1

Też mnie to dziwi. Chyba, że mają szacunek do świąt chrześcijańskich i chcieli po prostu sprawić radość dzieciakom.

4

Piłkarze Liverpoolu robią niespodziankę dzieciom z okazji Świąt Bożego Narodzenia.


0

Andromeda trochę frajdy dostarcza, ale na dłuższą metę staje się nudna, bo fabuła jest dosyć słaba. Nie mówiąc o przeciwnikach, którzy są po prostu głupi, a grałem na wysokim poziomie trudności.
Ma też dobre strony jak bardzo zróżnicowane planety, dobry system walki i czasami ciekawe misje i wybory fabularne.

19

Ramblowicze! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wam: dużo zdrowia, spokoju, trypletu Blaugrany oraz częstego uśmiechu ;)

0

Aż tak daleko Cię wywiało?

0

Andromeda Ci pójdzie, ale nie jest to świetna gra...

0

A co to jest pacybits?

28

Następna panorama tej samej firmy co zrobiła 195 gigapikselowe zdjęcie Szanghaju. Tym razem jest to północnokoreańskie miasteczko Sinuiju.
http://www.zoomjpg.com/index.html?targetId=32

0

To jest połączenie wielu zdjęć, więc mogą być jakieś anomalie ;)

79

Zdjecie 195 gigapikseli z Szanghaju.
http://sh-meet.bigpixel.cn

0

W jaki sposób Dembuś zdobył bramkę?

1

Kiedy Murillo będzie mógł wystąpić w meczu?

1

Jutro będziemy szczęśliwi - komedia z Omarem Sy z dobrym przesłaniem
Zamiana ciał - głupawa komedia z Reynoldsem i Olivią Wilde

0

Ja czekam na lek usuwający zduplikowany gen, bym mógł stanąć na własnych nogach...

0

A jak odebrałem z graliga to kod ma jakiś termin ważności? Jest napisane do kiedy można odebrać.

0

Czy w Ipli można przedłużyć dany pakiet kodem?

0

Poza tym to nie jest papieros, a cygaro :)

1

Widać też rozwój PSV, bo parę lat temu Ajax był w swojej lidze panem i władcą, a teraz musi się męczyć.

0

Może chodzi o Messiego.

2

Praktycznie żadna gra AAA nie zadziała na XBOneX w 4k 60 FPS. Tylko coś w stylu Fify lub Forzy pójdzie.
Nawet karta RTX 2070, która jest o ok. 800 zł droższa nie daje rady, więc z czym do ludzi...

0

Ja zamontowałbym programowalny wyłącznik prądu i alarm bez funkcji drzemki w jego mieszkaniu. O 1 w nocy wyłącza się wszystko i dwie godziny przed treningiem włączałby się alarm z komunikatem: "Trening Dembouz!" :)

0

Rozumiem. Czyli podpadł za wyzwiska.

1

Podczas meczu z CSKA mu nie szło i został wygwizdany. Potem wykrzyczał do kibiców "Czego ode mnie chcecie, skurw...? Gwiżdżcie więcej. Więcej!" i nie chciał wziąć opaski kapitańskiej.

0

BarcaInfo też dostał mój głos.

0

Może bym kupił, ale najpierw pomyślałbym o Ryzenie.

0

Oby Real dostał Liverpool lub Koguty :) Chęć zemsty za finał LM może spowodować, że The Reds będą bardzo zmotywowani i waleczni.

1

A RAM to 2x8 GB? Jaki SSD( SATA, M.2/PCie )?

3

Głosowałem na niego :)

2

Łeb miał, szczególnie pijąc wódę z komuchami w Magdalence i pracując dla SB...

3

Mój dziadek zawsze nosił saszetkę do pracy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?