Andromeda trochę frajdy dostarcza, ale na dłuższą metę staje się nudna, bo fabuła jest dosyć słaba. Nie mówiąc o przeciwnikach, którzy są po prostu głupi, a grałem na wysokim poziomie trudności. Ma też dobre strony jak bardzo zróżnicowane planety, dobry system walki i czasami ciekawe misje i wybory fabularne.
Następna panorama tej samej firmy co zrobiła 195 gigapikselowe zdjęcie Szanghaju. Tym razem jest to północnokoreańskie miasteczko Sinuiju. http://www.zoomjpg.com/index.html?targetId=32
Praktycznie żadna gra AAA nie zadziała na XBOneX w 4k 60 FPS. Tylko coś w stylu Fify lub Forzy pójdzie.
Nawet karta RTX 2070, która jest o ok. 800 zł droższa nie daje rady, więc z czym do ludzi...
Ja zamontowałbym programowalny wyłącznik prądu i alarm bez funkcji drzemki w jego mieszkaniu. O 1 w nocy wyłącza się wszystko i dwie godziny przed treningiem włączałby się alarm z komunikatem: "Trening Dembouz!" :)
Podczas meczu z CSKA mu nie szło i został wygwizdany. Potem wykrzyczał do kibiców "Czego ode mnie chcecie, skurw...? Gwiżdżcie więcej. Więcej!" i nie chciał wziąć opaski kapitańskiej.
1
Też mnie to dziwi. Chyba, że mają szacunek do świąt chrześcijańskich i chcieli po prostu sprawić radość dzieciakom.
4
Piłkarze Liverpoolu robią niespodziankę dzieciom z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
0
Andromeda trochę frajdy dostarcza, ale na dłuższą metę staje się nudna, bo fabuła jest dosyć słaba. Nie mówiąc o przeciwnikach, którzy są po prostu głupi, a grałem na wysokim poziomie trudności.
Ma też dobre strony jak bardzo zróżnicowane planety, dobry system walki i czasami ciekawe misje i wybory fabularne.
19
Ramblowicze! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wam: dużo zdrowia, spokoju, trypletu Blaugrany oraz częstego uśmiechu ;)
0
Aż tak daleko Cię wywiało?
0
Andromeda Ci pójdzie, ale nie jest to świetna gra...
0
A co to jest pacybits?
28
Następna panorama tej samej firmy co zrobiła 195 gigapikselowe zdjęcie Szanghaju. Tym razem jest to północnokoreańskie miasteczko Sinuiju.
http://www.zoomjpg.com/index.html?targetId=32
0
To jest połączenie wielu zdjęć, więc mogą być jakieś anomalie ;)
79
Zdjecie 195 gigapikseli z Szanghaju.
http://sh-meet.bigpixel.cn
0
W jaki sposób Dembuś zdobył bramkę?
1
Kiedy Murillo będzie mógł wystąpić w meczu?
1
Jutro będziemy szczęśliwi - komedia z Omarem Sy z dobrym przesłaniem
Zamiana ciał - głupawa komedia z Reynoldsem i Olivią Wilde
0
Ja czekam na lek usuwający zduplikowany gen, bym mógł stanąć na własnych nogach...
0
A jak odebrałem z graliga to kod ma jakiś termin ważności? Jest napisane do kiedy można odebrać.
0
Czy w Ipli można przedłużyć dany pakiet kodem?
0
Poza tym to nie jest papieros, a cygaro :)
1
Widać też rozwój PSV, bo parę lat temu Ajax był w swojej lidze panem i władcą, a teraz musi się męczyć.
0
Może chodzi o Messiego.
2
Praktycznie żadna gra AAA nie zadziała na XBOneX w 4k 60 FPS. Tylko coś w stylu Fify lub Forzy pójdzie.
Nawet karta RTX 2070, która jest o ok. 800 zł droższa nie daje rady, więc z czym do ludzi...
0
Ja zamontowałbym programowalny wyłącznik prądu i alarm bez funkcji drzemki w jego mieszkaniu. O 1 w nocy wyłącza się wszystko i dwie godziny przed treningiem włączałby się alarm z komunikatem: "Trening Dembouz!" :)
0
Rozumiem. Czyli podpadł za wyzwiska.
1
Podczas meczu z CSKA mu nie szło i został wygwizdany. Potem wykrzyczał do kibiców "Czego ode mnie chcecie, skurw...? Gwiżdżcie więcej. Więcej!" i nie chciał wziąć opaski kapitańskiej.
0
BarcaInfo też dostał mój głos.
0
Może bym kupił, ale najpierw pomyślałbym o Ryzenie.
0
Oby Real dostał Liverpool lub Koguty :) Chęć zemsty za finał LM może spowodować, że The Reds będą bardzo zmotywowani i waleczni.
1
A RAM to 2x8 GB? Jaki SSD( SATA, M.2/PCie )?
3
Głosowałem na niego :)
2
Łeb miał, szczególnie pijąc wódę z komuchami w Magdalence i pracując dla SB...
3
Mój dziadek zawsze nosił saszetkę do pracy.