
0
Zaproponuj coś :)
0
17 grudnia jest losowanie.
0
Na to wychodzi ;-)
0
Chciałby ktoś zamienić się grami na ps4? Oddałbym Rise of the Tomb Raider + Mass Effect Andromeda za jakąś nowszą grę.
1
Przecież wygrał BarcaInfo
2
Majtki będzie musiał zmienić :-)
0
Cola zmiękcza mięso.
0
Never ending story oooo ooo ooo! ;)
0
Dzięki, a to po prawej to faktycznie jabłko cukrowe.
0
Wie ktoś jak nazywają się te owoce?
https://zapodaj.net/af29746e2759c.jpg.html
0
Niestety tak.
2
Poszło na priv.
1
Kto chce kod na 12 miesięcy abonamentu za 0 zł od Cyfrowego Polsatu ? Mogą go wykorzystać go tylko Ci co jeszcze nie mają abo.
1
Kto chce kod na abo Cyfrowego Polsatu przez 12 miesięcy za 0 zł? Wygrywa ten kto będzie pierwszy ;)
10
Bardzo dobra decyzja, bo brak VAR w tych elitarnych rozgrywkach był żałosny.
1
Podczas modlitwy Ojcze nasz ludzie czasami trzymają się za ręce, by podkreślić wspólnotę. Nie wiem co tu jest śmiesznego...